14 podob touhy

14 podob touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156550/bmid_14-podob-touhy-G5s-156550.jpg 3 68 16

Probuďte v sobě své skryté smyslné "já". 14 povídek plných nejtajnějších erotických fantazií a touhy. Pojďme nakouknout do zákulisí rockového koncertu, do zkušební kabinky v obchodním domě, opalovat se na pláž nebo jen pootevřít dveře do intimních přestav (ne)obyčejných lidí. Vychutnejte si naplno každý okamžik, pocit, vůni a především – vášeň. Jste připravení? Zveme vás na výlet do říše sexuální touhy.... celý text

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Fragment (ČR)

Stories to make you Blush a More , 1999

m2056
16.12.2023 2 z 5

Kniha obsahuje povídky ale je to takové o ničem vezměte do ruky raději jinou knihu.

Radka1727
11.10.2021 1 z 5

...nejslabší co jsem v tomto žánru četla. Některé povídky jsem přeskočila, jiné jen prolistovala ......

petusska01
22.05.2021 1 z 5

Krátke erotické poviedky. Niektoré som vyslovene pretrpela a rychlo prelistovala, niektoré boli aspoň vtipné. Ale celkovo slabota.

Jurajovamaka
28.02.2021 4 z 5

Krátke poviedky o sexe ❤

hopelu
21.11.2016 2 z 5

Zatím nejslabší knížka s erotickým obsahem, kterou jsem četla. Některé povídky pobavili, ale jiné téměř unudili.

Kabi
02.01.2015

Knihu jsem přečetla, ale nenadchla mě. Tento komentář píšu po delší době a už si téměř nevybavuji o čem jednotlivé příběhy byly.

pethula
23.06.2014

přečteno, ale ze záčátku jsem myslela, že ji odložím, protože mě zrovna první dvě povídky nějak nenadchly, ale pak se to už rozjelo...některé z nich byly dokonce i úsměvné :-)

Hanin
11.10.2013 2 z 5

Po třech povídkách jsem knihu odložila.

Kamilajznik
07.10.2013 5 z 5

Moc pěkné a vtipné čtení :-)

Nuttelka
22.09.2013 2 z 5

kniha s povídkami mě moc nenadchla, i když tento žánr mám ráda... a možná že i opravdu škoda papíru, bohužel...

Marbulka
18.09.2013 4 z 5

Musím říct, že takovéhle povídky se mi četli líp než propagované Odstíny šedi. Doporučuji

Argony
27.08.2013 odpad!

Z pohledu knihovnice: Toto je první kniha u které se všichni čtenáři, kteří si ji půjčili, shodli na tom, že je to brak na který je škoda papíru a naprostá většina to ani nebyla schopna dočíst.

Safienka
15.07.2013 3 z 5

14 podob touhy v 14 povídkách. Už z názvu knihy vypovídá, že se bude jednat o povídky s erotickým nádechem. Pro mě se jedná o jednu z prvních děl s tzv. lehčí literaturou, tudíž nemohu objektivně srovnávat s ostatními podobnými tituly. Jediné co mohu vystihnout, jsou vlastní pocity a názory.
V první řadě bych chtěla zmínit, že jsem překvapená, jak rozmanitě je dílo napsáno. Každá povídka má své neopakující se téma. Pro někoho možná trochu nahuštěné, přesto se to autorce podařilo ztvárnit čtivě a únosně. Při čtení jsem byla občas zklamaná, že příběh nepokračuje a nemohu se tak dozvědět víc. Týkálo se to hlavně neerotické stránky, neboť ta byla vystižena velice barvitě. Autorka se snaží střídat pohled žen i mužů, špatných, dobrých, otevřených, uzavřených, možná i překvapivých konců.
V nynější době téma erotiky odhazuje svůj neprůhledný plášť a dostává se do popředí v žebříčku čtivosti. Věřím, že takovýto druh literatury je přínosem pro partnerský život, kterému přináší příklad něčeho nového a neokoukaného. V této publikaci můžete nalézt námět na opepření všedních vztahů a vnést tak více vášně do Vašich erotických představ a snů.

trynitrix
30.06.2013 4 z 5

Kniha 14 podob touhy vypraví o čtrnácti povídkách, kde se skrývají různé tužby a sexuální fantazie.
I když jsou příběhy krátké tak mají děj a spád ani vás pak na konci povídky nemrzí, že končí a těšíte se na další a určitě si né jednu povídku oblíbíte, jelikož jsou tam i vaše tajné skryté touhy.
MOJE RECENZE:

Raduska89
22.05.2013 3 z 5

Čekala jsem od ní něco víc.....Moc mě neoslovila :/

bookcase
11.05.2013 4 z 5

Erotické povídky, které doplňují současný knižní trh zavalený literaturou s lechtivou tématikou. Při čtení se budete červenat až za ušima :)