Mánie přehled

Mánie https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126145/manie-126145.jpg 4 111 111

„Vynikající – vše, co by měl obsahovat skvělý thriller.“ - LEE CHILD „Znepokojivý svět bezprostředního ohrožení a temné posedlosti.“ - HARLAN COBEN Myslíte si, že znáte své sourozence? A co když se nevinná klukovská výprava na zamrzlé jezero promění v noční můru z minulosti, která vám už napořád bude připomínat, že s vaším bratrem není něco v pořádku? Fotoreprotér Nick Wilder je na stopě vraha, který řádí v Seattlu jako smyslů zbavený. V jediném okamžiku však Nick zjistí, že žije úplně jiný život, než si představoval… Psychothriller Mánie, románový debut Craiga Larsena, to je halucinační výlet plný překvapení, krve a rozmazaných vzpomínek. Ale i když se budete bát, za každou cenu nechávejte oči otevřené!... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

MANIA , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mánie. Přihlašte se a napište ho.

evvva
07.11.2022 5 z 5

Náhodou super, knížka,co Vás nutí udržet pozornost, neriskovat přeskočit slova,řádky,stránku....v tom okamžiku byste se v ději ztratili totálně a protože mně to nedalo, můžu teď s klidem říct...jo,tahle kniha byla fajn, nakonec,kdo z nás není tak trochu " schizo"

pavel9410
02.10.2022 3 z 5

Prislo mi, ze jsem byl porad tak nejak napred, ze slo zvraty docela predvidat. Az moc prekombinovane, postavy cernobile. Takova jednoducha potrava pro mozek, idealni oddechovka na vikend.

Zuzana215
06.02.2022 5 z 5

Tuhle knihu jsem četla mezi prvními a dovolím si říct, že probudila k životu moji ,,čtecí mánii" :) už je to skoro deset let zpátky, tak se recenzuje obtížněji..mě se to líbilo a ráda bych si přečetla i něco dalšího.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mánie v seznamech

v Právě čtených3x