pajka0071 pajka0071 komentáře u knih

Láska v podsvětí Láska v podsvětí Meg Cabot

No ... dalo se to. Připadalo mi, že celý děj se odehráva na jednom místě a skoro nic se tam neděje. Čekala jsem, že tento díl bude zajímavější než ten první, ale nebyl. Asi tak na stejno.

28.07.2015 3 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Od knížky jsem čekala trochu víc. Děj vypadal hodně zajímavě, neříkám že nebyl, ale mohlo to být lepší. Byly chvíle, kdy jsem se nudila a nutila se do čtení. Další díl si určitě přečtu :)

28.07.2015 3 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Knihu jsem přečetla docela rychle, příběh byl zajímavý, ale první díl byl asi lepší. Jsem zvědavá, co nového autorka přinese :)

28.07.2015 5 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Další super kniha!!! Moc se mi líbila:)

17.07.2015 5 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Pěkné, ale první díl byl přece jen o trošičku lepší, než tenhle, jinak nemám co vytknout :)

30.06.2015 4 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Hustý... hodně mě bavila:)

20.06.2015 5 z 5

Zkrocená láskou Zkrocená láskou Johanna Lindsey

Kniha se mi líbila, krásný příběh a dobře čtený autorčin styl psaní. Určitě si od ní přečtu více knih.:)

12.06.2015 5 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Obálka nádherná, děj skvěle vymyšlený, jen trošičku zdlouhavý, ale to mi moc nevadilo :) Ale úplně jsem se do knížky začetla až ke konci, kde mě to fakt bavilo a moc se těším na pokračování:)

21.05.2015 4 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Silně napínavá kniha, plná akcí! Hodně dobré! Těším se na další díl. :)

04.04.2015 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Díky Bohu, to už mám za sebou! Začátek byl jakžtakž zajímavý, ale pak to bylo úplně nezáživné, nudila jsem se skoro na každé stránce, hlavní hrdinové mi byli nesympatičtí a vůbec ... ke konci knihy jsem už stránky jen sotva přelétla očima. Pro mě hodně slabý... :(

04.04.2015 1 z 5

Pustina Pustina Moira Young

Na první díl to sice nemá, ale děj je napínavý, uvidím, jaká bude trojka. :)

01.03.2015 4 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Úplně super trilogie, strašně se mi to líbilo a štve mě, že už nebudou další díly. Je to skvěle napsané a rychle mi to utíkalo. Moc pěkné!!

16.02.2015 5 z 5

Krvavá cesta Krvavá cesta Moira Young

Už dlouho jsem nečetla nic tak dobrodružného, tak jsem se do toho hned vžila a užívala si každou stránku. Děj je napínavý a skvěle vymyšlený. Nemám slov! :D :D!

11.02.2015 5 z 5

Souboj Souboj Nancy Lindsay Jones Holder

Wow! Fakt super. Četla jsem to vkuse celý den, ani jednou se od toho neodtrhla. Děj byl napínavý a hodně mě překvapil. Škoda, že jsem to už dočetla, moc mě to bavilo a určitě si to zase někdy přečtu! :D

10.02.2015 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

První díl byl rozhodně lepší, než tenhle, ale i tak mě příběh zaujal.

08.02.2015 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Skvěle promyšlená kniha, plná zápletek, které mě úplně strhly do děje. Postavy jsem si rychle oblíbila a knihu jsem měla rychle přečtenou. :)

30.12.2014 5 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Tahle kniha je fakt drsná. Děj byl vcelku zajímavý, ale občas mi připadal hrozně zdlouhavý, což mě také nudilo a musela jsem se nutit do čtení. Ovšem i tak jsem nad tím žasla.

17.12.2014 4 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

První díl byl o trošku lepší než tenhle, ale i tak jsem si dobře početla. Ten konec mě hodně bavil. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat v dalším díle.

05.11.2014 4 z 5

On On Carey Heywood

Myslela jsem si, že tuhle knihu zvládnu přečíst během odpoledne, ale nakonec mi to trvalo dva dny. Příběh byl vcelku zajímavý, ale občas jsem se nudila.

30.10.2014 3 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Tento díl sice nebyl tak dobrý jako první, ale jde to. :)

16.10.2014 4 z 5