Svině

Zločinec Jorma Hedlund se nechá zlákat na svou poslední akci – tip na transport cenin je příležitostí, kterou si nemůže nechat ujít. Jenže loupež se strašlivě zvrtne a z Jormy se stává štvanec. Mezitím se Danny Katz snaží zjistit, co se stalo s někdejším dealerem Ramónem a jeho přítelkyní Jenny. Stopa vede nejprve do světa stockholmské pornografie a poté směrem, jaký Katz nemohl předem tušit. Dávná touha po drogách jej zavádí do víru událostí, které jsou čím dál zamotanější. Jisté je jen jedno: někdo mu chce zabránit v odhalení pravdy. Vallgrenova druhá kniha o antihrdinovi Dannym Katzovi je napínavá od první stránky a zároveň děsivě líčí situaci lidí na okraji společnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298574/big_svine-Ckd-298574.jpg 3.737

Danny Katz 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Svinen, 2015

Kniha Svině

knihomolka525

Trochu rušivým elementem byl klasicky seversky rozroztříštěný děj.Jinak po dlouhé době jsm sáhla po knize,která mě na dva dny "uvěznila" doma.Prostředí drog,prostituce a obchodu s býlím masem,migranti, je tady podán dosti popisně .Do detailů.Takové to:kdo můžeš ,vyhni se tomu.

kalache
19.08.2020

...název knihy není zavádějící...

Syny007
22.11.2019

První kniha autora se mi v celku líbila. Bohužel o tomto volném pokračování se to říci nedá. Děj mi přišel neskutečně chaotický a posledních 70 stran jsem četl skoro za trest. Další knihy autora, zatím určitě číst nebudu.

Kerberos
23.09.2019

Velmi tvrdá kniha,některé popisy situací se mi zdály až nechutné.A ten konec - třeba už autor nechce pokračovat.

Nickyheat
11.06.2019

Situace kdy se z pouhého zlodějíčka stává vrah na útěku...kniha drsná tak,že ji člověk nemůže odložit, protože prostě musí vědět, jak to dopadne

konicekbily
25.01.2019

Příběh plný podlosti, prostituce, drog a zvrácenosti. Autor dává přednost překotnému pokračování a ne všechny spojitosti dokonale objasní. Některé zmatené postavy jsou chvilku na straně zákona, chvilku na straně opačné. Jako odpočinkou thrillerovskou četbu mohu doporučit.

SilvieSisinka
30.06.2018

Drsná to kniha.Mě se velice skvěle četla a bavila.Zvrácení muži,prostituce,drogy,korupce...atd.Baví mě styl psaní spisovatele.Těším se na další díl ;-)

astra3
09.05.2018

Mně se kniha velmi líbila. Velmi čtivá. Přečetla jsem ji za 1 den. I přes konec doufám, že budou další díly.