Jak se zavírají tuneláři

Jak se zavírají tuneláři https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9620/bmid_jak-se-zaviraji-tunelari-m9w-9620.png 4 14 4

Máte před sebou jedinečnou výpověď muže, bývalého vyšetřovatele hospodářské kriminality, mezi jehož případy patřila i veleslavná česká kauza Viktora Koženého. Za své funkce měl dokonce zákaz komunikace s médii, ale nyní se rozhodl, že už nebude mlčet. Kam mizí tuneláři i s našimi penězi? Jak to, že to vidí všichni, jenom spravedlnost je slepá? Zde máte unikátní příležitost nahlédnout do otřesného zákulisí českých policistů, vyšetřovatelů a soudců. Postupně se seznámíte s praktikami, které měly zůstat běžnému oku skryty. Jejich odhalení je mnohdy šokující... celý text

Swissman
25.12.2022 5 z 5

Není to beletrie. Ale je to dobré, čtivě sepsané a informačně bohaté. Zkrátka je znát, když člověk píše o tom, co dobře zná.

monulam
16.07.2022 3 z 5

Autorovy knihy mám moc ráda, tato mě ale trochu zklamala. Čekala jsem spíš příběh než popis policejní práce, která je sice zajímavá ale běžného čtenáře baví tak do poloviny knihy. Chápu, co tím autor zamýšlel, bohužel to není tak čtivé jako jeho ostatní knihy. Přesto jsem přečetla a pár zajímavých pasáží našla.

avicha
07.11.2019 5 z 5

Kniha by měla být povinná k přečtení, než se člověk začne rozčilovat proč to či ono u soudu nejde, když je vše jasné.

julanka
24.07.2018 4 z 5

Čtivě popsané zákulisí policejní práce, pro právníka vítaný pohled z druhé strany. Škoda jen příliš krátkého rozsahu, je to v podstatě takový obecný úvod do pozadí vyšetřování, ale samotné kauzy jsou popsány jen okrajově. Plus ne příliš dobrá korekce, všimla jsem si mnoha překlepů.

Václav Láska
česká, 1974
2022  81%Povídky, které pomáhají
2008  83%Advokát
2020  81%Senátor
2005  73%Jak se zavírají tuneláři
2023  90%Láska je na houby

Kniha Jak se zavírají tuneláři je v