okeey okeey komentáře u knih

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Tak tohle bylo skvělý! Za zavřenými dveřmi bylo teda asi větší psycho, každopádně tady mě totálně rozsekal konec, čekala jsem všechno, ale tohle teda ne. Skvěle, do detailu promyšlený příběh, čtený se zatajeným dechem.

05.07.2018 5 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Příběh super, akorát ten konec mi přišel dost uspěchaný, proto 4 hvězdičky, jinak se mi to moc líbilo. :-)

02.07.2018 4 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Příběh o mateřství, lásce, překážkách a strastech na konci 19. století, kouzlo majáku a hospodaření na samotě uprostřed oceánu. Já osobně hlavní postavy rozhodně neodsuzuji, ač si někdo může myslet opak. Je to jedna z nejlepších knih, jaké jsem kdy četla. Rozhodně doporučuji!

28.06.2018 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Citát z knihy, který zahrnuje největší emoci, kterou si lidé, jež prošli válkou, nesou stále s sebou a to je STRACH, strach o život svůj a svých blízkých. Velice silný příběh. Nemělo by se zapomínat na to, co se tu před pár desítkami let dělo. Tyto příběhy mě vždycky přimějí zamyslet se nad tím, jaké mám vlastně štěstí a co všechno v dnešní době bereme za samozřejmost. S čistým svědomím mohu říct, že se tato kniha s přehledem vyrovná Vypravěčce od Jodi Picoult. Vřele doporučuji!

14.06.2018 5 z 5

Zrůda mezi námi - Síla jedné lásky Zrůda mezi námi - Síla jedné lásky Marta Lhoťanová

Perfektní! Příběh, styl psaní, závěr, prostě komplet. Autorka je neuvěřitelně talentovaná, když ve svých letech a při škole dokázala něco takového napsat, doufám, že bude pokračování. Klobouk dolů!

01.05.2018 5 z 5

Závěr Toxické psychózy Závěr Toxické psychózy Lilly Ellen

Celá tahle série byl zážitek.. Jednak, že je příběh dle skutečné události a druhak, je z mého rodného města. Kdybych to někde slyšela, nejspíš bych tomu nevěřila, ale takhle. Stále mě nepřestává zarážet, čeho všeho jsou lidé schopni. Nese se v duchu - komu není rady, tomu není pomoci.

20.03.2018 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Po půlce mě příběh pohltil a rozhodně jsem takový konec nečekala. Jedním dechem! 5*

26.02.2018 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Další skvostná kniha od mé oblíbené spisovatelky. Skvostně zpracované téma rasismu, předsudků. Kniha mi otevřela oči. Doporučuji!

07.11.2017 5 z 5

Dělám si to sám Dělám si to sám Martin Váša

Tato kniha mě mile překvapila, skvělá oddychovka a dlouho se mi nestalo, že by mě kniha takto rozesmála, rozhodně doporučuji, skvělý smysl pro humor a rozhodně zvedne náladu, když nemáte moc dobré období. Knihu jsem si pořídila i domů a je zařazena mezi mé nejoblíbenější. DOPORUČUJI!

16.10.2017 5 z 5

Člověk jménem Dave Člověk jménem Dave Dave Pelzer

Naprosto neskutečná trilogie, která mi toho hodně dala. Četla jsem ji jedním dechem. Rozhodně doporučuji, další kniha, která otevře oči.

26.09.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Už dlouho mě žádná kniha takhle nenadchla. Úžasný příběh a rozhodně doporučuji!!!

20.09.2017 5 z 5

Najít světlo ve tmě Najít světlo ve tmě Simona Vlková

Líbí se mi síla autorky, že přes to všechno co zažila, tak se k tomu musela znovu vracet, když tu knihu psala a vše si to znovu prožít. Kniha se mi líbila, určitě si myslím, že pomůže člověku, kterému někdo zemřel, pomůže mu překonat ztrátu a už jen samo vědění, že není jediný, kdo to prožívá, pomůže. Paní Vlková napsala knihu proto, že chtěla očistit dceru a uvést vše na pravou míru. Kniha mě rozesmutnila, ale i zahřála u srdce a motivovala mě. Takže za mě 5 hvězdiček.

29.06.2017 5 z 5

Svět za světem Svět za světem Mary Poisson King

Napínavý, čtivý a zajímavý příběh. Kniha se mi vážně líbila. Milovníkům sci-fi, fantasy vřele doporučuji!

13.04.2015 5 z 5

Krásný, čtivý a napínavý příběh. Četla jsem ji jedním dechem a určitě doporučuji. Stojí za přečtení.

13.04.2015 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Skvělý příběh. Opravdu stojí za přečtení.

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Četla jsem ji jedním dechem. Stojí za přečtení. Doporučuji.

21.09.2014 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Reálná kniha. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Stojí za přečtení, doporučuji.

21.09.2014 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Od této autorky jsem takový příběh opravdu nečekala, ale kniha mě mile překvapila a určitě stojí za přečtení! :)

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha je pěkná, nevím proč, ale čekala jsem od ní něco víc. Přesto nelituji, že jsem si ji koupila. Stojí za přečtení, má své kouzlo.

21.09.2014 5 z 5

Kniha se mi velice líbila a opravdu nelituji, že jsem si ji koupila. DOPORUČUJI! :) Opravdu stojí za přečtení.