Netti Netti komentáře u knih

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Nenarazila jsem na jediné hluché místo. Opravdu napínavá od začátku až do konce. Výborná kniha!

23.04.2021 5 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Tohle se mi opravdu líbilo.. Parádní oddechovka, u které jsem se nasmála. A i když bylo jasné jak to skončí, nenudila jsem se ani chvíli. Určitě si od autorky přečtu i další díla.

23.04.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Odpočinkové čtení...

14.04.2021 4 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Nebyla to kniha, u které bych seděla dnem i nocí... Trvalo mi dost dlouho, než jsem ji dočetla. Děj se táhl a nebyl moc čtivý. Konec knihy to jakž takž zachránil. Třetí díl si přesto přečtu, i když ne hned ;-)

14.04.2021 3 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Přečteno na dva zátahy... Co víc dodat? Carterova díla prostě nikdy nezklamou :-)

14.04.2021 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Na tuto sérii jsem slyšela a četla samou chválu... A jsem trochu zklamaná. Některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé a dost věcí se opakovalo. Pár postav mělo obrovský potenciál a nakonec byli prostě nemastní,neslaní... Celkově to nebylo špatné. Uvidím, co přinese pokračování. 3,5*

07.03.2021 4 z 5

Reborn Reborn Alex Scarrow

První díl se mi líbil daleko více, ale to neříkám, že byl Reborn špatný. Několikrát jsem se při čtení přistihla, že už chci mít knížku za sebou... Závěr knihy jsem taky čekala o dost lepší i když vím, že bude ještě pokračování. 3,5*

11.02.2021 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nádhera! Celá série byla skvělá a já si čtení výborně užila. Určitě doporučuji :)

04.02.2021 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Ještě lepší než první díl. Další kniha, která vás od čtení prostě nepustí.

25.01.2021 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Krásná pohádka pro dospělé. Knihu jsem si opravdu užila a přečetla jedním dechem.

11.01.2021 5 z 5

Terminus Terminus Tom Sweterlitsch

Tahle kniha,byla pro mně něco úplně jiného, než co jsem doposud četla... A musím říct, že se mi opravdu hodně líbila. Chvílemi sice trošku zmatek, ale pak do sebe vše zase krásně zapadalo. A ten závěr prostě neměl chybu. 4,5*

04.01.2021 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Tak tohle byl skutečně brutálně zapeklitý případ... Sama jsem kolikrát nevěděla čemu věřit. Skvělé zakončení úžasné série.

02.12.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Na to, že má kniha přes 400 stránek, jsem ji zhltla jako malinu :-) Opravdu jsem se nenudila ani chvíli. Palec hore!

12.11.2020 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Dávám 3,5* ... Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na mluvu a styl psaní. Pak už se mi četlo vcelku dobře. Jen závěr byl pro mne lehkým zklamáním, jinak bych hodnotila o hvězdu víc :)

08.11.2020 3 z 5

Všemi dary obdarovaná Všemi dary obdarovaná M.R. Carey (p)

Moje první postapo se zombie a líbila se mi opravdu hodně. A ten závěr?! Wow!

01.11.2020 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Den Trifidů jsem kdysi před léty už četla a kniha mě velmi nadchla. Tentokrát tomu nebylo jinak. Skvělé :)

25.10.2020 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opět super...Už nevím, jak jinak bych knihy pana Cartera vychválila,ptz to dělám po každé jeho přečtené knize ;) Za dva dny hotovo. A poprvé jsem správně tušila vraha :-D

21.10.2020 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Děj byl svižný, napínavý, dobrodružný... Mapka opět potěšila :) Kniha se mi opravdu hodně líbila. Jediné, co mi k postavám, skrz jejich povahy, moc nesedělo, byl jejich věk ;) Těším se na pokračování.

13.10.2020 5 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Asi nejlépe propracovaná kniha, kterou jsem dosud četla. Jednoduché, čtivé pasáže střídaly těžší, ale jak se v tom člověk začne orientovat, tak už to jde hladce. Moc hezký příběh... Děkuji ti, tati, za doporučení a darovani této knihy :-)

29.09.2020 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Nechápu jak je to možné, že může být násilí díl od dílu větší a morbidnější... Opět špičkově napsané, rozuzlení překvapivé ba i šokující! Přiznám se, že jsem měla tip na vraha, ale byla jsem totálně vedle :-D

06.09.2020 5 z 5