moonchild moonchild komentáře u knih

Velká učebnice čarodějnictví a magie Velká učebnice čarodějnictví a magie Raymond Buckland

Tohle byla má první kniha o čarodějnictví.Naučila jsem se podle ní nějaké základy.Výborná kniha pro začínající čarodějky a čaroděje.

28.02.2014 5 z 5

Kniha stínů – Slavná a starodávná pro vědmy a čarodějnice Kniha stínů – Slavná a starodávná pro vědmy a čarodějnice Silver RavenWolf (p)

Nejlepší kniha stínů jakou jsem kdy četla.Kde se na ní hrabe Kniha stínů od čarodějek (Charmed).

28.02.2014 5 z 5

Kdyby to šlo dám jí 10 bodů.Je to nejlepší kniha stínů,jakou jsem kdy četla.Kde se na ní hrabe Kniha stínů Čarodějek(Charmed).

Kniha Pastýřova Kniha Pastýřova Joann Davis

Kniha bývá srovnávaná s Malým princem,ale mi se zdá mnohem lepší.Dost se mi líbila.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha se mi líbila.Patří mezi klasiku.

28.02.2014 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Knihu jsem hltala od začátku do konce.Jen mi bylo líto Cedrika.Super klučina.

28.02.2014 5 z 5

Tahle kniha je má druhá nejoblíbenější ze všech sedmi knih o Harrym.

28.02.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Zlatoslava Lockharta bych nejradši něčím praštila.Vychloubá se a nechápu co na něm ženy vidí.Jinak je to pěkná kniha.

28.02.2014 5 z 5

Suprová kniha.Líbilo se mi,jak J.K.Rowling knihu napsala.Příběhy o Harrym prostě zbožňuju ikdyž mi není 10 let.

28.02.2014 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Zajímavá kniha.Čím více se blíží ke konci,tím více se mi líbí.Ani mi nevadí ta tloušťka.

28.02.2014 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Asi nejzajímavější kniha z celé série o Harry Potterovi.Kniha je fakt bomba.

28.02.2014 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harryho Pottera zbožňuji.Mladý klučina,žijící u příbuzných se stane studentem čarodějnické školy,kde potká nové přátele a zažívá super dobrodružství.Dobrý námět.

28.02.2014 4 z 5

Satanská Bible Satanská Bible Anton Szandor LaVey (p)

Knihu jsem četla jen pro zajímavost,chtěla jsem se o satanistech něco dozvědět.Neodsuzuju tuto knihu,ani satanismus.Ale není to můj šálek čaje.

28.02.2014 1 z 5

Rukověť lovce upírů: Rafael van Helsing Rukověť lovce upírů: Rafael van Helsing Martin J. Howard

Opravdu zajímavá kniha.Takovou nikde nenajdete.Kromě ostatních rukovětí.

28.02.2014 5 z 5

Abélard van Helsing: Rukověť lovce démonů Abélard van Helsing: Rukověť lovce démonů Steve Bryant

Zajímavá kniha doplněná obrázky a zajímavostmi o nich a deníkem Abélarda

28.02.2014 5 z 5

Adélie vin Helsin: Rukověť lovce draků Adélie vin Helsin: Rukověť lovce draků Martin J. Howard

Kniha obsahuje nádherné kresby doplněné informacemi o dracích a deníkem Adélie

Dějiny Skotska Dějiny Skotska Jenny Wormald

Zajímavá kniha o zajímavém Skotsku.Dozvěděla jsem se tam informace k románům,které se odehrávají v této nádherné zemi.

Dějiny Irska Dějiny Irska Theodore William Moody

Zajímavá kniha o Irsku.Dozvěděla jsem se vní vše co jsem chtěla.

Keltské mýty a legendy Keltské mýty a legendy Ivan Sec

Kniha se mi líbí.Keltské mýty a legendy zbožňuju.Patří mezi nejlepší,jake kdy byly napsané.

Keltské mýty a magie Keltské mýty a magie Edain McCoy

Zajímavá kniha se spousty rituály a různými magickými technikami.Doporučuji všem,co se zabívají magii.