Nuttelka Nuttelka komentáře u knih

Scénář lásky Scénář lásky Tina Reber

Krásná kniha, krásné čtení, prostě krásná pohádka :-) Opět mě děj moc bavil a musím říct, že život celebrity není žádný med. Zajímalo by mě, kde Tina bere inspiraci, jestli opravdu ví, jak to v "šoubyzu" chodí, nebo si jen vše vymyslela :-) Každopádně, s Taryn a Ryanem jsem zas vše prožívala, smála jsem, držela jim palce, i sem tam slzička ukápla (hlavně při setkání s pravým otcem Joem), prostě paráda, to je mé gusto, láska až za hrob :-) A nejvíc jsem se pobavila, že je v knize zmíněný můj oblíbenec Ian Sommerhalder, když byli na předávání cen MTV a Taryn mu okukovala zadek :-))) Takže já opět jen a jen doporučuji!!!

Koukala jsem na stránky Tiny a vypadá to, že vyjde ještě nějaké pokračování, takže snad se dočkáme časem i u nás, jelikož se mi těžko Taryn a Ryana opouští... :-)

04.03.2015 5 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Knihu rovnou zařazuji mezi mé nejoblíbenější :-) Strašně moc mě bavila, Taryn a Ryanovi jsem fandila od samého začátku a oba jsou skvělí, i přátelé Taryn jsou suproví... Kdybych mohla, od knihy bych se neodtrhla a dala ji na jeden zátah, ale bohužel, čas je můj nepřítel a ono 656 stran je 656 stran :-) Nemám k ději vůbec žádné výhrady a za mě tedy oprávněně 5 hvězd :-) A šup sem s pokračováním :-)))

25.02.2015 5 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Kniha je už takové příjemné pokračování, ale je super, že se dovídáme více i o dalších postavách, děj velmi rychle a svižně plyne, Gabriel je samozřejmě úplně úžasný, Julianne na svůj věk až moc moudrá a když zjistí, že je těhotná, tak za její chování bych ji jednu "majzla" :-D Ale strašně jim fandím a další šťastný happy end, které já mám nejradši :-) Takže za mě samozřejmě plný počet bodů a jsem zvědavá na další dílko, které u nás od Reynarda vyjde...

12.02.2015 5 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Jo, tak druhý díl se mi líbil o něco víc než první, hlavně Gabriel :-) On je prostě božíííí! Úžasná romantika, žádost o ruku ááááááách, prostě kniha plná emocí, která nenechá nikoho chladným... Vřele doporučuji a šup šup na třetí díl :-)

02.02.2015 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Jo, tak to je romantika jak vyšitá :-) Styl psaní super, a že to píše chlap, fakt paráda... Sice mi Julie víceméně štvala, jak moc je nevinná, křehká jak porcelánová panenka, ale fandím jim, takže se vrhám rovnou na druhý díl a jsem zvědavá, co se bude dít dál...

29.01.2015 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Noooooo, teda, fíííha... Kniha je samozřejmě úplně jiná než "Než jsem tě poznala", v časových úsecích jsem sice trošku plavala :-) ale i tak je kniha krásná, plná emocí a plný počet dávám i proto, že i po tolika letech je pro oba dva "šťastný" konec - shledání, za což Jojo moc a moc děkuji :-)

24.01.2015 5 z 5

Zrazená Zrazená Bertrice Small

Klasická Bertrice :-) Mladá, krásná, nebojácná hrdinka, nehynoucí láska, intriky, roky odloučení, děti, shledání po letech, usmíření a opětovné vyznání lásky, která nikdy neuhasla :-) Knížka mě bavila, ale vyloženě nenadchla, proto jen čtyři hvězdy...

16.01.2015 4 z 5

Svedená Svedená Kathryn Taylor

Jo, tak to mě fakt bavilo :-) Oba dva jsem si moc oblíbila a opět šťastný konec, dle mého gusta :-) I když tedy ten konec byl až moc pohádkový, na to, jak ji totálně odpálkoval a pak se objeví - dokonce i letí - u ní doma a vyzná se jí ze svých citů... Ale děj parádní, chci se podívat do Říma :-) Takže za mě knihu moc doporučuji, samozřejmě i s předešlým dílem ;-)

07.01.2015 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Dávám čtyři hvězdy proto, že Nabíječovi se nic nevyrovná :-) Roštěnka se super doplňkové čtení, ano vtipná, sexy, ale Simona si Caroline nezaslouží :-))) Občas bych jí taky něčím praštila po hlavě, ale naštěstí si to sama uvědomila, že kariéra není to nejdůležitější, navíc, když má doma někoho jako je Simon ;-) Handrkování jejich společných kamarádů, u těch jsem se bavila :-))) Prostě miluju šťastné konce, takže doporučuji! ;-)

03.01.2015 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Opět úžasná jednohubka na jeden večer :-) Sice mi trvalo prvních pár stránek, než jsem se začetla, ale pak to stálo za to, Kopřiva boduje :-))) Ale konec mi tedy překvapil, i slzička ukápla, jen by mi tedy zajímalo, jak to s Kopřivou dopadlo, jestli to rochodil či ne... Ale koukám na stránky Kačky, příští rok vyjde volné pokračování o Miloňovi a Míše, tak snad se o Kláře a Matoušovi ještě něco dozvíme :-)

PS: V Kláře jsem se úplně viděla :-)))) Miluji jídlo, nesnáším sport, ale trpět se musí :-)))

30.12.2014 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Co k tomu dodat, i když jsem četla děj znovu, stejně to bylo jiné :-) Travis je prostě úžasný Travis a dokud jsem si nepřečetla epilog, utvrdila jsem se, že si ho Abby nezaslouží, ale epilog mě teda dostal, tím si to Abby napravila :-) S Travisem jsem celou knihu prožívala, smála se s ním i brečela, prostě krásně romantické...

16.12.2014 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Jůůůů, moc se mi to líbilo :-) I když je to asi pro mladší ročníky, mě kniha pohltila. Travis si mě hned získal, Abby bych něčím přetáhla po hlavě za její tvrdohlavost a jak se k Travisovi hnusně chovala, když se rozešli a popravdě jsem se i bála, že se k sobě snad už ani nevrátí, takže za šťastný a krásný "happy end" moc děkuji :-)

05.12.2014 5 z 5

Casa Grande Casa Grande Jude Deveraux (p)

Kniha se mi moc líbila, i když je to úplně něco jiného, než na co jsem od Jude zvyklá... Příběh pěkně odsejpá, líbilo se mi, že o každé postavě se postupně něco dozvídáme a že se děj posouvá i o několik let dopředu... Ale tak nějak mi asi trošku chyběl na konci knihy epilog, kde by jsme se dozvěděli, jak to se všemi nakonec dopadlo :-)

01.12.2014 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Souhlasím se Samirou, jako doplňková kniha super, samostatná ne... Jelikož ten, kdo nečetl předchozí dvě knihy, nebude vědět souvislosti. Ale prostě paráda, i když tak silná láska snad ani nemůže existovat :-) Remy, moc ti fandím!!!! :-)))

20.11.2014 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Aaaaaaach, mé srdéčko plesá :-) Taková romantika, i když je Remy jak na horské dráze, četlo se to parádně... Ale musím přiznat, že se divím, že Brooke nepotratila, když byla vystavená hodně emočním a stresovým vypětím, malý Racer se držel zuby nehty :-))) I slzičky mi ukáply... Za mě rozhodně plný počet ;-)

13.11.2014 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Uf... teda to byl ale URAGÁN!!!! Jednoznačně patřím do fanklubu Remingtona Tata :-) Suprové čtení, děj mě pohltil od samého začátku a nechtěl pustit, bože, taková láska jako trám, to je mé gusto a Remyho monolog na konci knihy, kdy se ze všeho Brooke vyzná, áááááááách! ... takže hned se vrhám na další díl ;-) PS: Písničky jsem si samozřejmě také pustila všechny :-)

06.11.2014 5 z 5

Lucianna Lucianna Bertrice Small

Po dlouhé době musím říct, že jsem ráda, že jsem knihu dočetla... Nechávala mě úplně chladnou, což se jen tak nestává... Děj plynul až moc rychle a na to, že Lucianna byla mlaďounká, tak na mě působila spíše jak 30-40ti letá ženská, která všechno zvládá na výbornou... Nevím no, první dva díly byly mnohem lepší, ale každopádně jsem zvědavá, jaký osud má Serena :-)

04.11.2014 3 z 5

Francesca Francesca Bertrice Small

Knížka se mi moc líbila, až tedy na osud Raffaela :-( Větší romantika, méně sexu, než jsem u Bertrice zvyklá, ale děj opravdu povedený... Už sahám po Lucianně :-)

26.10.2014 5 z 5

Nemravné známosti Nemravné známosti Sylvia Day

Knížka se mi moc líbila, příběhy mají šťávu, náboj, pikantnost a hlavně lásku jako trám :-)

21.10.2014 5 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Tak tato série mě hodně bavila, určitě se k ní zas vrátím... Moc se mi líbí barevné obálky knih a každý děj super :-)

11.10.2014 5 z 5