novina novina komentáře u knih

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Příběh se četl dobře. Ale něco mi tam prostě chybělo.

23.02.2022 3 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

(SPOILER) Strhující příběh o oddanosti k vůdci sekty. Vážně je tohle schopná nějaká máma udělat?

09.02.2022 5 z 5

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Četla jsem jedním dechem. Velmi silný příběh. Jako máma si tuhle situaci vůbec nedokážu připustit.

07.02.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Četla jsem jedním dechem, přesto mi příběh přišel slabší, než autorovy předchozí knihy. I tak je laťka stále vysoko a já se těším na další Katin a Tristanům případ.

04.02.2022 4 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Líbil se mi styl psaní. Mám ráda knihy psané z více úhlů, vždyť život přece není jednotvárný.

02.02.2022 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Tak tady to začalo, Kim a její tým. Opět je laťka velmi vysoko.

26.01.2022 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Začátek se trochu vlekl, ale pak se příběh rozjel a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. První díl série jsem nečetla.

19.01.2022 5 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Ze začátku jsem se do příběhu nemohla začíst, ale pak jsem četla jedním dechem. Škoda toho pomalého začátku a předvídatelného konce.

14.01.2022 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Opět skvělá zápletka s nečekaným koncem. Četla jsem jedním dechem.

06.01.2022 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Má nejoblíbenější krimi série. Opět skvělá Kim a její tým, napětí do poslední stránky.

04.01.2022 5 z 5

Není to moje dcera Není to moje dcera Kate Hewitt

Velmi silný příběh, který nemá vítěze. Je tam spousta morálních témat, na které neexistuje jednoznačná odpověď.

23.12.2021 5 z 5

Marta spí Marta spí Romy Hausmann

Příběh je až příliš překombinovaný.

13.12.2021 3 z 5

Matkovražedkyně - Ironický román o zločinu Matkovražedkyně - Ironický román o zločinu Daniela Kovářová

V každé rodině se najde nějaký kostlivec ve skříni. Tenhle příběh je vyprávěn s nadhledem a pro mě překvapivým koncem.

18.10.2021 4 z 5

Utajené životy slavných Češek Utajené životy slavných Češek Martina Bittnerová

Nejvíce se mi líbil první příběh o Doře. Ale styl psaní je takový nezáživný, moc mi neseděl.

16.10.2021 3 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Opět skvělý příběh, který váš nutí číst dál a dál. Tohle je nejlepší knižní série, kterou jsem kdy četla. Už se těším na další díl.

22.09.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Silný příběh. Skvěle napsáno. Varující před komunismem a jeho diktátorskou ideologií.

14.09.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Opět napínavý příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout, ale autorka umí i lépe.

10.09.2021 4 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Gábinu mám ráda. Ale tuhle knihu jsem dočetla pouze ze setrvačnosti. Za dva dny si ji vůbec nebudu pamatovat.

10.09.2021 3 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Opět jsem četla jedním dechem. Jude je mi sympatická a od příběhu se nelze odtrhnout.

02.08.2021 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Napínavé od začátku do konce. Děj pěkně odsýpal a Jude mi byla sympatická. Těším se na další knihu.

29.07.2021 5 z 5