Ohniva Ohniva komentáře u knih

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Kniha která se vám dostane pod kůži, čtu čtu .. kouknu se mimo knihu a zjistím, že já vlastně s nima nejdu, že jsem v bezpečí. Skvělý pocit. Ještě nikdy jsem se tak nezačetla jako do téhle knížky. Výborné výborné výborné. Ale myslím, že už to nikdy nechci číst :)))

01.05.2013 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Skvělá kniha!! :)) Moc se mi líbila

17.04.2013 5 z 5

Mánie Mánie Craig Larsen

Klasický thriller.. pokud chcete knihu, kde děj začíná až 50 stránek před koncem, pak tohle je ta správná volba. Nebýt toho konce tak bych dala jen 2 hvězdičky. Velice zmatené.. vzpomínky, sny, přítomnost a někdy nevíte, kde vlastně jste. Průměrný thriller s nepřekvapivým dějem.

09.04.2013 3 z 5

Zkamenělá krev Zkamenělá krev Johan Theorin

Kniha se mi velice libila. Sice trva nez se clovek zacte, je to depresivni, pomaly dej, celkem nevhodne nadprirozeno, spatne pochopitelne rozuzleni, ale presto davam 5 hvezdicek. Moc se mi to libilo. To je proste styl autora a nemuzu se dockat dalsi knihy - Skrys.

09.03.2013 5 z 5

Kniha mrtvých Kniha mrtvých Patricia Cornwell

Skvělá kniha :) Ačkoli má první od autorky.. ráda si přečtu další knihy :)

28.02.2013 5 z 5

Nejskrytější tajemství Nejskrytější tajemství Lynn Sholes

Další díl knihy - Spiknutí grálu.. tentokrát ne nějak napínavý .. Dávám jen 3 hvězdičky..

27.02.2013 3 z 5

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Skvela kniha. Trosku z jineho soudku nez ctu, presto se mi to velice libilo. Ctive a napinave. Musim si precist pokracovani :-) a abych rekla pravdu.. Alice me dohanela k silenstvi :-))

25.02.2013 4 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Kniha skvělá.. občas jsem se nad dějem kroutila, že jsme chtěla, aby to bylo jinak.. bohužel.. konec jsem jako vždy obrečela :))

12.02.2013 5 z 5

Čtyři poslední věci Čtyři poslední věci Paul Hoffman

Bavi me hodnoce i ctenaru. Jeden hodnoti plnym poctem bodu a nekdo naopak jednou hvezdou. Musi to kazdemu sednout. Mne se to jako prvni dil bavilo jen se mi to hur cetlo a behem boju jsem si to nemohla moc predstavit. Kazdopadne jsem zvedava na posledni dil :-)

09.02.2013 4 z 5

Temná odhalení Temná odhalení Duane Swierczynski

Skvely dil.. akorat se vysetrovani trochu vic tahlo.. Ale Labyrint tomu dodal atmosferu :-)

09.02.2013 5 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Kniha skvela.. ackoli jsem cekala trosku vic deje a trosku vic hadanek. Malinko mi vadilo ze rozuzleni prislo v 5 strankach a odpoved proc zabil Katrin v jedne vete. Kazdopadne do te tajne mistnosti bych se podivala hned :-)

09.02.2013 5 z 5

Proroctví temnoty Proroctví temnoty Duane Swierczynski

Zvlastni dil.. vyvstalo tu plno otazek.. typu jestli to Constance prezila.. jestli tu budovu vybombardoval ze spadla nebo mu to prekazili... Kazdopadne slabsi dil proti Skripalovi a celkem unavne ze se tam temer nic nez minulost neresi..

01.02.2013 3 z 5

Sanctus Sanctus Simon Toyne

Skvela kniha.. nemuzu se dockat druheho dilu :-))

18.01.2013 5 z 5

V zámku a v podzámčí V zámku a v podzámčí Božena Němcová

Skvělá kniha.. není třeba dodat víc..

04.01.2013 5 z 5

Planeta Interterra Planeta Interterra Robin Cook

Skvělá kniha, doporučuji :)

04.01.2013 5 z 5

Projekt Babylon Projekt Babylon Andreas Wilhelm

Upřímně jsem knihu ani nedočetla.. v polovině mi bylo jasné jak to skončí a už to pro mě nemělo cenu číst... Ale ta část byla napínavá... pokud někomu nevadí znát konec tak bych to i doporučila :)

03.01.2013 3 z 5

Nokturna Nokturna John Connolly

Je to moc hezká kniha.. napínavá.. zajímavá... prostě dávám 5 hvězdiček :))

Prozrazení Prozrazení Sam Hayes

Chvilku mi trvalo než jsem se v těch 3 příbězích zorientovala. Pomalu mi to začlo docházet a konec naprosto šokující. Skvělá kniha, stojí za přečtení.

Ruiny Ruiny Scott Smith

Pamatuju si, když jsem tu knihu četla.. Byla jsem nemocná, sama doma.. četla jsem ji celý víkend... nemohla jsem od ní odtrhnout oči.. na chvilku jsem ji položila a už jsem ji zas brala do ruky.. strašně jsem se bála jít večer spát. Opravdu úžasná kniha. Jen co mě mrzí, že ji zkazili filmem se stejným názvem. Ve filmu je polovina věcí z knihy a ještě přehodili postavy. Mrzí mě, že se někdo podívá na film, řekne že je to blbost a na knihu se ani nepodívá. Ráda si ji přečtu zase.

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Podle knihy byl natočen film Nikomu to neříkej, také kvalitní, ale kvality knihy to přeci jen nevystihlo. Touto knihou si mě Harlan Coben omotal kolem prstu a už nepustil :))