Owain Owain komentáře u knih

Terror Terror Dan Simmons

Prostě paráda, zima, mráz, tma, napětí jako blázen. Moc stran mi nevadilo, užívala jsem si ty malé příběhy různých námořníků a samozřejmě samotný příběh jsem hltala jako už dlouho žádnou knihu. Konec byl taky nečekaný. Všech 5z5.

04.01.2024 5 z 5

Utekl jsem z Osvětimi Utekl jsem z Osvětimi Rudolf Vrba

Neuvěřitelné, mrazilo mě . Nejlepší kniha, jakou jsem zatím na toto téma četla.

26.03.2018 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nádhera. Už dlouho jsem nečetla nic tak surového a přitom krásného. Nejvíc mě zasáhlo dětství a dospívání hlavní hrdinky. I já většinou raději vyhledám samotu, ale zde vypsaný příběh malé holčičky, která žije úplně sama ... no pro mě strašně emotivní. Určitě se ke knize zase vrátím.

17.04.2021 5 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Děsivé čtení, ale nelze odložit. Obdivuji sestry, že to vše vydržely. Sama jsem neměla dobré dětství, ale oproti tomuhle slabý čajíček.

27.09.2022 4 z 5

Skála Skála Peter May

Super čtení. Spíše poznání minulosti hlavní postavy, než pořádné řešení případu, ale pro mě super. Jdu na další díl.

13.06.2022 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

To bylo něco, nemohla jsem přestat číst.Moc silný příběh, vystřídaly se ve mě snad všechny možné pocity. Trochu mě mrzí, že už dál nebyla žádná zmínka o postoje otce a matky Clare. Ikdyž je to smyšlený příbeh, nemůžu pořád pobrat, proč se jí takhle zbavili =/ Ale určitě si knihu přečtu ještě .

31.05.2021 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Už dlouhou dobu jsem se na ni chystala a pro mě uplně super. Film jsem nikdy neviděla budu muset napravit. Hezky mě mrazilo v zádech, ale jsem už taková otužilá. V roce vydání to musel být extra horor. Nečetla jsem nikdy nic, o čem kniha je a po kocourovi už jsem jen čekala, kdy tam za polom poleze znovu. Super.

19.08.2022 5 z 5

Toto všechno ti dám Toto všechno ti dám Dolores Redondo

Tak tohle se mi moc líbilo. Ze začátku to vypadá trochu nezážinvě,ale postupem jsem se nemohla odtrhnout. Všechny postavy postupně odhalují svá tajemství. Za mne paráda, určitě si přečtu zase někdy. =)

04.10.2020 5 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Ty snímky ještě podtrhují děj.Běhal mi mráz po zádech, když si představím, že jich vyfotil přes 50 tisíc ....

06.03.2018 5 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Orlické hory mám moc ráda, tak jsem si ji nemohla nechat ujít a dobře jsem udělala. Nevadil mi pomalý děj ani prvky mytologie, naopak. Určitě se k ní zase jednou vrátím.

24.11.2022 5 z 5

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

Hustý. Prostě se to nedá odložit, dokud to nepřečteš.

28.07.2022 5 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Zase jsem se nemohla odtrhnout. Nevím jak to ten Karika dělá, ale dělá to dobře =D

08.09.2021 4 z 5

Temné léto Temné léto Dan Simmons

No teda! Tohle jsem nečekala, nalákala mě obálka, že to bude takové oddechové čtení a prd. To čtení v noci mělo fakt grády, překousnout nutkání podívat se pod postel =) Až na to zlo,mi to připomělo mé dětství o prázdninách.Pořád venku s kamarády, hledání pokladů, střety s místnímí hajzlíky. Určitě si někdy přečtu znovu.

16.08.2021 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Velká paráda, užívala jsem si popisy krajiny i celkový příběh.

30.04.2021 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Ikdyz je kniha hodne ponura, nemohla jsem se odtrhnout . Film ma stejny nazev ?

06.05.2020 4 z 5

Dva divoši Dva divoši Ernest Thompson Seton

Nádhera, dva kluci chtějí žít jako indiáni a splní se jim to . Krásná kniha.

01.11.2018 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Vyprávění Minky a Josefa mě uplně vtáhlo.Ikdyž moc téma 2. světové moc nemusím, tak tenhle příběh mě dostal.Nemohla jsem se od knížky odtrhnout a nejeden večer jsem u ní usnula. Konec kupodivu překvapivý =)

05.01.2018 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Pribeh pekny, hlavni postavy si oblibite. Cekala jsem nejaky zvrat nebo vic propracovany konec. Celkove 4 hvezdy za krasny pribeh a napeti, jen ten konec nejaky moc rychly a odbity.

14.12.2017 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Krásné,a to nářečí,hned jsem si zvpomnela na babičku.

12.09.2023 3 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Zase skvělé, moc se mi bude po Finovi a ostrovech stýskat.

22.06.2022 5 z 5