Temná odhalení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Steve Dark – hrdina trilogie digirománů Level 26 – se vrací v jejím závěrečném díle, aby na vlastní pěst pokračoval v pronásledování sériových vrahů. Netuší, že ho čekají další temná odhalení, a jeho vztahy s oddělením pro mimořádné okolnosti se zatím nadále vyostřují. Snad se může spolehnout alespoň na to, že mu Lisa Graysmithová poskytne všechno potřebné a jako vždy supermoderní vybavení. Přesto skloubit pozici otce na plný úvazek a lovce monster pro něj rozhodně nebude lehký úkol. A už vůbec mu to neusnadní nový vrah, který si za své oběti vybírá vysoce postavené lidi, zaměstnává „mimořády“ i Darka svými tajuplnými hádankami a láká je do svých spletitých sítí. Odvážíte se vstoupit do jeho labyrintu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133518/big_level-26-temna-odhaleni-NRI-133518.jpg 4.4100
Série:

Level 26 3.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Dark Relevations, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Temná odhalení

Luigi1
05.02.2021

Tak lepší než druhý díl.Docela jsem se začetl a zpravil si čtenářskou náladu,ale na pět hvězdiček podle mě né.

pingu1
23.02.2019

Lovec monster do třetice :-) Opět výborné čtení, ale řekla bych, že na jedničku nemá, je tak srovnatelná s dvojkou...


ivana1975
30.12.2017

Podla mojho nazoru cela trilogia je skvela....

niki-chan
16.05.2016

Ve třetím díle se podíváme i za louži. Tady mi přišlo, že vyšetřování Darka a ostatních je mnohem lépe popsáno a vysvětleno, než v předchozích dílech. A zlo je mnohem realističtější. Velmi zajímavé je sledovat, jak se rychle stírá dobré a objeví se to zlé, včetně stinné minulosti. Škoda, že je tohle poslední díl

Salwator
28.09.2015

Zaplaťpánbůh, že se Zuiker alespoň trochu poučil ze svého strašného druhého dílu. Vrah je až přespříliš "mechanický", jakoby nebyl člověk. Vysvětlení toho, kdo vlastně vrah je je takové...fádní. Myslím, že se s tím dalo pracovat už dále. Nedává mi smysl, proč s tím kapitán přišel až tak pozdě. Vrah určitě k 26. úrovni patří, ale některého jeho schopnosti byly až příliš fantastické. Také příběh samotného Darka mě až tak nezajímá. Lepší průměr.

Ruxandra
26.12.2014

Závěr série je zajímavý, ačkoli na konci se stírají hranice mezi dobrem a zlem a není úplně jasné kdo co představuje...
Jak mi u prvního dílu běhal mráz po zádech z představy, že by existoval vrah jako Skřípal, tak Labyrint si jednoznačně získal mé sympatie i přes radikální prosazování svého a občas sem si musela vzpomenout na Dextera.
Po přečtení všech tří knih shledávám kybermosty jako zajímavé zpestření, ale nemyslím si, že by se to do budoucna uchytilo. Dle mého názoru by celý příběh byl lepší jako film či krátký seriál o Stevu Darkovi, ale jako kniha to není příliš kvalitní thriller/detektivka, nebo kam to chcete zařadit.
Celkově tedy sérii hodnotím jako zajímavou ale nikterak hodnotnou, rozhodně nebudu mít nutkání se k ní vracet.

cie
07.03.2014

Po rozčarování z druhého dílu jsem třetí díl četla jen proto, abych zjistila, jak to s Darkem dopadne ve vztahu k Skřípalovi...bylo to zbytečné, žádný převratný závěr, prostě americký happyend, takže ve finále zklamání.

mrnka.t
21.02.2014

Znovu velmi napínavý a promyšlený příběh. Avšak tuto část trilogie o Stevu Darkovi hodnotím jako nejslabší, čekal jsem nějaké "epičtější" zakončení.

1