pajka0071 pajka0071 komentáře u knih

Legenda Legenda Marie Lu

Tak to byl slušný nářez! Kniha mě úplně vtáhla do děje a já nemohla přestat číst. Úžasné!

09.10.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Krásná kniha, hezky zpracovaná. Zajímavý děj a milostný příběh. Super!!

24.09.2014 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Co na to říct? Jedině to, že je tahle knížka prostě bombová. Moc se mi líbila :)

20.09.2014 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Skvělá knížka, moc se mi líbila.

18.09.2014 5 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Od knížky jsem čekala trošku víc, ale i tak se mi příběh líbil a měla jsem knihu rychle přečtenou. :)

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Tahle série mi opravdu přirostra k srdci, tak mě teď hrozně mrzí, že už to úžasné dobrodružství končí. Ale jinak krása!!!! :)

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Nemám slov! Kniha mě doslova uchvátila. Úžasný nápad, na úžasnou knihu. Nemohla jsem přestat číst. :)

Dědička Dědička Amanda Hocking

Rozhodně jedna z mých nejoblíbenějších knih. Měla jsem to hned přečtené a hned jsem letěla do knihkupectví pro druhý i třetídíl. Skvělá kniha, doporučuju!!!

Osud Osud Aprilynne Pike

Ten poslední díl mě fakt dostal, moc se mi to líbilo, měla jsem to rychle přečtené. Super!

Křídla Křídla Aprilynne Pike

No, nečekala jsem něco takového, připadalo mi to trochu vtipné, to s těmi vílami, ale děj se mi líbil. Krásná kniha! :)

Skrytá Skrytá Marianne Curley

Abych řekla pravdu, moc mě to nezaujalo. Příběh nebyl špatný, ale úplně jsem se do toho začetla až ke konci knihy.

28.08.2014 3 z 5

Záblesk Záblesk Alexandra Adornetto

Dobrá knížka, hezky psaná, ovšem občas tam byly chvíle, kdy jsem se do toho čtení nemohla dostat a trochu me nudily. Ale pak se to zlepšilo a knížku jsem si opravdu oblíbila.

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Tahle knížka je opravdu kouzelná! Strašně se mi líbila a nemohla jsem přestat číst. Opravdu stojí za přečtení!

Príbeh čarodejnice Príbeh čarodejnice Deborah Harkness

Zezačátku mě to bavilo, čekala jsem senzační příběh, ale trošku mě to zklamalo. I když jsem se snažila, aby to bylo jinak, kniha mě nudila. Snažila jsem se číst co nejrychlejí, abych to už měla, ale nešlo mi to. Přestala jsem to číst. Nicméně mám knihu koupenou, tak si to možná někdy přečtu celé znovu a změním názor. :)

28.08.2014 2 z 5

Zombie blondýny Zombie blondýny James Brian

Kniha mě moc nezaujala, i když vypadala na první pohled zajímavě. Ale byly chvíle kdy mě to opravdu bavilo :)

28.08.2014 2 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Příběh úžasný, celá kniha mě bavila, prostě super. Doporučuju! :)

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Úžasná knížka i příběh. Zaujalo mě to hned na první straně. :)

Klan vlčice Klan vlčice Maite Carranza

Zezačátku jsem se do toho příběhu nemohla moc vžít, ale postupně se to zlepšovalo a kniha se mi zalíbila.

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Nejlepšé kniha o vlkodlacích, jakou jsem četla. Napínavý děj a zápletky. Rozhodně svělé čtení! :)

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Kniha byla dobrá, zajímavá. Líbila se mi. Ale film mě zklamal. Kniha byla stoprocentně lepší. Dobře se čte. :)