Netti Netti komentáře u knih

Všichni lžou Všichni lžou Camilla Grebe

Přečteno za tři večery. Opravdu skvěle napsáno a ten závěr! Určitě doporučuji.

28.02.2023 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Další úžasná série, do které jsem se zamilovala. Všechny tři díly se četly jedna radost! Rozhodně doporučuji!

13.06.2022 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Začátek vypadal slibně... Ale pak jsem měla problém vzít knihu znovu do rukou. Četla jsem jí poměrně dlouho. Čtivé to pro mě začalo být až cca od 200-sté str., což je slabota. Závěr knihy to trochu vylepšil, ale na základě recenzí jsem čekala mnohem víc.

17.04.2022 3 z 5

Od začátku velmi čtivé a napínavé.

15.03.2022 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Pecka od začátku až do konce!
Věnování bylo velmi dojemné.

03.03.2022 5 z 5

První První Kiera Cass

Tenhle díl byl o něco akčnější, což se mi líbilo. V závěru knihy mnou projelo tolik různých emocí, že jsem musela číst pár odstavců s otevřenou pusou znovu :-)

25.02.2022 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Slabší než první díl... Na Americu jsem měla dost často nervy. Ale tak celkově hezká odpočinková knížka, u které se nemusí moc přemýšlet.

02.02.2022 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Oddechová, romantická a skvěle napsaná. Knihu jsem zhltla za dva dny.

23.01.2022 5 z 5

Páté roční období Páté roční období N. K. Jemisin (p)

Začátek knihy byl pro mě dost zmatečný... Styl psaní byl velmi zajímavý a příběhy poutavé. Na konec do sebe vše krásně zapadalo. 4,5*

19.01.2022 4 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Tohle mě velmi bavilo! Byl to takový "mišmaš" fantasy, historie, romance a komedie... Dohromady to,ale fungovalo skvěle. Kniha mě velmi mile překvapila.

30.11.2021 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Skvělá a vtipná oddechovka.

28.11.2021 5 z 5

Za zrcadlem Za zrcadlem Gena Showalter

Hezké pokračování, přečteno rychle. Jedinou výtku mám ke stále se opakujícím problémům ve vztahu hlavních postav ...

20.09.2021 4 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

První polovina knihy byla zvláštní, dost mě to mátlo, ale i tak mě to nutilo číst dál. Rychlé rozuzlení bylo plné zvratů, které jsem vážně nečekala.

07.09.2021 3 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Můj první přečtený román s válečnou tématikou... Krásná kniha se silným příběhem.

01.09.2021 5 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Ubírám jednu hvězdičku za milion postav. Celkově to ale byla super jízda a doufám, že bude pokračování.

16.08.2021 4 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

(SPOILER) Za mě nádherná odpočinková série. První díl byl úžasný, s opravdu překvapivým odhalením postav. Druhý díl byl lehoučce slabší, ale i tak děj pěkně odsejpal. No a trojka byla skvělým zakončením, kde do sebe vše hezky zapadlo.

07.08.2021 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Nasterea byla o krapítek slabší, než předchozí díly, ale i tak musím dát 5 hvězd. Prostě tuto sérii miluju. Mapa mi chyběla u všech dílů, ale u Nasterey teda nejvíc... Závěr knihy byla pecka a nemůžu se opět dočkat pokračování!

07.07.2021 5 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

Alenka pro mne byla velmi milé překvapení! Četla jsem téměř nepřetržitě. Určitě jdu do druhého dílu.

14.06.2021 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

První čtvrtina knihy nic moc. Pak se to začalo pomalu lepšit a závěr to naštěstí zachránil.

08.06.2021 4 z 5

Strážce snů Strážce snů Vonda N. McIntyre

Je to hezký postapo román. Děj svižně ubíhá a nenarazila jsem na žádná hluchá místa. Sice jsem pořád čekala,kdy přijde nějaká větší zápletka, ale po dočtení jsem byla přece jen spokojena.

03.05.2021 4 z 5