Pája699 Pája699 komentáře u knih

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Pan Bryndza prostě umí psát a vymyslel super sérii detekticních příběhů. Knížka se opět četla sama, jedních dechem. Bohužel v tomto díle mi tam chybělo takové to napětí a vyšetřování, než se vrah odhalí, jelikož brzy víme, kdo je za zločiny odpovědný. Ale určitě doporučuji dalším čtenářům. Každý si tam najde to svoje.

27.09.2019 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Toto je moje teprve třetí kniha na toto téma a musím říct, že mě až místy mrazilo a řadím tuto knihu jedné z nejlepších. Začátek měl sice slabší rozjezd, ale jinak to byla pro mě úžasná kniha se silným příběhem. Nešlo knihu odložit z ruky.

27.09.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

První seznámení s touto autorkou a jsem mile překvapena. Paní Marsons píše skvěle! Příběh napínavý jak struna, kniha se četla sama, nešla odložit z ruky. Jdu se s chutí pustit do dalších případů Kim Stoneové a jejího patracího týmu.

23.09.2019 5 z 5

Sirény Sirény Joseph Knox

U této knihy se určitě nudit nebudete. Drogy, sex, zkorumpovaný polda, temné ulice, rozuzlení. čtivé, napínavé. přečteno za dva dny.

19.09.2019 4 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Tak konečně o víkendu dočteno :-) musím říct, že i těď mě trochu mrazí, když si na nějaké scény vzpomenu. Trošku brutální, ale čtivé a napínavé až do konce. Super námět a zápletka. Kdo je oním Kaštánkem, jsem opravdu nevěděla až do samotného konce, proto to bylo i takové velké překvapení. Konec bych trošku rozvinula a i nějaké pasáže bych vymazala, byly tam pro mě zcela zbytečné a ztrácelo to trochu šmrncu při čtení, proto 4 hvězdy. Určitě se ale těším na další knihu autora.

16.09.2019 4 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Tak za mě určitě super detektivka, která stojí za přečtení. Nechybělo tomu skoro nic, jen mi svým způsobem vadilo, že vrah byl odhalen strašně brzy a tím mi tam chybělo takové to napětí, jak se snažíte číst a číst, aby jste vraha odhalili. Jinak slušný námět :-)

10.09.2019 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Tak za mě jedno velké zklamání tato kniha. Zbytečně dlouhá, bez jiskry, napětí. Celkově mě tato kniha moc nebavila, ničím mě nezaujala. Možná to bylo i stylem psaní, který mi moc neseděl. Zkusím ještě přečíst SEDMILHÁŘKY a snad to bude lepší počtení podle recenzí :-)

09.09.2019 2 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Pěkně napsaný příběh, nechybí napětí, ale bohužel na mě konec zbytečně zdlouhavý a natažený. Určitě ale stojí za přečtení a chystám se i na další knihy od této autorky.

04.09.2019 4 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Super, čtivé, napínavé, přečteno jedním dechem...více slov není třeba... :-)

03.09.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvěle napsaná kniha, napínavá, čtivá, má to děj a spád.....fakt psycho. Konec mě trošku zklamal. Mohl se více rozvinout a dovysvětlit...na mě zbytečně brzo useklé, ale i tak mohu knihu jen doporučit, čtenář zklamaný nebude :-)

28.08.2019 4 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Trošku jednodušší čtení, ALE...i tak smutné a pravdivé. Čtení s touto tématikou mě vždy dostane a zasáhne u srdce. Tohle by nechtěl zažít nikdo znáš. vždycky cítím úzkost, smutek, bezmoc...klobouk dolů před hlavní hrdinkou. určitě si tato kniha zaslouží pozornost a stojí za přečtení.

26.08.2019 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Tak určitě se mi první díl líbil více, ale to neznamená, že by tato knížka byla špatná :-) četla se stejně dobře, jako první díl, jen námět se mi líbil více u prvního dílu. Jinak za mě spokojenost, čtivé a napínavé. Hurá do třetího dílu, snad broběhne mrazení a husina :-)

26.08.2019 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tak jsem právě odjistila granát nad Bryndzovkama a týmem Eriky Fosterové, první díl dočtený :-) Kniha se mi velmi líbila, je čtivá a napínavá. Vraha sem si sice tipla, ale i tak jsem byla překvapená, jak k odhalení dospěli. Upřímně mi vadilo oslovení šéfinspektor detektiv x-krát po sobě skoro na každé strávce. Konec mi přišel zbytečně rychle ukončený a vlastně i pro mě bez vysvětlění zápletky. V ruce mám právě druhý díl, tak směle do toho :-)

22.08.2019 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Tak mě bohužel kniha vůbec nenadchla. Chyběla mi tam jiskra, šťáva, napětí, vzrušení. celý děj se tak nějak táhl a konec nebyl zase tak překvapivý....

20.08.2019 2 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Kdyby to šlo, dám i více hvězd. Tohle vyšetřování byl jeden velkej ficak a neskutečná jízda. Když už si člověk myslí, že konečně kapnul na to, jak to všechno bylo během lusknuti prstů je rázem všechno jinak. Konec mě vážně překvapil, tohle bych vážně nečekala. Už teď se těším na další případ od této autorky ???? jen tak dál....

17.08.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Dávám pouze 4 hvězdy. Do půlky knížky jsem se nemohla zaboha začíst a čekala jsem, jakým směrem to bude pokračovat. Až ve druhé části z pohledu Daphne to dostalo spád a jiskru a nešlo se od knížky odtrhnout. Jako klobouk dolů, vydržet tohle skoro 11 let. Manžel neskutečný magor, který patří do blázince. Konec za mě super, každý dostal to, co zasloužil!!

16.08.2019 4 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Skvělé a napínavé čtení. Za mě tedy takový průměr, znám lepší detektivky, ale určitě stojí za přečtení. Plno zvratů a napětí je v této knize dost a dost.

16.08.2019 4 z 5

Skandál Skandál Sandra Brown

Tato kniha určitě stojí za přečtení, i když ze začátku to moc hezký čtení není :-( smutno mi bylo, zárověň zle z toho všeho a jak se zachovala její matka a nejlepší kamarádka? radši nebudu komentovat. Závěr skvělý, i když by si ty ničemové zasloužili víc. Určitě stojí za přečtení a mohu jen doporučit. Jedna z nejsilnějších a nejlepší z knih od této autorky pro mě.

16.08.2019 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Tak tohle byla fakt jízda, pecka, prostě BOMBA!! málem mi chytla knížka, jak jsem rychle obracela stránky a hltala příběh jedním dechem. Teším se na další případ agentky Sayer Altairové a doufám, že bude brzy :-)

07.08.2019 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

super napínavá knížka. Mě se strašně líbila, krásně se četla. Líbilo se mi vyprávění z obou pohledů kamarádek a návratu do minulosti, aby čtenář správně a vše pochopil. konec byl pro mě teda jedno velké překvapení. Určitě stojí za přečtení.

05.08.2019 5 z 5