Ossinky Ossinky komentáře u knih

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Po dlouhé době kniha u které jsem brečela smíchy, opravdu naprosto skvěle vtipně napsané. Oddychovka u které se nebudete nudit.

11.04.2019 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Jedna z nejlepších knih od Jojo, opravdu mě vzala za srdíčko, tolik "chybných" náhod a tolik urputnosti. Moc hezký příběh, skvělá oddychovka.

02.04.2019 5 z 5

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

Hezky se čte, za pár dní byla přečtená, žádné brutální scény, jediné co mi vadilo, byl styl psaní: přímá řeč, ne vždy byla v uvozovkách a bylo napsáno jako myšlenka a přitom to dotyčná osoba opravdu řekla...tak to bylo takové zmatečné a musela jsem se chvílemi vrátit o pár řádek zpět. Jinak není co vytknout.

01.04.2019 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Velmi silný příběh, zůstal mi v myšlenkách několik dní po dočtení, jsem máma a po celou dobu jsem si říkala jak jsem šťastná že mám zdravé dítě....

26.03.2019 5 z 5

Malibu v plamenech Malibu v plamenech Taylor Jenkins Reid

Bylo to čtivé, děj ve dvou liniích. Příběh hezky plynul ale přiznám se, že jsem od konce očekávala vic. Přišlo mi to takové “odbyté.

21.02.2024 4 z 5

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Za mě zklamání, zdlouhavé, nudné, nudny dej, konec zdlouhavý, posledních par stran už jsem nedocetla. Normálně to nedelam, ale knihu jsem si koupila s nadšením a těžko jsem se prokousavala. Vůbec to nemělo spad. Za mě palec dolu.

25.11.2023 2 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Musím říct, že ze začátku mě to moc nebavilo. Vadil mi dvojí způsob vyprávění. Což se naštěstí v průběhu příběhu zlepšilo. Nakonec to byl celkem hezky příběh. Těším se na další.

27.02.2022 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Netušila jsem co mám čekat a první třetinu jsem zhltla v čekárně u lékaře. Říkala jsem si "hmm nic moc" ale pak se to rozjelo a autorka nabídla jedno překvapení za druhým. Za mě můj šálek kávy, moc se mi líbilo a doporučuji.

08.09.2021 5 z 5

Dokonalá zrada Dokonalá zrada Lauren North

Myslela jsem si že vím o co jde...konec byl překvapivý.

23.10.2020 5 z 5

Prečo má mama všetko v ....! Prečo má mama všetko v ....! Gill Sims

Moc povedené, zasmála jsem se a pobavila. Na odlehčení super.

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Mě se líbila, dobře se to četlo, napínavé až do konce.

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Bylo to super, napínavé od první stránky.

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Mě se knížka libila krasne popsány život a jejich osudy, dvou sourozenců z každé strany pohledem jim vlastním.

28.01.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Nedoctene, ale mám ji doma tak třeba někdy...klasicky příběh o Popelce, dokonalý chlap, bohatý holkar se zamiluje do uklízečky? Hmm to se moc nepovedlo, příběh bez nápadu, nudný, to už tu bylo a mnohem hezčí příběhy.

26.12.2019 2 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Hezky se to četlo, mělo to dej a do konce nebyl ani náznak kdo je vrah. Ale nebyla to nejlepší kniha od této spisovatelky.

22.11.2019 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Vydržela jsem 130 stran, vůbec mě to nebavilo, nevtahl mě do deje proste Stieg Larsson nasadil laťku moc vysoko.

24.10.2019 2 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Za mě super, oddychovka ale další díly si dám až za čas.

05.09.2019 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Přečteno za pár dní a začnu hned další díl, moc hezky napsané a velmi čtivé.

30.08.2019 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Knížka je asi pro jinou věkovou skupinu, ale mě se líbila a přečtu i další díly...

30.08.2019 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Za mě zklamání, četla jsem Clonu a ta se mi líbila, do Sovy jsem se nemohla zaboha začíst, ani jsem ji nedočetla, protože mě nebavila.

19.08.2019 1 z 5