Němka138 Němka138 komentáře u knih

151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem 151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem Lucie Kutrová

Abych to vyjádřila řečí Lucky: "Ty královno, top strop!" Kniha si na nic nehraje, motivuje, otvírá témata, o kterých se třeba i těžko mluví. Nejedná se pouze o pozitivní motivaci, ale prostě popisuje emoce, tak jak přímo na Stezce probíhaly. Navíc mám knihu s Marvelovým podpisem, takže já jsem spoko.

17.07.2023 5 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Kdo má rád záhady a hádanky, bude mít rád i tuhle knihu. Jakmile začnete číst, knihu nebudete chtít odložit.

03.07.2023 5 z 5

Zločin na Bezdězu Zločin na Bezdězu Vlastimil Vondruška

Jak mám detektivky od pana Vondrušky ráda, tady mi trvalo, než jsem se v mnoha postavách vyznala a to zakončení bylo takové..nijaké. Věřím, že další díl bude zase lepší.

05.06.2023 3 z 5

Pražská strašidla a všemožná jiná zjevení Pražská strašidla a všemožná jiná zjevení Magdalena Wagnerová

Dobře napsaná kniha o zajímavých místech, pověstech. Jen je mi trochu líto, že některé kapitoly jsou úplně stejné jako u knihy Příběhy ze staré židovské Prahy, kterou autorka také napsala.

10.08.2022

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Posledních sto stran jsem se přemlouvala, abych knihu vůbec dočetla. Námět knihy zajímavý, příběh podle mého občas zbytečně natažený, a závěr.. no, závěr mi přišel zvláštní, rychle ukončený, jak kdyby autor úplně nevěděl, co si se závěrem počít.

25.11.2019 3 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Tetička Nora je skvělá !

30.10.2019 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Druhý díl je ve stejném duchu jako první díl. Možná se ve druhém dílu najde méně úsměvných situací. Také je ale o poznání kratší než díl první. Nicméně popis školních výletů mě dostal! :D Skvělé čtení a jde se na další díl.

27.10.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Oddychové čtení plné nadsázky, při kterém jsem se v některých místech až smála nahlas.

26.10.2019 5 z 5

Zvěrolékař v akci Zvěrolékař v akci Julian Norton

Skvělá oddechovka s historkami o skutečných veterinárních případech. Pokud má někdo rád zvířata, kniha se mu bude číst sama.

27.05.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha přečtena za dva dny. Krátké kapitoly, které se čtou opravdu dobře. Z mého pohledu mi nebyla úplně sympatická hlavní postava. O občasných nelogičnostech v ději už tu také bylo mnoho napsáno. Příběh chvílemi poměrně utahaný, závěr mi přišel naopak až moc zrychlený. Postrádala jsem na konci trochu více napětí.

20.05.2019 3 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Kniha je postavená trochu jinak než předchozí díly. Není tam tolik oddělení Q a naši 3 známí vyšetřovatelé (Carl, Asad, Rose) jsou trochu stranou příběhu. Nic ale nemění na tom, že je příběh napínavý, kniha velmi čtivá. Za mě další výborný díl!

18.05.2019 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Celou dobu jsem si říkala, že je přece jasné, jak kniha dopadne. No. Opak je pravdou. Skvělá knížka, poutavý příběh. :)

10.05.2019 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Z knihy mám smíšené pocity. Nějak jsem se nedokázala vcítit do postav, některé jejich kroky mi přišly až nesmyslné. Na druhou stranu je kniha velmi čtivá. A zkusím další díl od této dvojice.

26.09.2018 3 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Odpočinková četba. Přečteno za jeden den na pláži. Občas vtipné, občas ze života :)

24.09.2018 4 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Na knize je něco, co mě
nutilo číst dál a dál. Rozhodně kniha k zamyšlení.

24.09.2018 5 z 5

Brilantně promyšlený příběh od začátku do konce.
Rozhodně doporučuji celou trilogii.

08.09.2018 5 z 5

Severská mytologie Severská mytologie Neil Gaiman

Kniha mě zaujala svým obalem. Vzhledem k tomu, že se jedná o severskou mytologii, neváhala jsem a koupila si ji.
Jak již bylo zmíněno, některé příběhy lepší, jiné trochu nudnější. Kniha je velmi čtivá. Taková pohádková oddychovka.

01.09.2018 3 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Okamžitě otvírám další díl! :) Naprosto skvělé.

01.09.2018 5 z 5

Červený drak Červený drak Thomas Harris

Kniha přečtena jedním dechem. Doporučuji! Opravdu skvělé.

08.07.2018 5 z 5

Svědek, který nic neviděl Svědek, který nic neviděl Faye Kellerman

Dobrý příběh, bohužel v něm vystupovalo spoustu postav se stejným nebo podobným příjmením, takže se občas v příběhu těžko orientovalo.

27.06.2018 3 z 5