Paja85 Paja85 komentáře u knih

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Pěkna knížka, ale musím říct že Odvracena tvar lásky se mi líbila víc. U teto knihy mi vadilo ze už jsem po 150 str.tušila odkud vítr vane....škoda. Jinak hezka.

16.05.2016 4 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Strasne jsem váhala mezi 3 a 4 hvězdama. 4 hvězdy za pěkný konec. Jinak musím říct že jsem čekala proste o malinko víc. Trochu mi naivita hlavni hrdinky připomínala Bridget Jones. Příjemna oddychovka

13.05.2016 4 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

Bohužel musím říct, že jsem byla zklamaná, líbily se mi tak 3 příběhy, zbytek mě jaksi nebavil. Těžko říct, proč...každopádně autorovu knihu Jsou světla, která nevidíme miluju...těšila jsem se na podobný zážitek.

03.05.2016 3 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Wau!!!! Jedna z nejlepších knížek za poslední dobu. Knížka co nenechá čtenáře jen tak klidného. Člověk ze začátku tuší, jak by to asi mohlo byt. Cvak cvak cvak a vse je jinak. Skvělé dílo!

26.04.2016 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Kniha, ktera mě chytla hned od začátku a z ktere mě pěkně mrazilo. Skvělý thriller, který vás napíná až do samého konce. Bohužel musím říct že mi chybi ještě tak 2-3 stránky...na můj vkus trochu useknute. Přesto jedna z nejlepších knížek za poslední dobu!

24.04.2016 5 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Kniha se četla dobře. Plna historie se kterou si dala autorka záležet. Přesto mi tam chybělo to něco "ono"...možná jsem čekala trochu víc tajemna a dobrodružství. Hlavni hrdinka proplouvala příběhem až příliš jednoduše. Knížka je pro mě spíš průměr, přesto věřím, že si svou cílovou skupinu najde a čtenáři budou nadšeni.

19.04.2016 3 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Dobře promyšleny thriller který nezklame. Ocenila jsem , že jej autor nenatahoval. Vlezeme se do 300 stránek.

14.04.2016 4 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Knížka se mi líbila. Váhala jsem mezi 4 a 5 hvězdami, protože nektere pasáže mě trochu nudily, ale jine byly napsány tak čtive a svižně. Kniha jako celek určitě stoji za přečtení. Takova pohádka o americkém snu.

11.04.2016 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Nebylo to zlé, ale nebyl to muj šálek čaje. Prvních 100 stran pro mě byla nuda, pak to tedy začalo být zajímavé, ale co vlastně to bylo než předem jasný děj, s kladnými i zápornými hrdiny, vlastně bylo i jasné, jak to celé skončí. Další 4 knihy na podobné brdo číst nebudu. Co jen musím říct, že se to četlo dobře a děj plynul rychle.

07.04.2016 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Wau! Tak to byla teda kniha co mě chytla za srdce a po hodně dlouhe době jsem i brečela. Opravdu se nedalo jinak. Krasny příběh, sympatičtí hrdinové.

02.04.2016 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Na prvotinu to bylo dobře zpracované. Na můj vkus na to, jak byla kniha místy rozvláčněná byl konec useknutý. Taky motiv takový zvláštní. Ale četlo se to dobře.

01.04.2016 4 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Kniha se mi líbila, ze začátku jsem se malinko nudila, děj se odehrává v malém pokoji a vypráví ho malý chlapec. Kniha mě nakonec pohltila a líbila se mi.

29.03.2016 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Kniha se mi moc líbila, přečtená za 2 dny. Opravdu velice čtivá, možná mi v ní jen chyběl nějaký velký zlom nebo šokující odhalení, autorka držela linku napětí spíš tak po celou dobu. Trochu mi kniha připomíná Dívku ve vlaku

23.03.2016 5 z 5

Volba Volba Nicholas Sparks

Velká az moc velka oddechovka. Ještěže neměla knížka víc stránek. Někdy trochu nuda, na můj vkus moc romantika a Americké klišé. První a asi poslední Sparks

20.03.2016 3 z 5

Skála Skála Peter May

Musím říct, že s knihou jsem se prvních 150 stran nesmírne trápila. Přišla mi nudna a snad jen díky recenzím zde a tomu, že kniha byla dárek vydržela. Druha polovina knihy nabrala spád, rozpletala se Finova historie i příběh vraždy. Ubírám hvězdu za nezáživny rozjezd. Jinak super! Doporučuji

09.03.2016 4 z 5

Křídla ve větru Křídla ve větru Sue Monk Kidd

Opravdu pěkná knížka o težkých časech otroků ve Virginii. Četla se sama. Doporučuji

03.03.2016 5 z 5

Tvůj báječný život Tvůj báječný život Liz Fenton

Pěkná oddychovka

26.02.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Mně se knížka teda moc líbila, možná právě proto, že jsem od ní nic moc nečekala. Na databázi jsou některé komentáře více než chladné. Já teda musím říct, že jsem byla spokojená. Kniha mě upoutala, nikdy jsem ještě nečetla nic z pohledu alkoholika, takže to bylo zajímavé. Celý ten příběh a střídání se osob se mi moc líbilo. Vraha jsem odhalila až v 2/3 knížky. Za mě super!

22.02.2016 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Co říct...na knihu jsem se těšila, vybrala jsem si ji k narozeninám na doporučení. Jako špatný triller to nebyl, ale jak bylo zmíněno níže, dějová linie byla celkem předvídatelná ( a to nejsem zrovna Sherlock Holmes ) Jinak musím říct, že mi Cobenovi zápletky přijdou trochu za vlasy přitažený a nereálný...a od tohoto autora už nebudu další knihy vyhledávat. Hodnotím 4 hvezdičky jen proto, že se to četlo dobře.

19.02.2016 4 z 5

Útěky Útěky Josef Škvorecký

Kniha se mi moc líbila, trochu nevýhoda byla, že jsem v hlavě měla živě Renčův film, který se nechal knihou hodně inspirovat, takže v knize pro mě bylo překvapení až posledních pár stránek ohledně jejího útěku do Rakouska. Knihu jsem slupla jako báječnou jednohubku, četla se sama :)

14.02.2016 5 z 5