p. Rochesterová p. Rochesterová komentáře u knih

Vzplanutí: První kolo Vzplanutí: První kolo P. S. Herytiera (p)

Tak musím říct, že mně se tohle líbilo..po dlouhé době série tohoto žánru, kterou hned po prvním díle nezaříznu.. jasně, je to o zlaté mládeži a v něčem možná iritující, ale četlo se to výborně a napětí mezi hlavními hrdiny bylo super..těším se na dvojku..

19.06.2024 4 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Napsáno s vtipem, někdy poněkud trapnějšim..romantika, dojetí i něco málo k zamyšlení.. celkově oddechovka, tak proč ne?.. váhala jsem jestli dát 3 nebo 4 hvězdičky, ale knížka S láskou tě nenávidím se mi líbila více..

14.06.2024 3 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Třetí a zatím nejlepší díl.. vlastně celý o soukromí Josie..jsem zvědavá na další..říkala jsem, že už dokupovat nebudu, no a další dva kousky jsou v domečku..

09.06.2024 5 z 5

Předčítač Předčítač Bernhard Schlink

Patří do mých nejoblíbenějších knih..jedna z těch, které na mě udělaly takový dojem, že na ně nikdy nezapomenu..

09.06.2024 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Jednoduchý příběh bez nějaké pořádné zápletky..jednohubka..jako proč ne, četla jsem už i horší

05.06.2024 3 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Nečekaně byl druhý díl lepší než první..bavilo mě to.. určitě by to tak ale nebylo kdybych ho četla samostatně..ten první prostě před ten druhý patří..a tím si ode mě získává větší sympatie než hned po dočtení..

28.05.2024 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Koupila jsem si zatím tři díly téhle doporučované série..a nevím zda koupím další..vůbec to vlastně nebylo špatné, ale že by mě to nadchlo, to ne..jdu na další díl a uvidím

27.05.2024 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Pořádný propletenec..rychle přečtené..moje první kniha od této autorky, ale úplně láska na první počtení to nebyla noooo..

26.05.2024 3 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Je to slaďárna..o mladých pro mladé..klišoidní, ale když je hrdinům 20, dá se to pochopit a mně se tenhle příběh moc líbil..je plno knih kde jim je 35 a chovají se stejně, což působí někdy až trapně..

25.05.2024 4 z 5

Nedokončený příběh Nedokončený příběh Rebecca Yarros

Moc hezké..dvě časové roviny..ta z minulosti byla zajímavější,s konečným zvratem, který jsem tak trochu tušila.. zhruba uprostřed se mi zdálo, že příběhu dochází dech, ale pak se to zase rozjelo....

21.05.2024 4 z 5

Tátovy holky Tátovy holky Sarah Flint

Mám tuhle sérii ráda..minulý díl byl trochu slabší, ale tenhle je zase fajn.. doufám, že bude autorka pokračovat..

19.05.2024 4 z 5

Dohazovačka spřízněných duší Dohazovačka spřízněných duší Lynda Cohen Loigman

Těžko hodnotit, já od téhle knížky čekala asi něco malinko jiného..je to takové milé vyprávění příběhů o seznámení..pro mě trochu postrádalo nějakou šťávu..

16.05.2024 3 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Vlastně milý příběh, který nenadchne ani neurazí..rychle přečtený..

13.05.2024 3 z 5

Nebe po bouři Nebe po bouři Sabaa Tahir

Celá série je skvěle promyšlená, v průběhu dílů do sebe vše zapadá..je tam plno věcí k zamyšlení..pomalé tempo vyprávění, které jsem četla strhující rychlostí..a nějakých cca 150 posledních stran pro mě byla emoční jízda..

12.05.2024 5 z 5

Smrt před branami Smrt před branami Sabaa Tahir

Nepřestává mě fascinovat, že jsem opět měla pocit pomalého stylu vyprávění, kde se vlastně nic moc závratného neděje a přitom jsem znovu hltala stránky jako blázen.. tento díl je hodně bojový, na mě už toho tam bylo až moc..ale hurá na čtverku..

05.05.2024 4 z 5

Samotářka Samotářka Karen Lynch

Tahle série se opravdu povedla..hlavní hrdinka, její bojovník, magie a všelijaké bytosti, to vše mě okouzlilo..přiznávám, tenhle díl byl mírně slabší.. nicméně už teď se těším na "znovučteni" celé trilogie..

04.05.2024 4 z 5

Šikmý kostel 3 Šikmý kostel 3 Karin Lednická

Do třetice opět zajímavé čtení..jen musím říct, že některé věci už se mi zdály zbytečně opakované..a tím věčným schůzováním jsem se těžce prokousávala ( kdyby mě teď kerýsi nedopatřením pozval na nějakou schůzu, tak ho tím co bude nejvíce po ruce přetáhnu po hřbetě)..

01.05.2024 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Přečetla jsem hned po prvním dílu a musím říct, že mi jednička malinko více odsejpala..možná těch cca 200 stran navíc udělalo své.. každopádně výborné a poučné čtení (o vyhrocených vztazích mezi Čechy a Poláky jsem tedy nevěděla vlastně nic) ..a období války mě moc zajímá, takže spokojenost..

29.04.2024 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Moje moravskoslezské srdce bilo v každé postavě..ty výrazy po našymu mě dojaly i pobavily..a havířina?..můj tata robil na šachtě 20 let, klobouk dolů před všemi!!!!!!!

27.04.2024 5 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Opět strhující jízda..a šok z poznání, že postava, kterou jsem si oblíbila a fandila ji, mě nějakých 600 stran tahala za nos..moc se těším na další díl

18.04.2024 5 z 5