Nejskrytější tajemství

Nejskrytější tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17612/nejskrytejsi-tajemstvi-17612.jpg 3 29 4

Cotten Stone série

Cotten Stonová , která s úspěchem pátrala v příběhu Spiknutí grálu po legendami opředeném kalichu, se nyní zůčastnila nalezení podivuhodné křišťálové desky, do níž jsou možná vryta slova samotného Boha. Večer po objevu však všichni její kolegové i argelogové spáchají brutální sebevraždu a Cotten začíná tušit, že svět začíná pohlcovat zlo. ... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Last Secret , 2006

jan7113
25.02.2023 3 z 5

Celkem dobrý thriller. Ale bohužel JEN dobrý. Konec mi přišel až příliš přitažený za vlasy. Možná je dobře, že další díly v češtině nevyšly, neboť v nejlepším se má přestat.

Mikekeller
05.02.2017 4 z 5

Kniha se cetla krasne. Za tri dny jsem docetl posledni vetu. Konec byl i na me uz trosku moc prehnany, ale jako celek super :)

Thebookman
19.08.2015 5 z 5

Náhodou velice pěkný příběh s hlubokou myšlenkou. Knížka se četla nádherně, stránky před očima jen letěly. :-) Žádné zbytečné zdlouhavé popisy, veškeré události děje jsou vylíčeny stručně, výstižně, přesto velice barvitě. Děj se při čtení odvíjí jako film. Dlouho na Nejskrytější tajemství nezapomenu. :-) Jen škoda, že u nás nevyšlo třetí volné pokračování s názvem Projekt Hádes.
Všem, kdo mají rádi napětí, dobrodružství a tajemno, mohu jen doporučit!

Ohniva
27.02.2013 3 z 5

Další díl knihy - Spiknutí grálu.. tentokrát ne nějak napínavý .. Dávám jen 3 hvězdičky..

Autoři knihy

Lynn Sholes