Nuttelka Online Nuttelka komentáře u knih

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Kniha se četla velmi dobře a děj mě také zaujal, určitě to není poslední kniha, kterou jsem od této spisovatelky četla :-)

15.12.2013 5 z 5

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

nejdříve jsem se nemohla začíst, jelikož je toto moje první kniha od této autorky, tak jsem trošku tápala, ale asi tak od půlky mě to chytlo, takže si s chutí přečtu i další díl :-)

08.12.2013 4 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

nevěděla jsem, co od knihy očekávat, ale překvapila mě... četla se velmi příjemně a těším se na další díl :-)

26.11.2013 5 z 5

Černý lev Černý lev Jude Deveraux (p)

Parádní čtení, Jude prostě nikdy nezklame :-)

20.11.2013 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

skvělé zakončení série, miluju happy endy :-)

17.11.2013 5 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

parádní zakončení série... trilogie má můj palec hore :-)

08.11.2013 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

4 hvězdy dávám jen proto, že tam je ze začátku strašně velká podobnost s Odstínama, ale jinak se mi kniha líbila a jsem ráda, že je uzavřený děj... na konci mi dokonce i slza ukápla dojetím :-) ... každopádně další díl už mám objednaný a těším se na další příběh - Jaceův :-)

03.11.2013 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Moc se mi to líbilo, knihu jsem si šetřila jak jsem mohla a dneska bohužel dočetla... Je to pohádka pro dospělé, ale příjemné :-) Škoda, že už je konec... Jen jedinou výtku mám, oslovení "bejby", to mi fakt vadilo :-)))

26.10.2013 5 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Opět kniha mého žánru, takže spokojenost, akorát tedy nedávám plný počet, jelikož Dominikova dominantnost mi chvílemi fakt vadila... ale jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, takže další díl už mám objednaný :-)

12.10.2013 4 z 5

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Jéééé, zase pěkné počteníčko :-) Láska a sex hory přenáší :-))) Pro mě jako nenáročnou čtenářku dávám plný počet... Sylvie prostě nezklame...

08.10.2013 5 z 5

Skotské nevěsty Skotské nevěsty Julia Quinn

moc mě to nebavilo, je to jen na takový dlouhý večer pro zkrácení chvíle :-)

06.10.2013 3 z 5

14 podob touhy 14 podob touhy Marie Gray

kniha s povídkami mě moc nenadchla, i když tento žánr mám ráda... a možná že i opravdu škoda papíru, bohužel...

22.09.2013 2 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

super... zase se to četlo úplně samo, ale teda, on ještě není konec!!! :-) na jednu stranu jsem ráda, jelikož tato série se mi fakt líbí, s Gideonem a Evou prožívám úplně všechno, smích, pláč, strach, smutek, vášeň... ale na druhou stranu, zase čekat na nový díl?! umřu do té doby!!! :-)))

11.09.2013 5 z 5

Šarlatová vdova Šarlatová vdova Nicole Byrd

velmi příjemné čtení... trošku jako o Popelce, která našla svého prince :-)

06.09.2013 5 z 5

Temná vášeň Temná vášeň Arnette Lamb

další pohodové čtení :-)

01.09.2013 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

opět nemůžu jinak než plný počet hvězdiček :-) ... prostě moje gusto tato tématika a už jsem zvědavá, jak to bude pokračovat... jen by mě zajímalo, zda někdo napíše opačný případ, než je ve všech těchto knížkách (bohatý úspěšný velmi atraktivní chlap normální žena), bohatá úspěšná atraktivní žena normální chlap či kluk, což by bylo možná také zajímavé ;-) ... ale tohle mě fakt baví, i když se mi už pomalu začínají postavy plést, kam koho a k jaké knize přiřadit :-))))

25.08.2013 5 z 5

Pod maskou měsíce Pod maskou měsíce Jude Deveraux (p)

Super, Jude nikdy nezklame :-) Ať si kdo chce, co chce říká, Jude je skvělá spisovatelka. Cyklus Edilean mě moc bavil, klidně bych i v takovémto městečku moc ráda bydlela :-) Od toho přeci knihy jsou, aby se zapojila fantazie a dobře se to četlo, navíc, o láskách jako trám se čte nejlíp ;-)

22.08.2013 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

příjemná změna, že knížka je z pohledu Ethana... přečetla jsem na jeden zátah a super... už se těším na poslední díl, jak to všechno dopadne...

21.08.2013 5 z 5

V erbu slunce V erbu slunce Arnette Lamb

Arnette nikdy nezklame, její knížky mě fakt baví :-)

20.08.2013 5 z 5

Dolores Claiborneová Dolores Claiborneová Stephen King