Samotářka přehled

Samotářka https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527102/bmid_samotarka-65b8c1e93b5ee.jpg 4 67 67

Nezdolná série

< 3. díl

Sara už má života ve strachu dost. Rozhodla se přestat skrývat a vzít si zpět život, jenž jí patří. S pomocí přátel se vydává hledat jediného člověka, který jí může odpovědět na otázky týkající se její minulosti. Na své cestě čelí novým výzvám a nebezpečím a poznává, že svět dobra a zla není tak černobílý, jak se domnívala. Získává nečekané spojence, a zatímco se její schopnosti stále mění a rostou, Sara postupně dozrává v silnou mladou bojovnici. Ale za jakou cenu? Kolik je ochotna obětovat vlastní nezávislosti a hledání pravdy? A bude její nově nabytá moc stačit k záchraně jí i lidí, které miluje, až se konečně postaví tváří v tvář svému úhlavnímu nepříteli?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Rogue , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Samotářka. Přihlašte se a napište ho.

ydnac
15.05.2024 4 z 5

SARA UŽ SE BLÍŽÍ K PÁNOVI ÚPÍRŮ!

Utekla od Mohirů, protože má strach o své blízské, ale není sama.
Jordan utekla s ní a přidali se k nim i oba vlkodlaci :-).
Společně jdou po stopě Madeline (její matky) a doufají, že jim řekne kdo je Pán a kde ho najdou.
Cestou však musí překonat pár čarodějů, démonů a pijavic.
Navíc Sara je milosrdná a nevraždí zbytečně démony. Pochopila, že všichni nejsou stejní.
Získala i nového spojence v jejich řadách :-).
Sara zdokonaluje své bojové schopnosti. Učí se zvládat svoje vílí schopnosti a učí se splynout se svým démonem.
Pomáhá jí její bratránek a jeho metoda je rozhodně velice přínosná :-).
Někdo si možná myslí, že Sara potřebuje ochranu, ale to se velice mýlí :-).
Konec mi také připadal trochu uspěchaný, ale jsem s ním spokojená :-).
Jen škoda, že Remy byl pořád mimo.
Celá série si mi moc líbila a těším se na autorčiny další knihy :-).

ivca79
14.05.2024 4 z 5

Třetí díl naštěstí zůstal podobný těm předchozím, takže naštěstí tam není sestupná tendence. Prima young adult, nic pro náročného čtenáře :)

NikisGo
10.05.2024 5 z 5

Třetí díl série byl od začátku napínavý a plný zvratů. Někt části ve vztahu Sary a Nikolase byly trochu mimo ale ve finále to dávalo smysl. Konec byl za mě moc uspěchaný, když se všechny díly ženou za jedním cílem a bylo mi líto, že se to tak rychle utlo. Řadím ale tuto sérii za skvělou a ráda si ji přečtu znovu. Chválím autorku, že se bylo pořád na co těšit a těžko šlo knihu odložit.

Rebel, Samotářka a další knižní novinky (16. týden)

14.04.2024

Kniha Samotářka v seznamech