Svět za světem

Claire Adamsová je obyčejná mladá žena, žijící v Londýně s dětmi a manželem. Její život ubíhá jednotvárně až do chvíle, kdy v parku potká neznámého muže, který ji svými podivnými řečmi a tím, že ji zná, poněkud vyděsí. Aby se ho zbavila, kývne na jeho nabídku, že vstoupí do jejích snů. Tím začíná její strastiplná cesta ve druhém světě - paralelním s tím, který zná, ale zároveň naprosto odlišný tím, kdo v něm žije......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126819/svet-za-svetem-126819.jpg 3.631
Vydáno, XYZ (ČR)

Kniha Svět za světem

Termina
25.01.2019

Kdyby mě někdo předem připravil na to o co v této knize půjde nikdy bych to nečetla.. tím že jsem ale tuhle pohádku číst začala musela jsem ji také dočíst. Řeknu to upřímně kde se objeví upíři, skřítci a další havěť jsem unuděná zklamaná a podrážděná.. Knihu jsem ale nakonec jak už jsem jednou zmínila dočetla a tím že jsem do teď ještě nezapomněla děj ... tak to asi zas taková hrůza nebyla :D :)

YA-girl
27.04.2017

Hlavní hrdinka možná až MOC dokonalá ;), ale jinak kniha perfektní, hlavně hodnotím originální a skvěle propracovaný námět :). Román je napsán opravdu čtivě, velice snadno jsem při čtení zapomněla na reálný svět... :) A to, že autorka je Češka, mě příjemně překvapilo - já už myslela, že se další americký bestseller, který se každým dnem začne natáčet... ;)

Leena
03.04.2017

Krásná pohádka pro dospělé:-) Sice chvílemi rozvláčné, ale konec super:-)

Arianne
25.03.2017

Namet byl neskutecne zajimavy, tema sveta, ve kterem behem naseho sneni muzeme byt nekym vic, nez ve skutecnosti, byl uzasny. Tento svet ma sva pravidla a zakonitosti, neni to jen tak bohapusty vymysl, coz take stoji za to. Co mi ale kazilo celkovy dojem, byla linka "honby na zaporaka", diky ktere jsem si knihu nedokazala uzit. Jasne, je dobre kdyz je v knize nejake to napeti, udrzuje to ctenare vzhuru, ale tady to bylo popsano tak divne, naivne, ze mi to spis prekazelo.
Na druhou stranu to hledani sam sebe, sveho mista ve svete, kdy si clovek uvedomi svou vlastni cenu, to bylo zakomponovano brilantne a moc me to bavilo.

ElisR1
05.02.2016

Rozhodně zajímavá kniha, i když občas se najde poněkud zdlouhavější část.

okeey
13.04.2015

Napínavý, čtivý a zajímavý příběh. Kniha se mi vážně líbila. Milovníkům sci-fi, fantasy vřele doporučuji!

Teraslík
03.04.2015

Tak tuhle knížku jsem začala číst asi před dvěma lety. Dočetla jsem se do půlky a přestala jsem. Nechápu jak jsem to mohla udělat. Teď když jsem ji začala číst znovu, tak jsem nemohla uvěřit jak jsem mohla odložit tak napínavou knihu. Přečetla jsem ji doslova jedním dechem. I když mě přišel konec trochu smutný, ale alespoň je to v rámci možností realistické. Doporučuji.

petka-2007
10.06.2014

Mě se kniha moc líbila. Netušila jsem před četbou, že na mě v ní čekají vklodlaci, upíři a víly...., takže jsem byla na začátku překvapená (kdybych to bývala věděla předem, možná bych se do knihy ani nepustila - není to zrovna můj šálek kávy), ale musím uznat, že to bylo milé překvapení. Kniha se výborně čte, má spád, zaujme, mě prostě a jednoduše bavila. Za mě nemohu jinak než plný počet hvězdiček.

Autor knihy

Mary Poisson King
česká, 1986 - 2018

Kniha Svět za světem je v