monika0356 monika0356 komentáře u knih

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Romantiku čtu velice málo, ale toto k Vánocům prostě patří! Krásný vánoční příběh..

06.12.2020 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Přiznám se, že jsem prvně viděla filmy a až teď jsem se pustila do knížek. První díl mám za sebou a musím říct, že jsem mile překvapena, jak hodně podobné to ve filmu udělali. Těším se na další díly.

12.11.2020 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Přečteno na jeden zátah v neděli odpoledne. Neskutečně mě to bavilo číst a chtěla jsem, aby to nikdy neskončilo.

26.04.2020 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Vyborna knizka, az trosku mrazi kdyz se nad tim clovek poradne zamysli...

28.02.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Kniha se mi líbila, četla se rychle a s každou další stránkou jsem byla zvědavější. Hannah mě přímo vytáčela doběla, ale to je asi dobře :) jinak závěr jsem čekala víc zapeklitější ale i tak to bylo dobré čtení.

12.01.2020 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Zajímavý příběh, dobře se mi to četlo a byla jsem zvědavá jak to dopadne.

08.09.2019 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Chytlavý příběh, přečteno jedním dechem, za mě rozhodně spokojenost :)

01.09.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Přečteno na jeden zátah, chvilkami to bylo už trošku moc překombinované, ale nutilo mě to číst dál a dál..

12.06.2019 5 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Velice mě bavilo tuto knihu číst, každá jediná stránka mě bavila. To se mi dlouho nestalo, abych se těšila na každou chvilku kdy ji vezmu do ruky. Doporučuji

30.05.2019 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Přečetla jsem hlavně kvůli tomu, abych se dozvěděla co se tedy doopravdy stalo na grilovačce a celkově mezi všemi postavami, ale přišlo mi to zbytečně zdlouhavé, štvaly mě pořád náznaky, že kvůli tomu co se stalo atd. a pořád nic jsem se nedozvěděla :)

04.05.2019 4 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Není to úplně můj žánr, ale kniha mě velice zaujala, z toho co se dělo v sirotčinci mi bylo až smutno, hrůza, že tohle někdo dokázal udělat dětem. Doporučuji k přečtení.

19.04.2019 4 z 5

Tváře noci Tváře noci Corrie Jackson

Kniha se mi četla dobře i když chvilkama mi to přišlo trošku přehnané, ale začetla jsem se, takže za mě super :)

03.04.2019 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Loutkar se mi libil mnohem vic nez Hadrovy panak. Asi to bylo tim ze tam nefiguroval Wolf, ktery mi je vice nez nesympaticky :)

26.02.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se cetla velice dobre, zajimavy napad a konec jsem necekala. Za me urcite doporuceni.

19.02.2019 5 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Taková krásně smutná kniha :) líbila se mi, přečteno téměř jedním dechem.

29.12.2018 5 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Zajímavé čtení, nic co by mi vyrazilo dech, ale líbilo se mi to, zase trochu jiné téma :)

30.07.2018 4 z 5

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Opet vyborne cteni, tesim se na dalsi dil :)

11.07.2018 5 z 5

Oběti Oběti Jonathan Kellerman

Napínavý příběh, kniha se mi líbila :)

10.02.2018 5 z 5

To To Stephen King

Knížku přečíst mi trvalo velice dlouho, ale nemůžu říct, že by mě vyloženě nebavila. Jen tam byly pasáže, které mě bavily míň a trochu mě odrazovaly, ale i přes to jsem knihu dočetla. Zkrátila bych ji klidně o půlku a byla bych spokojená :)

19.11.2017 3 z 5

Závěj Závěj C. J. Tudor

Toto tema nepatri mezi me oblibene, ale i tak jsem knihu docetla a ke konci uz me to i trosku bavilo :)

20.04.2024 3 z 5