mišule5 mišule5 komentáře u knih

Siréna Siréna Kiera Cass

Za mě velmi originální příběh, který jsem měla rychle přečtený, ale znovu bych po této knize nesáhla. Nezasáhl mě příběh tak moc jako série selekce, ale i tak jsem ráda že jsem si ji přečetla.

18.03.2018

Remy Remy Katy Evans

Vyprávění Remyho mě bavilo mnohem víc jak od Brook. Občas jsem přeskakovala pár řádků, protože některé věty jsem si pamatovala z minulého dílu. Ale i tak to nebylo k zahození.

25.02.2018 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Tak tohle je velmi originální příběh. Hned od začátku mě děj pohltil! Knížka sice byla velmi předvídatelná, ale i tak se mi velmi líbila.
A ta obálka!! Úžasná :-o

24.01.2018 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Za mě to byl takový jemný nenucený příběh. Vše plynulo pěkně popořadě a žádný šílený zvrat nenastal. Celá série byla moc pěkná a určitě pokračuji v čtení ostatních příběhů od této spisovatelky.

13.01.2018 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Kniha se mi líbila až na ten konec. Ze začátku mi Brooke nevadila, ale ke konci mi její citové výlevy začali opravdu lézt na nervy, až jsem je začala přeskakovat. Kvůli tomu jsem ubrala jednu hvězdičku. Jinak mě kniha bavila a určitě se pustím i do druhého dílu abych věděla jak se jejich vztah bude vyvíjet dál :-)

29.12.2017 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Napínavý druhý díl! Nedá se odtrhnout od čtení- to upozorňuji předem! Autorka se tady pěkně rozepsala-vtipně, napínavě a nechybí tady popichování s Gionem a nervíky s Charlotte, která je opravdu dobrá záporná postava.Co se týče Xemeriuse- prostě dokonalý kamarád! Abych to uzavřela-kniha je naprosto úžasná a určitě bych ji doporučila všem!

29.11.2017 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Okouzlující knížka jak příběhem tak obálkou..moc se těším na další díl :)

13.08.2017 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Další pěkný příběh u kterého se člověk rozhodně nenudí( hlavně ty erotické pasáže-dost žhavé musim říct :-D)
Příběh s Charliem mi připomněl, že je velmi důležité radovat se z každého dne,protože dopadnout jako on.. :{ no je to velmi smutné- a proto jsem ubrala jednu hvězdu, protože byla pro mě knížka taková pochmurná, ale občas vylezlo i to sluníčko, a tak se mi to líbí!!:-)

25.07.2017 4 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Nečekala jsem, že se kniha už hned na začátku tak rozjede. Dostala jsem se k ní teprve až teď a vůbec jsem se nemohla zorientovat. Jakmile jsem ale četla dále už mi do sebe všechno zapadalo a náramně jsem si příběh užívala- za mě byl velmi napínavý ...až moc :-D jako u prvního dílu. :-)
Hodnotím 4☆ protože, jak už se tady zmínila abelmoony, mi tam taky něco chybělo.
Těším se na další pokračování.

14.07.2017 4 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Paráda! Příběh velmi zajímavý a obálka knížky je přenádherná. Jen doufám, že se dočkáme dalších dílů, protože by byla škoda zahodit tak skvělý nápad temných hrdinek! Vřele doporučuji.

14.06.2017 5 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Knížka mě docela zklamala, čekala jsem tam více zápletek a akce. U VA jsem se nemohla dočkat jak to dopadne, ale u Třpytného dvora jsem to vůbec nepociťovala. Hlavní postavy mi hned sedly a neměla jsem problém si je zapamatovat. Abych to zakončila- čekala jsem od této skvělé autorky víc.

02.06.2017 3 z 5

Jak je důležité míti Filipa Jak je důležité míti Filipa Oscar Wilde

Jak důležité je míti u sebe tuto knihu! Bravurní dílo .

20.04.2017 5 z 5

Osud mě má rád Osud mě má rád Simona Monyová (p)

Taková chviličková knížka do tramvaje nebo autobusu.:-P knížka se četla dobře a příběh potěšil :-)

24.10.2016 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Tak druhý díl mě nenadchl ani nezklamal. Jak jsem si četla komentáře o tom,že byla skoro v celé knize ufňukaná a nerozhodná,tak to byla bohužel pravda a tím tato kniha ztratila své kouzlo. Doufám že třetí díl bude mnohem lepší a napínavější :-) ale jako oddechovka se dá :]

09.08.2016 4 z 5

Divá Bára a jiné povídky (5 povídek) Divá Bára a jiné povídky (5 povídek) Božena Němcová

Byla jsem překvapená, že se mi všechny povídky líbily:-). Ve všech povídkách se objeví dobrota v člověku a život na vesnicích. Velice doporučuji!

31.10.2015 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Pro mě dokonalá kniha, děj se mi strašně líbil. Lapala jsem stránku po stránce a nemohla se dočkat jak to dopadne mezi Violet a Kasparem :3.Určitě se pustím i do dalšího dílu a hluboce se klaním mladé spisovatelce za tuto skvělou knihu a všem milovníkům vampýrů doporučuji :)))

13.10.2015 5 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Druhý díl mi připadal o něco slabší, ale i tak se mi četl dobře.Jsem strašně natěšená na další pokračování! :-)

15.05.2015 4 z 5

Příručka dámy v běhu Příručka dámy v běhu Ruth Field

Velmi čtivá a zábavnou formou napsaná knížka, kterou jen tak neodložíte :-D
Doporučuji všem začátečnicím, které chtějí začít s běháním a posílit si postavu!

14.05.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Musím přiznat, že film se mi líbil víc:-D vadí mi jak to pan spisovatel napsal- strašně moc obkecávání:-/ a strašně mi tam vadil slang..hlavně bážo.Očekávala jsem od této knihy víc..
***

22.04.2015 3 z 5

Konečná volba Konečná volba C. C. Hunter (p)

Poslední díl dopadl výborně.
Všem milovníkům nadpřirozena doporučuji :-)

29.03.2015 5 z 5