Nikusha Nikusha komentáře u knih

Hotel Zapomnění Hotel Zapomnění Gerard Way

Asi bych si potřebovala přečíst všechny tři díly hned po sobě. Jsem trochu zmatená co se děje, kdo kde co a jak. Ale většinou když je člověk takhle zmatený, ale přitom ho to baví, tak je to dobře promyšlený příběh. Jen na to přijít.

17.06.2023 4 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Bože, to byla ale ptákovina. Nechápu to vysoké hodnocení. To jste nikdo nečetli dobrý thriller?

26.05.2023 1 z 5

King King T. M. Frazier

Na to, že je kniha popsaná jako erotická, tak té erotiky tam není tolik. Jakože tvrdý pták je tam zmíněný snad 100x a jestli si autorka myslela, že vulgarismy nějak dožene absenci erotična, tak to moc nezabralo. Ale příběh docela dobrý, jen mě už pak nudilo to neustálé kolečko toho "vlastním tě, budeš dělat co chci" atd.. knihu jsem přečetla na doporučení, ale už takové knížky nebudu vyhledávat. Není to můj šálek.

22.06.2022 2 z 5

Psí rady pro šťastný život Psí rady pro šťastný život Dave Barry

Tak to bylo velice příjemné, vtipné, oddechové čtení. Taky mám pejska, takže se mi moc líbilo, že šel příkladem. Jediné co mě tak moc nebavilo, byly historky s kapelou.

22.10.2021 4 z 5

Kukačky – Moje dítě není moje Kukačky – Moje dítě není moje Anna Staňková

Seriál jsem neviděla, ale dokážu si to podle knihy živě představit. Na knižní zpracování je to moc šup šup, moc informací a hodně propletených lidí. Taky mě štvala ta přehlídka toho, jak každý ví všechno nejlíp. Seroš pro širokou veřejnost ano, za mně knížka nic moc. Nicméně námět dobrý, ale jako správné české dílo plné nevěry.

01.09.2021 3 z 5

A jako Aligátorka A jako Aligátorka Jindřiška Ptáčková

Stojí, stojí u altánku paní Aťka Antošová :D Tuhle knížku si musím hodit do přečtených, protože si vždycky ráda vzpomenu, jak se u toho moje dcerka chlame.

18.05.2021

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Zmatek nad zmatek. Asi jsem i přejezená těmi příběhy mladých drzých hrdinů. Navíc mě děj nijak extra nezaujal, nápad možná dobrý, ale přišlo mi to takové nezáživné. Fantasy asi na chvíli odložím.

18.04.2021 1 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Vyšetřování případu mrtvého bývalého šéfíka byla hrozná nuda. To bych klidně úplně vypustila a nic by se nestalo. Druhé vyšetřování dobrý, zajímavá zápletka.

27.02.2021 3 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

První díl se mi líbil více, ale i tak super. Chvílemi trochu zdlouhavé, ale pořád poutavé, nenapadlo by mě, že bych knihu odložila. Nejvíc mi byla sympatická Inej ❤️

17.02.2021 4 z 5

Má první literatura faktu a není to zrovna pro mně. Do poloviny jsem četla se zaujetím, ale pak mě to nějak pustilo. Pro mně by byl možná lepší nějaký výcuc toho nejzajímavějšího. Po takové knížce už nejspíš nesáhnu a zvolím spíše články.

27.01.2021 3 z 5

Zaříkávač Zaříkávač Michael Scott

Zatím nejhorší díl ze série. Chvílemi hrozná nuda, přehršle vedlejších postav. Ale jsem zvědavá jak to dopadne, tak jsem se prokousala až do konce. Snad nebudou poslední dva díly obdobné.

26.10.2020 3 z 5

Vědma Vědma Michael Scott

Možná už trošičku překombinované, ale pořád mě to bavilo.

20.10.2020 4 z 5

Čaroděj Čaroděj Michael Scott

Knihu jsem přečetla za dva večery. Strhující příběh!

16.10.2020 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Jako když si oblečete fakt dobrý outfit, ale pořád tomu chybí nějaký šperk. Dobrý, ale ne skvělý. Jako oddechovka fajn.

23.08.2020 3 z 5

Smečka rváčů Smečka rváčů Markus Zusak

"Zabiju tě!" ..."Dobře"
Já ty jeho knížky miluju.

19.08.2020 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Postupné odkrývání příběhu z ničeho, to mě baví. Člověk trochu tápe, ale pořád ho to nutí číst dál. Těžko předvídatelný běh událostí, možná trošku unreal, ale poutavé. Ubírám hvězdičku za lehký sentiment v závěru.

11.06.2020 4 z 5

Naprosto pozoruhodná věc Naprosto pozoruhodná věc Hank Green

První knížka, kterou jsem přečetla na své nové čtečce. Takže pro mně asi bude mít určité citové pouto. Ale jinak žádný zázrak. Ano, poutavé, svým způsobem i vtipné, ale nenáročné a jednoduché. Doporučuji mladým čtenářům.

18.05.2020 3 z 5

Divná a divnější Divná a divnější Robert Reger

Podobné jako u prvního dílu. V průběhu četby jsem nevěděla jestli mě to baví, ale pořád jsem tomu dávala šanci a pak se to prostě nějak otočilo a byla jsem napjatá jak to dopadne. Každopádně super odpočinková četba. Originálně sestavené (bez kapitol), fajnové kresbičky a i ty rozhovory mě baví. Prostě fajn :)

04.11.2019 4 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Za mně nejlepší díl. Dle otevřeného konce lze očekávat další zdařilé pokračování. Už se těším :)

26.09.2019 5 z 5

Láska na třetí Láska na třetí Nick Spalding

Tuto knížku jsem četla v 9. měsíci těhotenství, takže jsem hodně porovnávala. Pořád vtipné, ale již méně než první díl. A ten porod mi přišel přehnaný. Já takhle mluvit s manželem, tak se propadnu a on by byl ze mně určitě zklamaný. Dalo by se to určitě podat jiným způsobem, který by víc pobavil.

22.09.2019 3 z 5