Owain Owain komentáře u knih

Buď hodná Buď hodná Irena Piloušková

Tohle bylo něco, večer jsem ji dočetla a ten konec mi pořád šrotoval v hlavě. Dana se jeví jako celkem protivná ženská, než se začne její příbeh odhalovat a pak člověk pochopí proč. Doporučuji.

15.01.2024 5 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Prostě paráda, zima, mráz, tma, napětí jako blázen. Moc stran mi nevadilo, užívala jsem si ty malé příběhy různých námořníků a samozřejmě samotný příběh jsem hltala jako už dlouho žádnou knihu. Konec byl taky nečekaný. Všech 5z5.

04.01.2024 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Takový průměr, ale konec to pozvedl o level výš.

17.11.2023 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Krásné,a to nářečí,hned jsem si zvpomnela na babičku.

12.09.2023 3 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Skvělé! Napínavé, po dlouhé době kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout.

23.04.2023 5 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Orlické hory mám moc ráda, tak jsem si ji nemohla nechat ujít a dobře jsem udělala. Nevadil mi pomalý děj ani prvky mytologie, naopak. Určitě se k ní zase jednou vrátím.

24.11.2022 5 z 5

Síla psa Síla psa Thomas Savage

Jedna z mála knih, která mi utkví v paměti a přečtu si ji určitě jednou zas. V doslovu mě zaujaly i další autorovy knihy, škoda, že nejsou přeloženy.

14.10.2022 5 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Děsivé čtení, ale nelze odložit. Obdivuji sestry, že to vše vydržely. Sama jsem neměla dobré dětství, ale oproti tomuhle slabý čajíček.

27.09.2022 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Už dlouhou dobu jsem se na ni chystala a pro mě uplně super. Film jsem nikdy neviděla budu muset napravit. Hezky mě mrazilo v zádech, ale jsem už taková otužilá. V roce vydání to musel být extra horor. Nečetla jsem nikdy nic, o čem kniha je a po kocourovi už jsem jen čekala, kdy tam za polom poleze znovu. Super.

19.08.2022 5 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Skvělé, jinak to popsat neumím, teď jen vydržet na další knihu.

16.08.2022 5 z 5

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Ikdyž YA nečtu, tak tohle šlo. Napětí celkem dobré. Nejvíc byly scény z podzemí a setkání s pavouky, brrrrrr =) Ráda si přečtu pak další díl.

04.08.2022 4 z 5

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

Hustý. Prostě se to nedá odložit, dokud to nepřečteš.

28.07.2022 5 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Zase skvělé, moc se mi bude po Finovi a ostrovech stýskat.

22.06.2022 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Zase skvělé, nemohla jsem se odtrhnout.

17.06.2022 5 z 5

Skála Skála Peter May

Super čtení. Spíše poznání minulosti hlavní postavy, než pořádné řešení případu, ale pro mě super. Jdu na další díl.

13.06.2022 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Tak já se teď i maličko bála a to se mi moc nestává =) Duch Amy se nedal jen tak odbýt, ze začátku jen tak trochu zavrzat dřevem, ale pak mu dá tedy. Líbila se mi i ta situace s pokusem o změnu reality, z toho i zamrazilo. Za mě lepší díl od DC

06.06.2022 4 z 5

Cesta na severozápad Cesta na severozápad Kenneth Roberts

Úžasná kniha, jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala a mohla si ji přečíst.

09.05.2022 5 z 5

Oregonská stezka Oregonská stezka Francis Parkman

Konečně jsem ji také přečetla a jsem nadšená, Hned bych se přenesla do té doby a putovala s partou lovců a dobrodruhů. Nádherné popisy přírody i lidských povah.

25.04.2022 5 z 5

Agnes Agnes Hannah Kent

Smutný příběh Agnes. Kniha pro mě překvapení, nečekala jsem nic extra, ale opak pravdou. Autorčina prvotina a mysím, že se jí tedy povedla.

18.04.2022 5 z 5

Oddíl Oddíl Nick Cutter

Teda, vypadá to na pohodu, ale pak do má grády a občas je to fakt hnus. Ale moc semi to líbilo. Masakr.

31.03.2022 4 z 5