oresvo oresvo komentáře u knih

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Po letech jsem vytáhla opět knihu od této autorky , nezklamala mě, pěkný příběh , napínavý . Pěkná oddechovka .

23.08.2019 5 z 5

Zajatá nevěsta Zajatá nevěsta Johanna Lindsey

Má první kniha od této autorky. Má úplně nejvic oblíbená a několikrát přečtená. Začátek je napínavý, má zápletku, prostředí pouště a Anglického venkova má své kouzlo.
Ze začátku mi byl hlavní hrdina Philip nesympatický, postupně jsem si ho velmi oblíbila. Hlavní hrdinky byla místy trochu hysterka se nakonec i ona prošla změnou .
Malinko netypický koloběh příběhu .

Doporučuji k přečtení .

18.08.2019 5 z 5

Vězeň mé touhy Vězeň mé touhy Johanna Lindsey

Asi má nejoblíbenější kniha autorky. Příběh je romantický, místy i vtipný . Hlavní hrdina je ze začátku krutý ale postupně se mění a hrdinka dospívá v ženu . Krásný konec .

Spoutej mě láskou Spoutej mě láskou Johanna Lindsey

Tenhle příběh se mi moc líbil. Četla jsem již několikrát.
On neohrožený rytíř, ona bohatá dědička.

Horúce srdce Horúce srdce Johanna Lindsey

Tahle knížka se mi velmi líbila. Bylo to malinko jiné prostředí než u většiny knih. Dobre se to čte a příběh si pamatuji i po letech .

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Četlo se to dobře ale asi mi to stačí přečíst jednou, nezanechalo to ve mě žádný dojem. Jako lehká letní oddechovka.
Příběh byl docela předvídatelný , konec taky. Ale děj mi přišel trochu strohý .

17.08.2019 3 z 5

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

3.dil , sice to není nikdo z rodiny Hollandovych ale to vůbec nevadí. Je to vtipné, svěží , romantické.

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

4. Díl o Jackovi, zhltla jsem to na jeden nádech, vtipná , romantická, je super když se dozvíte jak se posunuli i ostatní hrdinové z předešlých knih.

Není rozkošná? Není rozkošná? Susan Elizabeth Phillips

Vtipná, romantická, další z úžasných knih od této autorky.
Určitě doporučuji .

Ďábel nosí kilt Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch

Taková letní oddechovka, ale dobře se to četlo.

12.08.2019 4 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Kniha se četla sama, líbilo se mi , ze je akce hned od začátku. Příběh se mi taky libil i když na můj vkus Fallon roztahovala nohy nějak moc snadno. Ale i tak jsem četla jednom dechem.

16.06.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Kniha se četla dobre ale na můj vkus to bylo zdlouhavý . Než se hlavní hrdinové k něčemu dostali bylo půl knížky pryč.
Ale jinak oddechove čtení. Těším se na další knížku .

14.06.2019 4 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Precteno na jeden zátah, kniha je napinava, romantická a pobaví.
Velmi pekne napsáno a přeloženo.

06.05.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Romantika, humor, obě kombinace skvěle propletené.

Velmi dobře se to četlo od začátku po konec ????????

04.05.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvěle napsané a přeložené , bavila jsem se od začátku do konce, celá série je vtipná a čtivá.

Oddechové čtení .

16.04.2019 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Třetí a stejne dobra, jen jsem občas nechapala myšlenkové pochody Jimma, ale i tak se mi to moc líbilo, dokonce jsem se i nahlas musela smát .

13.04.2019 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Druhy díl , libil se mi, bavil mě i příběh a je super když v knížce je zmínka o lidech z předchozího dílu .
Mal mě bavil hned od začátku, takový komik , tykvička mi byla hodně sympatická. Sice mu hodně rychle odpustila ale ona asi taková proste je ????.

11.04.2019 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Kniha mě pobavila, vtáhla a celkove jsem z ni měla dobrý pocit. Zápletka je sice jednoduchá a konec celkem předvídatelný ale i tak je to super čtení .

Už se těším na další díl.

11.04.2019 5 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Moje nejoblíbenější knížka od téhle autorky.

Plne humoru, romantiky.

Mohu doporučit .

23.03.2019 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Skvělá knížka, humor, erotika, oddech.
Celá série mě velmi bavila.

23.03.2019 5 z 5