Nickyheat Nickyheat komentáře u knih

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Knihy Lisy Regan kupují automaticky, a ani teď mě čtení nezklamalo. Příběh o Gretchen,člence Josiina týmu byl skvělý

19.04.2022

Lov Lov Bernard Minier

Bernard Minier nikdy nezklame... hrůzostrašný začátek a kniha dále pokračuje ve stejném duchu, nemohla jsem se od ní odtrhnout

19.04.2022

Hřích náš každodenní Hřích náš každodenní Dominik Dán

Skvělá detektivka, jen jsem musela chvílemi přestat číst. Jsem zvyklá na hodně, ale tohle bylo silné kafe. Když si uvědomil, že autor je bývalý policista, a příběh se zřejmě opravdu stal, jde po mně hrůza

31.08.2021

Náledí Náledí Carin Gerhardsen

neuvěřitelné, jak jeden okamžik může zamíchat život tolika lidem...kniha plná napětí od začátku až do konce, naprosto skvělé čtení

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Stefan Ahnehm plodí knihy jak na běžícím pásu...a nikdy nezklame...je to super čtení

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Velmi jsem se na knihu těšila, ale po přečtení jsem byla dost zklamaná - když už od půlky vím, kdo je vrah, štve mě to

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

napínavé a zamotané od začátku do konce - super čtivo

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Joseph Finder

Thriller napínavý od začátku do konce - nemohla jsem přestat číst

Letní děti Letní děti Dot Hutchison

3. díl ze série byl tedy nejslabší...moc jsem se na něj těšila a po přeštení jsem byla dost zklamaná

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Thriller napínavý od začátku do konce - skvělé čtení

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Gilly Macmillan se zlepšuje knihu od knihy - tohle bylo hodně dobré

20.12.2019

Vyšší spravedlnost Vyšší spravedlnost Hans Rosenfeldt (p)

strašně jsem se těšila na další pokračování, ale přitom, jak vím, jak jsou autoři dobří - viz. seriál Most - tohle bylo trochu slabší

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Angela Marsons se zlepšuje s každou další knihou...nemohla jsem prostě přestat číst

Moudrost starých psů Moudrost starých psů Elli H. Radinger

Nádherná kniha, brečela jsem jako želva...

01.10.2019

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Zvláštní kniha, super nadupany a napínavý začátek, zvraty na každé strane

24.06.2019 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Luca Veste

Naprosto dechberoucí čtení, nemohla jsem přestat číst

18.06.2019 5 z 5

Tváře noci Tváře noci Corrie Jackson

Modelky, tajný klub, slavné modelky nalezeny mrtvé, sériový vrah...fakt silné kafe...přečteno jedním dechem...vůbec jsem se nemohla odtrhnout

13.06.2019 5 z 5

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

Kniha krutá a přitom tak láskyplná...kromě toho,že jsem to přečetla jedním dechem...úžasné čtení

12.06.2019 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Nejhorší na obsahu této knihy je, že to co se stalo, je zcela reálné každý den a všude...a jak moc jsme závislí na elektřině...kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem

11.06.2019 5 z 5

Svině Svině Carl-Johan Vallgren

Situace kdy se z pouhého zlodějíčka stává vrah na útěku...kniha drsná tak,že ji člověk nemůže odložit, protože prostě musí vědět, jak to dopadne

11.06.2019 5 z 5