nikol2178 nikol2178 komentáře u knih

Útěk z teritoria smrti Útěk z teritoria smrti Tom Isbell

Začátek byl strhující, ale pak jsem měla problém tuto knihu dočíst. Nebyl to úplně můj šálek kávy, ale určitě zajímavá kniha.

20.06.2020 3 z 5

Miniaturista Miniaturista Jessie Burton

Velmi zajímavý příběh, neustálé zvraty a velmi napínavé okamžiky. Ve druhé polovině jsem se chvílemi nudila, ale konec byl nádherný.

20.06.2020 4 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Nádherný příběh, už se těším na další díl. :)

03.02.2018 5 z 5

Proroctví Proroctví Jamie McGuire

Moc krásná kniha, těšila jsem se na další díl, ale prý v Česku nevyjde, takže jsem z toho smutná. Ale miluju hlavní postavy a určitě se někdy k sérii vrátím. :)

04.10.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Kdyby šlo dát více hvězdiček, tak bych to udělala. Zase mě tato série neskutečně uchvátila a nedokážu vydržet čekání na další díl. Hrozně moc miluju Aelin, Jeřába a Aediona. Jsem zvědavá, co se bude dít teď po konci Královny stínů.

14.07.2017 5 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Nádherná kniha na léto, krásně se mi četlo a na konci jsem si i pobrečela. Moc jsem si oblíbila Manon, musela být úžasná. Jemný a krásný příběh o knihách a lásce, to je ta nejlepší kombinace. :)

14.06.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Nemohla jsem dát nic jiného než 5*. Kniha byla zatím asi nejlepší z celé série. Hrozně jsem si od první chvíle zamilovala Jeřába, je úžasný a jsem zvědavá, kam se jeho a Celeany vztah vyvine dál. Chaola mám stále ráda a Doriana také, jen jsem mic nemusela Schorsu. Manon je úžasná a určitě si přečtu další díl.

01.05.2017 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Nádhera!! Byla to asi nejtlustší kniha jakou jsem kdy četla, ale přečetla jsem ji jedním dechem. Také jsem se u toho zasmála, opravdu tam byly i skvělé okamžiky k smíchu, ale také jsem si i pobrečela. Těším se na další díl. :)

26.04.2017 5 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Zase další skvělý díl, ten poslední si určitě vychutnám.

23.04.2017 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Úžasný další díl, určitě budu v této sérii pokračovat. Hrozně jsem si oblíbila Vlka a Scarlet. Nádherná série.

02.01.2017 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Miluju tuto sérii. Zase krásný příběh a těším se na další díl. Určitě doporučuji všem. :)

28.12.2016 5 z 5

Prime time Prime time Liza Marklund

Super kniha.

27.12.2016 5 z 5

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Knihu jsem četla v rámci povinné maturitní četby a moc se mi to líbilo. Každý příběh měl něco do sebe a celý tento autorův nápad se mi moc líbil.

10.12.2016 5 z 5

Zločin a trest Zločin a trest Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Četla jsem knihu v rámci povinné četby k maturitě, ale jinak to bylo fajn čtení.

09.11.2016 3 z 5

Prozřetelnost Prozřetelnost Jamie McGuire

Kdybych mohla dát více hvězdiček, tak to udělám. Tato kniha mě pohltila a moc se mi líbí. Oblíbila jsem si hlavního hrdinu, hrdinka byla u mě neutrální. Těším se na další díl a určitě doporučuji tuto nádhernou knihu. :)

06.10.2016 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Opravdu nádherná kniha, není jen o romantice, ale má i nějaký příběh. Opravdu miluju obě hlavní postavy a určitě si přečtu druhý díl.

26.09.2016 5 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Moc hezká kniha, ale mrzí mě, že se kniha rozjíždí až od poloviny. Jinak moc hezká a zajímavá kniha. :)

19.09.2016 5 z 5

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

Už se těším na další díl :)

01.09.2016 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Úžasná kniha, ale myslela jsem si, že je to už poslední díl. Pak jsem zjistila, že je ještě jeden, tak jsem zvědavá, co se bude dít v tom posledním. Jinak jsem obrečela některé postavy a rozhodně jsem fandila a fandím Shayovi :)

31.07.2016 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Úžasný druhý díl a už se těším na další

08.07.2016 5 z 5