Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Noční host Noční host Heather Gudenkauf

Velmi čtivý Thriller od začátku velmi napínavé. Můžu jen doporučit.

27.07.2023 5 z 5

Odveta Odveta Michaela Brnková

Přiznám se ,že české a slovenské autory nectu.Ale na tuto sérii mi vyskakovala všude reklama, tak jsem si říkala,že zkusím první díl.No po přečtení jsem se hned pustila do 2 i 3 dílu. A byla jsem velmi překvapená. Myslím si že hravě strčí do kapsy plno zahraničních knih tohoto žánru. Skvělá série a můžu jen doporučit

19.07.2023 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Tady netreba moc psát. Další skvělý dil.To byla jízda. Těším se na další.

15.07.2023 5 z 5

Zapomenutá vesnice Zapomenutá vesnice Lorna Cook

Pěkné to bylo.Kniha se cetla velmi dobře a doufám, že budou i další knihy od této autorky.

14.07.2023 4 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Další skvělý dil.Tesim se na další.

11.07.2023 5 z 5

Noc tisíce hvězd Noc tisíce hvězd Andrea Yaryura Clark

Na toto téma jsem už kdysi cetla jednu knihu a musím říct, že jsem vůbec netušila co všechno se v 70 letech dělo v Argentině a úplně jsem z toho byla v šoku. Tato kniha se cetla úplně sama.I tady se hodně ukazuje a popisuje co vše se dělo za vlády Perona a po ní.Velmi smutný příběh a můžu jen doporučit.

08.07.2023 5 z 5

Vzpomínky Vzpomínky Brian Freeman

Kniha se cetla dobře. Jako všechny, které jsem od autora četla. Jen konec mi připadal trochu zbytečně prekombinovany.

07.07.2023 4 z 5

S Gretou si nic nezačínej S Gretou si nic nezačínej Susanne Abel

Moc pěkná kniha i když místy hodně smutná. Trochu jiný příběh z 2 sv.války a po ní. Doufám, že bude u nás vydán i druhý dil ,který přináší příběh o Tomovi,Jenny a jeho otci Kondradovi.

04.07.2023 5 z 5

Veci, ktoré tajíme pred svetom Veci, ktoré tajíme pred svetom Lucy Score

Třetí kniha od této autorky a opět dobrá. Musím, ale říct ze první dil ze série se mi líbil o trochu víc.Za mě bylo 500 stran zbytečných. V první půlce knihy se skoro nic nedělo a až pak se to pěkně rozjelo.Uz se těším na třetí díl s Lucianem a se Sloan.

26.06.2023 4 z 5

Eden Eden Mia Sheridan

Prvni dil byl skvely a nemohla jsem se dockat az vyjde dil s Eden.No tento dil byl o neco slabsi .Ale i tak se kniha cetla dobre.Ostatne jako vsechny knihy od Mii.

23.06.2023 4 z 5

Mezi mlýnskými kameny Mezi mlýnskými kameny Milly Johnson

Moje první kniha od autorky. A jelikož má na Goodreads velmi vysoké hodnocení, tak jsem na ni byla zvědavá. Kniha se cetla úplně sama.Musim říct, že až místy mi bylo Shay velmi líto.Me se kniha líbila a můžu jen doporučit.

19.06.2023 5 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Myslím že Melanie to umí líp. To bylo takové rychle ,odflaknute. Ale i tak se těším na další díl a doufám, že bude stejně dobrý jako předchozí díly.

16.06.2023

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Linda Castillo

Ja tu sérii prostě miluji. Za mě opět skvělé.

15.06.2023 5 z 5

Italské léto Italské léto Jennifer Probst

Moc pekna kniha,cetla se uplne sama.

14.06.2023 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Dalsi skvělá kniha od autorky. Me její knihy baví. Takže už se těším na další díl s Tuckem myslím,že ten bude stát za to.

13.06.2023 5 z 5

Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Jennifer Probst

Moc krásná kniha. Musím říct,že i slza ukapla. A ted se jdu pustit do její další knihy Italské léto. Jinak mám od autorky přečtené vše.

13.06.2023 5 z 5

Magdino znamení Magdino znamení Chrystyna Lucyk-Berger

Ja nějak nevím jak knihu hodnotit. Kniha nebyla špatná i se dobře četla. Podle mě i autorka umí psát, ale nějak si ukousla velké sousto. Jako by nevěděla co dřív psát, vše nacpat do jedné knihy. A tim padem tam nějak skákala a proto tam zůstalo plno věcí nedoresenych, otevřených,zapomenutých. Myslím si,kdyby se držela jednoho směru ,tak kniha bude o dost lepší.

07.06.2023

Štěstí si tě najde Štěstí si tě najde Barbara Hannay

Moc příjemná oddechovka.

04.06.2023 4 z 5

Princ Princ Devney Perry

Opet skvely dil.Zacatek je trochu pomalejsi,ale pak se to pekne rozjede.Uz se tesim na dalsi dil s Cass a s Leem.

03.06.2023 5 z 5

Diamantové oko Diamantové oko Kate Quinn

Mám ráda knihy Kate Quinn. Ale prostě u této knihy jsem se pořádně nedokázala začíst. Po asi peti hodinách čtení což je pulka knihy jsem ji odložila. A když bych mela shrnout o čem pulka knihy byla, tak jen kolik nepřátel zabila. Pro me zatím vede kniha Alicina síť.

29.05.2023