--nora-- --nora-- komentáře u knih

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Myslím že kniha mohla být přesně o 2 slova delší.nic víc nic míň:)

09.02.2015

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

slovy to nejde popsat, promiňte ale nejde to(stejně jako u ostatních jejích knih co jsou a budou)
jen bez epilogu bych se obešla ( a)kniha by se určitě obešla bez pomočených stránek b)já Jema prostě nesnesu)

03.01.2015 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Kniha se mi velmi líbila. Celkově ten nápa byl dobrý, na druhou stranu by rozhodně neuškodilo kdyby tam bylo více o klání.
A jednou věcí jsem měla problém. A to byla jména. Málo kdy jsem věděla jak se mají správně číst:D
Důsledkem nepozornosti jsem až téměř poslední kapitoly četla místo kaLtain, kaTlain
Jako velké plus vidím to, že autorka psala knihu z pohledu 3.os. Vy si snad dokážete tuto knihu představit v ichformě? ;)-

14.02.2016

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

KDO NEČETL KNIHU AŤ NEČTE TENTO KOMENTÁŘ(prozrazuje trochu z knížky :D)
Další nádherná kniha této spisovatelky.
jen mě naštvalo že Jema zabila a pak ho oživila.
Naštěstí Will zůstal s Tessou.Akorát na konci to zase zkazila tím že Jem a Tessa byli zase spolu(podle mě),mělo to skočit před epilogem(až na tu část kde myslela o Willovi). Já prostě předstírám že epilog neexistuje nebo že Jem je pořád bratrem Zachariášem ^_~
Já osobně Jema nesnáším a nechápu proč jsou pak zase spolu když v té sérii není jediná stránka z jeho pohledu(na rozdíl právě od Willa a Tessy).

14.08.2014 5 z 5

Mechanický anjel Mechanický anjel Judith Rumelt

to je zvláštní. několik let tu serii vyhlížím v knihkupectví a na internetu.vzdala jsem to a koupila v polštině.koupím a co se stane?
knížka víjde v češtině!!!!!!!
jinak je to BOŽÍÍÍÍ´!!!!!!!

07.07.2014

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

úžasná!fantastická!
Možná se to podobá HP ale mě se to líbilo mnohem víc.

19.09.2015 5 z 5

Objetí Objetí Jessica Shirvington

knížka byla báječná až do doby kdy tam byla poušť , ale pak... pak to bylo horší:(
doufám že v druhém díle bude Felix,mám ho radši než Linca...

06.12.2014

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

knížku jsem začala číst asi dva dny před tím než film byl u nás v kině. rychle jsem dočetla abych to do té doby měla přečtený a rozhodně jsem nelitovala. podle mě velice poutavý a originální příběh, teda mě aspoň nic nepřipomínal. prostě stojí za to si knížku přečíst i podívat se na film

26.09.2014 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

No, nevím nevím. První díl byl rozhodně lepší.

08.03.2016

Mělo to smysl?! Mělo to smysl?! David Menasche

úžasná kniha. Lituju že jsem Menasche nepoznala. Musel to být úžasný člověk a úžasný učitel. Každý učitel by se mohl od něj inspirovat :)
Vřele doporučuju.
čtěte a čtěte

27.02.2016

Čarodějka z Turlinghamu Čarodějka z Turlinghamu Ellie Boswell (p)

Hezký napsaná knížka ve které se stále něco děje;).

10.12.2015 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

nádherně úžasná kniha-5 hvězd a více

16.10.2015 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

krásná kniha ,jen kdyby byla o něco delší:)

21.08.2015 5 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

nechci uvěřit tomu jak to zkončilo.nechci aby tam byla napsaná 5.část -pravda.ničí mě

24.06.2015 5 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

OMG co se to se mnou děje?
už druhá kniha kterou jsem nedočetla.
podle mě neměla to potřebné napětí a takové aby mě zaujala.
celkově kniha byla pořád ve stejné rovině a nic se tam nedělo.
takže sorry fanoušci :(

21.04.2015 2 z 5

Andělé noci Andělé noci Lili St. Crow (p)

Bylo to skveli dobry namet, jen me to proste nedokazalo upoutat natolik abych za pomnela delat ostatni veci.
ale jak jsem rikala bylo to skveli a druhy dil si urcite prectu:)

14.12.2014

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

naprosto ÚCHVATNÉ
jiné než bez naděje ale stejně skvělé
doufám že to bude jako u bez naděje a bude druhý díl z jeho pohledu,bylo by to hezký

07.12.2014

Odkaz Odkaz C. J. Daugherty (p)

prvni dil byl lepsi a sylvaina porad nesnasim .
mozna tu byl zlaticko ale jA ho nesnasim uz od prvnich stranek prvniho dilu¨
carter je proste lepsi

01.12.2014

Iluze Iluze Aprilynne Pike

Zatim nejhorsi dil v serii.cele to bylo jen o milostnem trojuhelniku . Ten tam mel byt postrani a ne hlavni dej knizky.zklamala , ale dokopu se i k poslednimu dilu.mozna...

30.09.2014 2 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Tahle knizka byla presne podle mrho gusta.fantasy, smrt a laska.
knizku jsem pri cteni zhltla jak malinu

11.07.2014 5 z 5