Když se nikdo nedívá přehled

Když se nikdo nedívá https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513398/bmid_kdyz-se-nikdo-nediva-xzl-513398.jpg 4 75 75

Pečlivě zorganizovaný život Paris Peraltové po boku zámožné celebrity bere za své v okamžiku, kdy je zatčená ve vlastní koupelně, zbrocená krví a s břitvou v ruce, a její manžel leží mrtvý ve vaně přímo v jejich domě. Jakkoliv špatně její situace vypadá, není to však to, co jí dělá největší starosti. S nechtěnou mediální pozorností, která ji nyní obklopuje, je jen otázkou času, kdy ji někdo z dávno zapomenuté minulosti pozná a zničí jí nový život, na němž tak dlouho a tvrdě pracovala. Před pětadvaceti lety byla Ruby Reyesová odsouzena za podobnou vraždu v procesu, který na začátku devadesátých let otřást celou Kanadou. Nyní je nečekaně propuštěna z vězení. A to k Parisině značné nelibosti…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Things We Do in the Dark , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Když se nikdo nedívá. Přihlašte se a napište ho.

gordon13
15.04.2024 5 z 5

Skvělé, skvělé a skvělé...J. Hillier je prostě výborná autorka!
Parádní příběh, který jsem zhltla jak malinu.

martina5360
11.04.2024 5 z 5

Moje první kniha od této autorky. A i když jsem si pachatele tipla hned ze začátku správně, tak byla knížka napínavá a četla se mi dobře.

Johny_H.
09.04.2024 5 z 5

Ta to autorka mě překvapuje četl jsem od ní všechny knihy a pořád nechápu jak z pera tak dokonalé autorky která si umí hrát s postavami a napínavou atmosférou mohla vzejít tak špatná kniha, alespoň pro mě Malá tajemství s toho to důvodu jsem se této knihy trochu bál, ale zde se opět ukazuje její talent a kniha je naprostá dokonalost která sice u čtvrté části trochu na pár stránkách ztratí tempo, ale to je jen malá zanedbatelná výtka. Jinak se děj žene ku předu a zážitek je na 5/5 a mohu jen doporučit. Pokud bude žebříček knih jako za rok 2023 rád ji tam dám.

Někdo jako my, Nové vyhlídky a další knižní novinky (29. týden)

16.07.2023

Kniha Když se nikdo nedívá v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x