Kniha čarodějnictví: cesta zasvěcení

Kniha čarodějnictví: cesta zasvěcení https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180356/kniha-carodejnictvi-cesta-zasveceni-180356.png 4 4 2

V této knize nám jedna z nejznámějších čarodějek dneška nabízí své osobní poznámky, v nichž sleduje svou duchovní cestu k osvícení - její čarodějnická dráha je příběh plný zajímavých zvratů, úžasných svědectví i několika životních políčků. Úvahy o duchovnu, přátelích, rodině, magii a filosofii jsou spojeny s cvičeními, která vám pomohou podpořit a prohloubit váš rozvoj v oblasti magie. Klíčové principy jako očištění aury, vyladění vyšší mysli, energetické vlny, léčivé kanály, kultivace ducha, bylinné směsi a přehledy kouzel jsou použity v magické praxi, a to jak na základní, tak na celkové úrovni a nabízejí progresivní přístup do nového světa praktik witchcraftu. Kniha obsahuje obsáhlou část o bylinách, v níž je uvedeno magické využití, planetární energie, odpovídající astrologické znaky a energie živlů u více než 100 bylin, květin, kořenů a plodů.... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Pragma

Witch's notebook , 2009

Leonora
Leonora
11.03.2020 5 z 5

Takhle kniha rozhodně není vhodná pro začátečníky, ale vřele doporučuji vyhořelým pokročilejším.

NessaIssil
NessaIssil
19.08.2016 3 z 5

Částečně dobrá kniha pro začátečníky,co se týče cvičení různých technik. Druhá část knihy " pro pokročilejší" je pro mě lehce zmatenější, z uvedených kouzel bych si převzala max 1-2 věci. SRW je rozporuplná autorka, těžko ji hodnotit. Já osobně bych se na začátku své praxe bez této knihy jednoznačně obešla.

Silver RavenWolf (p)
americká, 1956
2018  78%Kniha stínů – Slavná a starodávná pro vědmy a čarodějnice
2002  83%Andělé Společníci v magii
2008  93%Runy – magické karty
2009  75%Kniha čarodějnictví: cesta zasvěcení
2008  40%Mladé čarodějnice

Kniha Kniha čarodějnictví: cesta zasvěcení je v