Julia_pt Julia_pt komentáře u knih

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Chyběl mi tam trochu ten příběh. Přišlo mi to jako hrozně jednoduchá kniha. Pořád jedno a to samí !!! :/

31.08.2015 1 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Krásná knížka !! Autorka má velkou představivost. Někdy mi to připomínalo Alenku v říši divů, kvůli Grimalginovi.

20.08.2015 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Pěkná knížka !! Moc se mi líbilo tohle téma na drakie !!

20.08.2015 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Podle mě se Edvard a Bella chovají jinak než ve filmu :/ :)

12.08.2015 3 z 5

První První Kiera Cass

Úžasná série !!!Tahle knížka je z ní nejlepší !!! :)

08.08.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Tato knížka je lepší než první díl !!! A to první díl byl fantastický :) Víc se toho tam dělo. Amerika mě už někdy štvala s tím, jak neví, co chce, ale nakonec jsem to přežila. Vážně mě ke konci překvapil Maxon!!! Hrozně se těším na další díl !! :)

08.07.2015 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Hned jak jsem začala knížku číst, už jsem se od ní nemohla odtrhnout. Popravdě jsem knížku četla celý den až do konce. Moc se mi líbil styl psaní. :-) Je pravda, že se tam vyskytovali věci, co byste u upírů vůbec nečekali, a proto mi to připadalo tím víc zajímavější. Hrozně mě ta kniha překvapila !! A nemůžu se dočkat na to, co se bude dít v dalších dílech :-)

19.06.2015 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Ze začátku byla kniha zajímavá, vtipná a upřímná, ale jak jsem četla dál, zjistila jsem, že je to neskutečně podobný s Padesáti odstínů šedi, jen to bylo trochu z jiného úhlu napsané, takže jsem už neměla chuť číst dál. To mě zklamalo!!

18.06.2015 2 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Vážně dobrá kniha, je vtipná, romantická a jistěže nechybělo to nějaké nebezpečí. I když jsem někdy už dopředu věděla, co se stane, vůbec mi to nevadilo. Anna mi připadala, že je někdy až moc přecitlivělá, v tom mi prostě nesedla, ale stejně dám 5 hvězd, protože si to ten příběh zaslouží! :) :P :*

17.06.2015 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Tato knížka v určitých situacích uměla rozesmát, ale pořád mi připadalo, že tam chybělo nějaké to napětí nebo překvapení, které by vám bralo dech. Bylo to pohodové čtení, nic pro někoho kdo chce něco, u čeho se ani nebude moc nádechnout.

14.06.2015 3 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Knížku jsem četla 3 dny a vždy bylo těžké ji odložit. Moc se mi líbila a ráda si přečtu i pokračování :) Skvělá spisovatelka !! :)

03.06.2015 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Úžasná série :) :* Jen mě trochu překvapilo, jak to se Scottem dopadlo :/

31.05.2015 5 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Ten to díl je hodně dobrý !!! moc se mi líbil :* :)

09.05.2015 5 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Sice mi přišel tento díl slabší než první, ale přesto si zaslouží 5 hvězd

01.05.2015 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Knížka byla skvělá !! Moc si mi líbila a doufám, že další díly budou jen a jen lepší !! Určitě doporučuji ;)

26.04.2015 5 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Ten to díl neměl šmrnc !! První díl byl mnohem lepší !! :/ :)

25.04.2015 3 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Knížka se mi moc líbila. Vůbec nelituji, že jsem ji začala číst a moc ráda si přečtu i další díly !! :)

04.03.2015 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Kniha se mi moc líbila, i když jsem čekala trochu jiný konec :) moc pěkná serie

19.02.2015 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Kniha se mi moc líbila !! Určitě doporučuji !

16.02.2015 5 z 5