monulam monulam komentáře u knih

Merendy v zástěře: Úsporná kuchařka pro dceru Merendy v zástěře: Úsporná kuchařka pro dceru Jana Florentýna Zatloukalová

skvělá kuchařka, jednoduché recepty s využitím zbytků z předchozího dne. Kuchařka je praktická a přehledně seřazená.

27.05.2022 5 z 5

Vězňova žena Vězňova žena Maggie Brookes

Kniha je velmi dobře napsaná

18.05.2022 4 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Tento díl se mi líbil zatím nejméně

27.10.2021 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

tato kniha se mi ze série líbila nejméně, děj se pořád točí dokola, myslím že série mohla být kratší.

23.04.2021

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Krásný příběh o lásce, trochou potrhlá hlavní hrdinka, kterou si oblíbíte, protože se v ní aspoň trochu poznáte

09.02.2020 5 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Moc milý příběh a při náročnější četbě se při něm krásně relaxuje

09.02.2020 3 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Zibura má styl, kterého se drží, kdo četl jeho předchozí knihy a líbily se mu bude spokojen. Já jsem ubrala bod, protože jsem čekala nějaký literární vývoj, knihy jsou si velmi podobné, podle statusů na FB jsem čekala, že v této knize se objeví rodiče autora, se kterými se vydal na jednu z cest a komentáře z ní se objevily na jeho profilu a byly velmi zábavné, to mohl být ten vývojový prvek, který jsem zde postarala.

07.02.2020 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

asi nejlepší kniha, kterou jsem od autorky četla.

03.01.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

musím říct, že chápu přirovnávání k dívce ve vlaku, zapomínání co se stalo apod. je tu určitá podobnost, to ano, ale přesto se mi kniha moc líbila a závěr mě překvapil. Hrdinku jsem moc ráda neměla a místy jsem si říkala, proboha proč to neřeší, ale přesto jsem se od knihy nemohla odtrhnout a přečetla ji za dva večery. Určitě doporučuji.

17.06.2018 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

knihy o HP mám ráda, jen na můj vkus v posledních dílech zemřelo trochu moc postav.

28.12.2016 4 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

takhle kniha je téměř klasika, rozhodně doporučuji přečíst.

15.11.2016 3 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

souhlasím s předchozími komentáři, je to srdcová záležitost. Knihy se čtou moc dobře.

15.11.2016

Eva Eva James Hadley Chase (p)

Tahle kniha je moje nejoblíbenější. U většiny jeho knih mám pocit, že jsou si velmi podobné, ať už hlavní postavou nebo samotnou zápletkou. Eva se od nich odlišuje, je velmi čtivá a má originální zápletku.

11.10.2016 5 z 5

Snadná cesta dětí ke zdravé stravě Snadná cesta dětí ke zdravé stravě Emily Leary

velmi pěkná kniha o stravování, zatím doma testujeme jednotlivé recepty.

07.02.2023 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

celkově se mi kniha líbila, i když jeden z příběhů mě moc nezaujal.

07.02.2023 4 z 5

Pravda nebyla k dostání Pravda nebyla k dostání Lucie Hlavinková

nenáročné čtení, zajímavý příběh

18.10.2022 4 z 5

Od pramene čínské medicíny Od pramene čínské medicíny Petr Hoffmann

Nejlepší kniha o čínské medicíně co jsem četla, přehledná a jednoduše napsaná pro laika

23.08.2022 5 z 5

Jak se zavírají tuneláři Jak se zavírají tuneláři Václav Láska

Autorovy knihy mám moc ráda, tato mě ale trochu zklamala. Čekala jsem spíš příběh než popis policejní práce, která je sice zajímavá ale běžného čtenáře baví tak do poloviny knihy. Chápu, co tím autor zamýšlel, bohužel to není tak čtivé jako jeho ostatní knihy. Přesto jsem přečetla a pár zajímavých pasáží našla.

16.07.2022 3 z 5

Vadná Vadná Cecelia Ahern

kniha je skvěle napsaná, téma je v dnešní době až děsivě aktuální.

20.06.2022 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth