Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Páni to byla teda jízda. Předchozí dva díly byly skvělé.Proto jsem nedočkavě vyhlížela 3 dil.A musím říct, že pro mě byl zatim nejlepší.Od samého začátku pěkně napínavé. Uz se těším na další.

06.10.2023 5 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

Předchozí díl Liam byl tak pro mě trochu zklamáním. Ale za to Čas pro Avu byl krásný příběh. Ja si celou knihu užívala.

02.10.2023 5 z 5

Vzostup kráľovnej Vzostup kráľovnej Rina Kent

Prvni dil se mi libil o trochu vice.Ale i tak jsem si cteni uzila.

27.09.2023

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

Fajn oddechovka na jedno odpoledne.Dillon a jeji myslenky me teda bavily :-)

27.09.2023

Má to háček Má to háček Tessa Bailey

Příjemná oddechovka, ale první díl se mi líbil více.

26.09.2023 4 z 5

Znamení viny Znamení viny Sharon Dempsey

Ja jsem opět spokojená. Tak jako první díl se mi líbil i tento. Danny a Rose řeší spolu nový případ a k tomu se musí Rose vypořádat i s minulostí své rodiny. Ja bych řekla taková klasická krimi. Žádné zvracenosti nebo potoky krve.

24.09.2023 4 z 5

Horké vafle a ledové koupele Horké vafle a ledové koupele Karin Härjegard

Pěkně napsaný příběh. A k tomu pár dobrých receptů. Tento žánr švédským autorkam jde.Par knih už jsem přečetla a vždy spokojená.

24.09.2023 4 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

(SPOILER) Opět sázka na jistotu. Ja tuto sérii miluji.Od začátku pěkně napínavé a čtenáře to drží ve střehu .Zadna hlucha místa. A musím říct, že
ze Charlotte jsem mela teda husí kůži .Uz se těším na další díl.

24.09.2023 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Takova jednohubka na jedno odpoledne.Chloe me bavila.Ale pro me porad zustava Turbulence jeji nejlepsi kniha.

18.09.2023

Mrtvý v kostele Mrtvý v kostele Nadine Matheson

To byla parada.Stejne skvely dil jako prvni.Od zacatku pekne napinave .Muzu jen doporucit.

16.09.2023 5 z 5

Experiment s láskou Experiment s láskou Christina Lauren

U těchto autorek to mam jak na houpačce. Mají skvělé knihy ,ale i dost slabé. Tato kniha nepřímo navazuje na knihu Rovnice lásky a ta byla skvělá.Experiment s láskou se cetla dobře, ale klidně mohla být o něco kratší už jsem se u ní nebavila tak jako u Rovnice lásky.

14.09.2023 4 z 5

Zmiz, dokud můžeš Zmiz, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Ja jsem maximálně spokojená. Kniha od samého začátku napínavá. Řekla bych ,že byla ještě o něco lepší než první díl a ten se mi taky moc libil. Takže se těším na 3.

10.09.2023 5 z 5

S láskou, Chloe S láskou, Chloe Alessandra Torre

Od Alessandry mám přečteno vše a tato mi připadala jedna z těch slabších.

08.09.2023 4 z 5

Vše temné a nebezpečné Vše temné a nebezpečné Stacy Willingham

Chvilku mi trvalo než jsem se do knihy zacetla. Ale pak už se to pěkně rozjelo. Jen konec mi přišel takový rychlý.

08.09.2023 4 z 5

Vše, čím pro mě jsi Vše, čím pro mě jsi Nora Welling

Musím říct, že první díl se mi líbil víc. Tento díl je takový poklidny,nenáročný. Žádné velké wouu se nekoná.

04.09.2023 4 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Opět skvělý dil stejně jako první .
Od první stránky pěkně napínavé. Uz se těším na další díl s Kay.

03.09.2023 5 z 5

Vůle žít Vůle žít Rachel Amphlett

Pro me skvely dil.Libil se mi vic nez 1 dil.Myslim ,ze se mame jeste na co tesit ,jelikoz v originale uz je napsano 12 dilu :-)

29.08.2023 5 z 5

Poslední slovo Poslední slovo Mary Burton

Kniha se cetla velmi dobře ,jen ten konec mi přišel takový rychlý ,useknuty.

23.08.2023 4 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

U tohoto dilu mi neco chybelo.Vic napeti a nejaka ta větší akce.Misty mi to pripadalo zbytecne zdlouhave.ale i tak se tesim na dalsi dil s Kim.

05.08.2023 4 z 5

Když se nikdo nedívá Když se nikdo nedívá Jennifer Hillier

Moje pátá kniha od autorky a opět skvělá. Můžu jen doporučit.

01.08.2023 5 z 5