Ohniva Ohniva komentáře u knih

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Napínavější než 1. díl, jsem do děje už tak zamotaná, že už pomalu nevím kdo co dělá a kdo co je :)) nemůžu se dočkat posledního dílu :)

06.03.2015 5 z 5

Samotářka z Mill River Samotářka z Mill River Darcie Chan

Knizka me bavila jen do vypraveni o zivote Mary.. poslednich 100 stran jsem jen prezvykala.. skoda

01.03.2015 3 z 5

Horrorstör Horrorstör Grady Hendrix

Brrrr to bylo strasidelne fuj, jsem vazne posera, pribeh napinavy a celkove kniha na cloveka udela dojem, jen nevim jak zvladnu navstevu v Ikee :))

10.01.2015 5 z 5

Reverendova žena Reverendova žena Katherine Webb

Uzasna a zaroven velice smutna kniha, pri cteni jsem se citila tak nestastna, bezmocna a rozcilena Od knizky jsem se nemohla odtrhnout, kdybych tak Hester mohla poradit.. vse by bylo jinak.. po docteni je mi z knihy smutno...

15.11.2014 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Kniha se mi líbila. Nevím všichni říkají, že děj je předvídatelný, ale já do chvíle, kdy autoři napověděli, netušila nic :). V knížce bych trošku vytkla vztah Jeanette s Akem. Zbytečně to zabralo místo ději a navíc bych Akemu s radostí jednu vrazila :)))) .. co se týče pro silné povahy, asi ta knížky není pro každého, ale mně tohle téma nevadí, líbilo se mi, že to bylo bráno z psychologického hlediska. Už se těším na další díl, hned jak vyjde - kupuji :))

17.10.2014 5 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Podle mě byl tento díl slabší než přechozí, ale vše se vysvětlilo a mám radost, že jsou nakonec spolu. Ačkoli mě Devlin svým způsobem děsil, přála jsem jim to :) Přečetla jsem knížku během dvou dnů. Celá série se mi moc líbila :)

22.08.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Úžasná knížka :) dost mi toho připoměla, třeba jaké je to být zamilovaná, což jsem cítila už velice dávno.. hihi.. Simone? :))))

22.08.2014 5 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Zajímavá knížka. Líbí se mi jak autor píše, napínavě a celkem i vtipně. Jen ten konec mě tedy pěkně nakrkl, i když jsem čekala, že se to stane. Tak bych ještě trošku zkritizovala - Tobiase - nelíbilo se mi, že přemýšlí v podstatě jako dospělý a taky ta sprostá slova se mi k němu nehodila. Ale jinak začetla jsem se a už mě knížka nepustila :)

07.08.2014 5 z 5

Království Království Amanda Stevens

Krasna kniha, Thane mi ale uz ted chybi.. tesim se na trojku :)

17.06.2014 5 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

No, dávám 4 hvězdičky kvůli závěru, jinak bych dala 3. Knížka mě zklamala. Do 3/4 se mi to četlo špatně. Pak to tedy zapadlo, ale nevím nevím. Čekala jsem od knihy víc :)

04.05.2014 4 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Nedočteno - hodnotím pouze první půlku, dál nečitelné a pro mě i celkem nudné. Každopádně první půlka byla úžasná.

23.03.2014 4 z 5

Útěk z tábora 14 Útěk z tábora 14 Blaine Harden

Ufff.. kolikrát když se mi něco nelíbí si vzpomenu jak se měl on.. co zažíval.. říkám si jak je to sakra možný v 21. století? Proč jim nikdo nepomůže? Nakonec z té knížky má člověk akorát zlost jak se tu má dobře a někdo jiný takhle trpí.

25.02.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Hezká knížka, sice mi přijde, že autorka neměla nikdy sex :D .. ale děj se mi líbil :)

26.11.2013 5 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Knizka se mi libila, misty byla nudna, ale zaver uspokojivy :)

19.11.2013 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Skvela kniha. Neni co jineho dodat, vse uz bylo receno.

06.08.2013 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

To je prostě autor. Knihy depresivní se špatným koncem. Ale tentokrát... chtěla jsem dát 4 hvězdičky kvůli tomu konci, jsem šíleně naštvaná! Na všechny postavy té knihy! Ještě, že jsem to dočetla včas a do tý doby než půjdu spát snad vychladnu nebo neusnu :)

24.06.2013 5 z 5

Kniha mě moc bavila :)) líbila se mi.. přečtu si ji jednou znova

17.06.2013 4 z 5

Klíč Klíč Simon Toyne

Mam jasno.. treti dil uz kupovat nebudu... velke zklamani..

09.06.2013 2 z 5

Království nevinnosti Království nevinnosti Rebecca Coleman

Skvela kniha... az na ten konec.. chapu ji co prozivala jak se citila.. ackoli je tam plno mist, kterym nerozumim... ale i tak se mi to libilo.. a vypraveni te minulosti se mi na knize libilo asi nejvic :) Take popis neznosti...

23.05.2013 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

No téda.. páááni... co dodat. Výborná kniha. Člověk do poslední stránky kouká zděšeně. Opravdu brutální, nechutná kniha. Přesto ji mám stále v hlavě.

Neoushlasím s tvrzením, že je drahá a že málo stránek. Málo stránek, tvrdší papír, větší písmo, ale za to je knížka velká.. a člověk si za takovou kvalitu opravdu rád připlatí.

Dávám 5 hvězdiček!

10.05.2013 5 z 5