NannyOgg24 NannyOgg24 komentáře u knih

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Naprosto dokonale bláznivé. Skvěle napsaná série, čtu poněkolikáté.

25.12.2023 5 z 5

Zaslaná pošta Zaslaná pošta Terry Pratchett

Ke knihám Terryho Pratchetta se vracím stále. Vždy v nich najdu humor, parodii a krásu slova. Nádherné překlady do češtiny.

09.09.2023 5 z 5

Statek v ohrožení Statek v ohrožení Kateřina Vágnerová

Pěkné pokračování, kvalita jako první díl. Nové postavy, ale stejně zajímavé, takové ze života.

06.09.2023 4 z 5

3x slečna Marplová 3x slečna Marplová Agatha Christie

Prostě Paní detektivka. Její knihy můžu čist poněkolikáté a pořád mě to baví.

18.08.2023 5 z 5

Sám mezi ženami - Kohoutí zápas Sám mezi ženami - Kohoutí zápas Aleš Vogel

Pro mě lepší než první díl, protože se více týká školy. Vtipné postřehy, je vidět, že se autor v prostředí pohybuje.

01.08.2023 5 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Oddychové čtení na léto k vodě. Romantika, pěkný příběh. Pejsci, pohoda.

27.07.2023 4 z 5

Sám mezi ženami - Kohout Sám mezi ženami - Kohout Aleš Vogel

Perfektní pohled chlapa na ženský svět. Ať už ve škole nebo doma. Oddychové čtení, u kterého se zasmějete.

25.07.2023 5 z 5

Carpe Jugulum Carpe Jugulum Terry Pratchett

Zeměplocha nikdy nezklame. Přečteno po několikáté a pokaždé pobaví.

24.07.2023 5 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Skvělá kniha. Líbila se mi detektivní i historická část, každá měla něco do sebe.

14.07.2023 5 z 5

Konzultant Konzultant Antonín Mazáč

Napínavá detektivka, děj má rychlý spád. Pan Mazáč píše velmi poutavě a udržuje čtenáře v napětí až do konce.

05.07.2023 4 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Dobře napsané, nečekaný závěr. Moc se mi detektivky od Petera Maye líbí. I přes mírně pochmurný děj.

10.06.2023 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Další dobrá česká detektivka. Tato série se mi líbí, budu pokračovat v jejím čtení.

21.05.2023 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Dobře napsaná kniha, hlavní hrdinové sympatičtí.

08.05.2023 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Pro mě zatím nejlepší kniha ze série. Čtu je postupně, tak uvidím, jak se mi budou líbit další.

11.04.2023 5 z 5

Dámy a pánové Dámy a pánové Terry Pratchett

Skvělá Zeměplocha. Čarodějky jsou nepřekonatelné a s každým dílem se mi líbí víc a víc. Sérii mám přečtenou po několikáté a stále přemýšlím, jestli je lepší Hlídka nebo Čarodějky.

08.04.2023 5 z 5

Mé cesty do hlubin mozku Mé cesty do hlubin mozku Martin Moravec

Moc si pane Beneše vážím, proto jsem si s radostí přečetla tuto knihu. Poučná, zajímavě napsaná.

29.03.2023 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

K tomuto dílu jsem se dostala po delší době. Překvapil mě svým humorem, kterému jsem opět přišla na chuť.

28.03.2023 5 z 5

Oživlý kámen Oživlý kámen Louise Penny

Tato série se mi líbí, určitě v ní budu pokračovat. Vždy mě vyřešení překvapí. A obejde se to i bez krvavých scén, maniaků a sadistů.

11.03.2023 5 z 5

Statek je rodu ženského Statek je rodu ženského Kateřina Vágnerová

Hezký příběh 4 žen, u kterého jsem se hodně nasmála a nakonec si i romanticky poplakala.

26.02.2023 5 z 5

Perfektně napsané. Kniha se mi velmi dobře četla a dozvěděla jsem se tam hodně věcí o práci policie. Je to moje první kniha od pana Moravce a určitě si přečtu i nějakou další.

24.02.2023 5 z 5