monika0356 monika0356 komentáře u knih

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Koukam, ze to bude asi dalsi nekonecna serie, ale asi mi to vubec nevadi :) tym Eriky beru uz skoro jako sve zname :))

17.05.2023 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Bozi! Miluji tyto knihy, ale Erika mi zatim neni uplne sympaticka :)

25.04.2023 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Okamzite potrebuji dalsi dil!!!!

15.09.2020 5 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Zamilovala jsem se do těchto knížek...sice je to občas opravdu drsné, ale i tak je to moc krásný příběh..

02.11.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Romantiku moc nečtu, ale toto!! Krásný příběh, zvlášť pro knihomolky ????

22.08.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tuto autorku prostě můžu...Vždycky její knihy přečtu téměř na jeden zátah. Těším se na další, pokud budou :)

02.06.2020 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

No ty kráso :) tahle knížka mě vážně dostala, četla jsem i Za zavřenými dveřmi a ta se mi moc líbila, tak jsem si říkala, zda druhá kniha bude taky alespoň stejně dobrá a myslím, že byla možná o trošičku lepší :) měla jsem podezření jak to dopadne, ale až tak jsem to nečekala. Doporučuji všemi deseti.

12.11.2018 5 z 5

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Miluju, miluju a miluju kazdy dil vic a vic. Tento byl teda celkem drsny, ale nedalo se prestat cist. Tesim se na dalsi dil.

11.12.2023 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Od zacatku jsem mela podezreni na osobu, ktera ve finale s tim mela hodne spolecneho. Ctive az moc, zmakla jsem to za 2 dny :)

16.04.2023 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Skvele cteni, za me urcite doporucuji! Tesim se na dalsi dily.

07.04.2023 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Ta toto me opravdu bavilo! Doufam ze druhy dil me bude bavit minimalne stejne :)

23.03.2020 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Krasny i smutny pribeh zaroven.

07.01.2020 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Ja ani asi nevim jestli me to bavilo nebo ne. Ale asi jo, kdyz jsem to docetla, jen bych si to asi podruhe uz neprecetla. Neurazi, ale ani nenadchne :)

19.03.2023 3 z 5

Království slepých Království slepých Louise Penny

Miluji! Je to uz asi 187.dil a stejne me to bavi porad stejne. Miluji ten pocit, ktery mam vzdy, kdyz zacnu cist tuto serii.

28.02.2023 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Od pulky kniha nabrala takovy spad, ze jsem nemohla prestat cist!

28.11.2022 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Já mám prostě tyhle knihy ráda...sice jsem si téměř jistá, že já bych v této době nepřežila ani minutu, je zajímavé si o tom přečíst.

31.05.2021 5 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Po celou dobu cteni mne nenapadlo, ze me konec pribehu doslova rozseka, bylo to tak smutne a zaroven krasne...uzasna kniha, emoce jedou na plne obratky.

31.01.2021 5 z 5

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

Já tuhle sérii prostě miluju. Úžasné pohodové čtení pod dekou a s čajem v ruce :)

18.09.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Možná jsem čekala trošku jiný příběh, ale každopádně kniha mě strhla a byla jsem napnutá kdo to teda nakonec je, zvíře či člověk :) četlo se mi to dobře i když tam na mě bylo celkem dost odborných termínů, ale dalo se to zvládnout :) doporučuji.

18.01.2019 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Milé, dojemné čtení, za mě nádherná knížka s úžasným příběhem.

17.06.2017 5 z 5