pajka0071 pajka0071 komentáře u knih

Zombie blondýny Zombie blondýny James Brian

Kniha mě moc nezaujala, i když vypadala na první pohled zajímavě. Ale byly chvíle kdy mě to opravdu bavilo :)

28.08.2014 2 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Knihu jsem četla na kamarádovo doporučení a vůbec toho nelituji. Krásné čtení a hlavního hrdinu jsem si oblíbila téměř okamžitě.

15.10.2019 4 z 5

India Place India Place Samantha Young

Pohodové čtení, nepřekvapí, ani neurazí. Ale pokud mám hodnotit, tak je to asi nejslabší díl z celé série. Každopádně autorku mám ráda a přečtu si od ní i další knihy.

13.02.2018 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

První díl je jen hluboký nádech před skokem do vody... Další díly ohromé!!!

20.09.2017 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Na tuhle knížku jsem se těšila, a nezklamala mě. Příběh se mi moc líbil. Krásný konec. :)

11.06.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Já jsem si tenhle díl užila stejně jako předchozí dva díly. Celá trilogie byla suprová a konec se mi moc líbil. :)

23.09.2015 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Ne tak dobrý jako první díl, ale taky se mi to líbilo:)

28.08.2015 4 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Obálka nádherná, děj skvěle vymyšlený, jen trošičku zdlouhavý, ale to mi moc nevadilo :) Ale úplně jsem se do knížky začetla až ke konci, kde mě to fakt bavilo a moc se těším na pokračování:)

21.05.2015 4 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Silně napínavá kniha, plná akcí! Hodně dobré! Těším se na další díl. :)

04.04.2015 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Díky Bohu, to už mám za sebou! Začátek byl jakžtakž zajímavý, ale pak to bylo úplně nezáživné, nudila jsem se skoro na každé stránce, hlavní hrdinové mi byli nesympatičtí a vůbec ... ke konci knihy jsem už stránky jen sotva přelétla očima. Pro mě hodně slabý... :(

04.04.2015 1 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Úplně super trilogie, strašně se mi to líbilo a štve mě, že už nebudou další díly. Je to skvěle napsané a rychle mi to utíkalo. Moc pěkné!!

16.02.2015 5 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Tahle kniha je fakt drsná. Děj byl vcelku zajímavý, ale občas mi připadal hrozně zdlouhavý, což mě také nudilo a musela jsem se nutit do čtení. Ovšem i tak jsem nad tím žasla.

17.12.2014 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Co na to říct? Jedině to, že je tahle knížka prostě bombová. Moc se mi líbila :)

20.09.2014 5 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Rozhodně jedna z mých nejoblíbenějších knih. Měla jsem to hned přečtené a hned jsem letěla do knihkupectví pro druhý i třetídíl. Skvělá kniha, doporučuju!!!

Skrytá Skrytá Marianne Curley

Abych řekla pravdu, moc mě to nezaujalo. Příběh nebyl špatný, ale úplně jsem se do toho začetla až ke konci knihy.

28.08.2014 3 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Tahle knížka je opravdu kouzelná! Strašně se mi líbila a nemohla jsem přestat číst. Opravdu stojí za přečtení!

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Nejlepšé kniha o vlkodlacích, jakou jsem četla. Napínavý děj a zápletky. Rozhodně svělé čtení! :)

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Kniha byla dobrá, zajímavá. Líbila se mi. Ale film mě zklamal. Kniha byla stoprocentně lepší. Dobře se čte. :)

28.08.2014 4 z 5

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Konec byl smutný i šťastný zároveň... Plakala jsem i smála se zároveň ... všechny díly byly super!!! :)

Věž zkázy Věž zkázy Michaela Burdová

U konce knihy jsem byla naštvaná, jelikož děj končil otevřeně a já musela čekat na další díl. Ale i tak je tenhle díl asi nejlepší ze všech čtyř. :)