Paintka01

Prokletý princProkletý princE. Watt (pseudonym)

Naprostá bomba! Četla jsem snad bez přestávky a knihu zhltla jak malinu. Úžasný druhý díl této série. Konec zase skončil v tom nejnapínavějším a už se nemůžu dočkat posledního dílu, který má vyjít až v září :( Nevím jestli to vydržím.

07.08.2017

Papírová princeznaPapírová princeznaE. Watt (pseudonym)

Na tuhle knihu jsem náhodně narazila v knihkupectví, vůbec jsem o ní nic nevěděla, ale i tak jsem si ji koupila.
Příběh hlavní hrdinky mě opravdu uchvátil, knihu jsem přečetla jedním dechem. Četla jsem i přes noc, protože jsem se od čtení nemohla odtrhnout a jít prostě spát.
Knížka je romantická, erotická, místy jsem se i musela smát.
Každopádně doporučuji, je to opravdu poutavé čtení. :)

29.07.2017

Šťastně až navěkyŠťastně až navěkyK. Cass

Nádherná kniha! Bylo opravdu zajímavé číst příběhy ostatních postav ze série Selekce a přečíst si je i z jiného úhlu pohledu než měla America. Mimochodem Selekce patří mezi mé velice oblíbené série.
Doporučuji všem milovníkům jako jsem já! Je to krásné čtení, knihu jsem přečetla jedním dechem! :)

27.07.2017

SirénaSirénaK. Cass

Na tuhle knížku jsem se opravdu moc těšila, protože Kiera Cass se stala mou oblíbenou autorkou po napsání série Selekce.

Sirénu se Selekcí porovnávat nemůžu, protože jsou to knihy jiného žánru. I přesto jsem byla ale trochu zklamaná a od Kiery toho čekala víc. Siréna je vlastně jedna z prvních knih K. Cass a byla vydána na požádání čtenářů....

Kniha mě sice tolik neokouzlila, že bych nemohla ani spát a musela bych stále v kuse číst, ale i tak to bylo příjemné čtení. Moc se mi líbil nápad který Kiera měla. Doporučuji knihu těm, kteří mají rádi fantasy příběhy :)

27.07.2017

Selekce Box 1 - 3Selekce Box 1 - 3K. Cass

Jsem naprosto uchvácena!!! Všechny tři knížky byly naprosto úžasné. Měla jsem je přečtené jedním dechem. Moc se mi líbil nápad autorky, celé to bylo takové pohádkové a čtení jsem si moc užila... Jen je škoda, že to mám už za sebou.

14.07.2017

AlianceAlianceV. Roth

Hrozně moc se na ní těším, nemůžu se vůbec dočkat :D jsem zvědavá, jak to všechno skončí :)

16.01.2014

RezistenceRezistenceV. Roth

Miluju tu knihu :) kdybych měla říct, jestli byla lepší první kniha nebo tato, tak bych si nejspíš nevybrala...

15.01.2014

DivergenceDivergenceV. Roth

Kniha byla bezvadná, děj, postavy.... no prostě nemůžu nic vytknout :) Jsem docela zvědavá jak dopadne film, který má mít premiéru letos

11.01.2014