Velká učebnice čarodějnictví a magie

Velká učebnice čarodějnictví a magie

Díky zjištění, že nové čarodějnictví - neboli kult Wicca - není uctívání ďábla, si tisíce náboženských hledačů na celém světě konečně uvědomily, že toto pozemské náboženství by mohlo být odpovědí na jejich potřeby. Přesto bylo téměř nemožné dát dohromady všechny složky vytvářející tuto náboženskou praxi, zvláště při oslovování zvláštních osobních potřeb. Nyní přichází Bucklandova Velká učebnice čarodějnictví, jedna kniha spojující toto všechno dohromady. Ray Buckland v ní učí historii, praxi, kompozici, formulacím, mechanice magii, bylinkářství, věštění... zkrátka všem aspektům praxe čarodějnického kultu Wicca. A nepředstavuje jen jednu tradici. Zaujímá nesektářský přístup a ukazuje, jak byste si mohli vy sestavit náboženství, aby vyhovovalo vašim konkrétním potřebám. Dává rady ke skladbě rituálů, zakládání sabatu (skupiny), vytváření systému, aby vyhovoval osobně vám. Hovoří i k samostatně působícím čarodějnicím - povzbuzuje je a radí, jak se věnovat starému náboženství. Toto je učebnice. Je předkládána ve formě lekcí vrcholících zábavnými a poučnými cvičeními, ideálními pro samostatné studium i práci ve skupině. Je to dokonalá kniha pro seriózního studenta, nově se vytvářející sabat, samostatně působící čarodějnici nebo jednoduše pro zvědavé čtenáře....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31928/velka-ucebnice-carodejnictvi-a-magie-31928.jpg 4.233

Buckland (1997)

Esoterika, astrologie, okultismus, New Age
Vydáno:, Pragma

MikySkjaera
13.08.2015

Jedna z prvních knih, na které jsem začal stavět svojí pohanskou praxi. Z odstupem času na ní vidím stále více chyb a nedostatků, ale nemohu jí upřít určitý iniciační význam, který pro mě měla.

moonchild
28.02.2014

Tohle byla má první kniha o čarodějnictví.Naučila jsem se podle ní nějaké základy.Výborná kniha pro začínající čarodějky a čaroděje.

ona_vi
02.07.2013

Klasika k Wicce :-) Vždy čas od času se k ní vracím :-)

Lady Rovena

Mě osobně se tahle kniha moc líbí. Je jednoduchá a přehledná. Myslí, že pro začínající čarodějnice je velmi vhodná.