Kniha stínů – Slavná a starodávná pro vědmy a čarodějnice

Kniha stínů – Slavná a starodávná pro vědmy a čarodějnice https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100935/kniha-stinu-slavna-a-starodavna-pro-vedmy-a-carodejnice-100935.jpg 4 35 8

Čaruj. Kouzli. Buď čarodějnice. Kniha stínů je určena pro dnešní nové, začínající čarodějnice. Nabízí náhled do historie a rozvoj moderního čarodějnictví a magie západního světa, teorii i praktické provedení rituálů a zaříkadel, a zároveň vysvětluje spirituální hloubku čarodějnictví. Jako starodávný grimoár obsahuje pouze útržky, část informací a je na vás, jak vše uplatníte a využijete. Pokud již máte jisté základy a potřebujete se naučit něco o výrobě a zaklínání loutek nebo použití okultních znaků a symbolů, přeskočte úvodní část a přejděte rovnou k oddílům, které vás zajímají. Kniha vám bude sloužit jako encyklopedie magie, a to tak dlouho, dokud vaše mysl zůstane otevřená, srdce opravdové a vůle silná.... celý text

Literatura světová Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Pragma

Solitary Witch , 2003

vaclav3069
16.10.2021 4 z 5

dobrá kniha , ano opravdu jsou v ní chyby ale když si tyto chybé informace nebudete brát k srdci , tak tato kniha je velice skvělá!
Obsahuje toho opravdu moc a tak se ji asi nedá číst od začátku do konce , je to vlastně taková encyklopedie.
Jsem s ní velice spokojen a zatím nelituji koupi
doporučuju
Všechny chyby jsou vystiženy v těchto videií-

Pythonissam
08.10.2018 4 z 5

Knihu jsem nečetla stylem, že bych začala od první stránky až do konce. Knihou jsme hodně listovala a zkoušela, avšak úvod jsem si přečetla. Tato kniha byla a je má první, co se týká Knih stínů, jelikož je jich více, ale málokdo chápe význam těchto knih. (Nechci nikoho urazit, jen se o toto zajímám docela odmala). Kniha je skvělá, avšak jsou tam i drobné nedostaky, díky kterým nelze knize dát 5 hvěziček.

Liatha
27.02.2018 2 z 5

Jsou tam zkreslené informace, ale na začátek je vhodná. Je tam mnoho témat, které vám dodají základní všeobecný přehled o Wicce

NessaIssil
05.11.2016 4 z 5

Taky souhlasím s tím, že není tak špatná. Spíš jen lehce zmatená v určitých oblastech. Část bych doporučila začínajícím, část nikoli. A část knihy bych nedoporučila nikomu, protože obsahuje dle mého faktické chyby. Nicméně i tak ji mám v knihovně a do určitých částí ráda nahlédnu.

MikySkjaera
13.08.2015 4 z 5

I po letech si stále myslím, že to není zas tak špatná kniha, jak se o ní říká.

Sayuri
29.06.2014 4 z 5

Hodně věcí mi tam chybí, ale základy tam jsou ;).

moonchild
28.02.2014 5 z 5

Nejlepší kniha stínů jakou jsem kdy četla.Kde se na ní hrabe Kniha stínů od čarodějek (Charmed).

moonchild
28.02.2014 5 z 5

Kdyby to šlo dám jí 10 bodů.Je to nejlepší kniha stínů,jakou jsem kdy četla.Kde se na ní hrabe Kniha stínů Čarodějek(Charmed).