Svědek, který nic neviděl

Ve tři hodiny ráno povolají detektiva Petera Deckera z oddělení vražd losangeleské policie, aby se dostavil na důkladně zabezpečený ranč Coyote, jehož majitelem je Guy Kaffey. Čeká ho tam hrůzostrašná scéna – Kaffey i jeho žena byli společně se čtyřmi zaměstnanci chladnokrevně zastřeleni. Filantrop a bohatý obchodník známý tím, že poskytuje druhou šanci delikventům, z nichž mnohé najímá i na ostrahu vlastní bezpečnosti, umírá hanebným způsobem v důsledku akce, která musela být řízena zevnitř jeho domova. Možná z mnohem bližšího okolí, než by si kdokoliv dokázal představit. Ponurá atmosféra zahalující tuto úděsnou několikanásobnou vraždu se nejdříve Deckerovy ženy Riny, která v té době zasedá v porotě u soudu v Los Angeles, nemůže nijak dotknout. Náhodné setkání a žádost o pomoc od soudního tlumočníka však z Riny udělají přímého účastníka pátrání, které řídí její manžel, a zavedou ji rovnou do cesty nelítostných, bezcitných vrahů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/279104/svedek-ktery-nic-nevidel-q64-279104.jpg 3.414

Peter Decker a Rina Lazarusová 18.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Harlequin

Blindman´s Bluff, 2009

Kniha Svědek, který nic neviděl

bezprezdivky

Zajímavě vystavěný příběh.

Kalina

Začátek příběhu byl skvělý. Poté jsem byla rozčarovaná, jak takto rozjetý děj se může zadrhnout. Konec byl zase čtivý, ale opravdu až konec. Škoda.

Němka138
27.06.2018

Dobrý příběh, bohužel v něm vystupovalo spoustu postav se stejným nebo podobným příjmením, takže se občas v příběhu těžko orientovalo.

PetK
10.08.2016

Asi po sto stranách jsem to odložila. Bylo tam pár světlých chvilek, ale už teď jsem se ztrácela v záplavě podobných jmen obětí, svědků... několikrát jsem se musela vracet, rušilo mě to. Škoda.

poreni
24.06.2016

Dobrý nápad, ale špatně napsaný.

Faye Kellerman
americká, 1952

všech 7 knih autora

Kniha Svědek, který nic neviděl je v