NannyOgg24 NannyOgg24 komentáře u knih

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Perfektní druhý díl. Kniha se čte jedním dechem. Sebastian je mi sympatičtější než v prvním díle. Skvěle rozehrané osudy, člověk se musí těšit na pokračování.

16.07.2022 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Irsko je určitě krásná země. Skvělý popis. Hrdinka mi je velmi sympatická a celou dobu jsem jí fandila.

16.07.2022 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Skvělý příběh, detektivka se mi moc líbila. Určitě si přečtu i další díly.

06.07.2022 5 z 5

Letenka do neznáma aneb Rozhovory přes oceán Letenka do neznáma aneb Rozhovory přes oceán Vladimír Kroc

Nádherná kniha s laskavým humorem, který se rodině Krausových vlastní. S životním optimismem překonávají i stinné stránky života.

03.07.2022 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Další dobrá česká detektivka se zajímavým rozřešením. Inspektor Bergman patří k mým oblíbeným a přečtu si určitě další díly.

29.06.2022 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Dobře napsané, konec jsem rozhodně nečekala takový, jaký je. Podle mě to nemuselo být psáno tak obsáhle, ale kniha se čte dobře.

11.06.2022 5 z 5

Bretaňské speciality Bretaňské speciality Jean-Luc Bannalec (p)

Opět velmi zajímavý příběh a nádherně vykreslená Bretaň.

28.05.2022 5 z 5

Historky z Rozmaru Historky z Rozmaru Ben Aaronovitch

Komu se líbí série, nebude zklamán. Pro ostatní povídky asi nejsou, když nezná postavy a kontext.

17.05.2022 4 z 5

Oznamuje se vražda Oznamuje se vražda Agatha Christie

Agatha nezklame. Bystrý mozek slečny Marplové a nečekané rozuzlení.

09.05.2022 5 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Příběh se odvíjí podle očekávání, ale to mi nevadí. Líbí se mi opět propojení dvou linií pohledů na život - mladá žena a žena ve starším věku.

01.05.2022 4 z 5

Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Perfektní pokračování, opět jsem se skvěle bavila. Ale chápu, že tento druh humoru se nemusí každému líbit. Za mě paráda.

25.04.2022 5 z 5

Poslední na seznamu Poslední na seznamu Peter Mohlin

Kniha má spád. Svižně napsané, nikde jsem se nenudila. Nečekané zvraty. Už se těším na další knihu tohoto tandemu.

16.04.2022 4 z 5

Buch! Buch! Terry Pratchett

Noční hlídka nikdy nezklame. Kapitán Elánius je muž na svém místě. Super kniha, jako vždy od Terryho Pratchetta.

10.04.2022 5 z 5

Nezbytná opatření Nezbytná opatření Antonín Mazáč

Super detektivka, napínavé do poslední stránky. Už jsem myslela, že je to vyřešené a přišlo něco nového.

26.03.2022 5 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Perfektní kniha, prolínání příběhů se mi moc líbilo. Parádní konec.

22.03.2022 5 z 5

V kolektivu oblíbená V kolektivu oblíbená Pavel Taussig

Pěkně zpracované téma. Hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická.

13.03.2022 5 z 5

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Mírně ulítlé, dobrý nápad. Začnu si více všímat hřbitovů a dění okolo nich. Na mnoha místech jsem se smála a kniha pobavila.

02.03.2022 4 z 5

Pět mrtvých psů Pět mrtvých psů Michal Sýkora

Ani další pokračování nezklamalo, ba právě naopak.

23.02.2022 5 z 5

Republika Republika Jiří Padevět

Poučné a výstižné. Některé věci je potřeba si stále připomínat.

18.02.2022 5 z 5

Taranitový triptych Taranitový triptych Leonard Medek

Perfektní, skvěle napsané. Poslední příběh okořeněný ženským pohledem.

16.02.2022 5 z 5