Příručka dámy v běhu

Vyzkoušela jste už stovky diet a nějak se vám pořád nedaří zhubnout? Nerada se potíte v posilovně, kde všichni okukují vaše tělo, které má k ideálu pořádně daleko? Vidíte při pohledu do zrcadla bledou, neduživou osobu bez stopy sex-appealu? Připadáte si apatická, bez elánu a jiskry? Máte pocit, že vám v životě něco chybí? Pak je tato kniha určena právě vám! Přináší návod, jak můžete zhubnout jednou provždy a přitom se netrápit žádnými sadistickými dietami a navíc ještě získat energii, která vám v životě možná chybí. Stačí jen začít běhat. Nepotřebujete žádné drahé vybavení, nemusíte se vláčet přes celé město do tělocvičny a výsledky se dostaví v nejkratším možném čase. Navíc běhání přináší i spoustu vedlejších výhod, zdravý spánek, dobrou náladu a taky schopnost lépe překonávat všechny životní strázně....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136440/prirucka-damy-v-behu-136440.gif 3.754
Literatura naučná, Sport
Vydáno, Jota

Run Fat B!tch Run, 2010

Kniha Příručka dámy v běhu

KrysaHelena
27.06.2020

Velmi příjemně čtivá kniha o běhání.
Kromě rad pro začátečníky, jsou kapitoly prokládané dopisy autorčiných blízkých (zajímavé příběhy).
Nejsem si jistá, jestli mě kniha bude přímo motivovat k běhu. Hlavní záležitost, kterou si z ní odnesu je "Doktorka Nesmlouvavá" - tzv. vnitřní mrcha. Ta se stala mým motivátorem ve většině aspektů života.

petrak
21.11.2018

Kniha je vtipná a věřím, že začínající běžce může dobře motivovat. Já už svoji motivaci mám, takže pro mě až takový přínos neměla.

Petja
04.02.2017

Kniha psaná lehkou rukou, která s vtipem přesvědčí začínající běžkyně, aby začaly běhat a vytrvaly. I když jsem běhala i před jejím přečtením, potvrdila mi, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, a namotivovala mne tak, že ani dva roky po jejím přečtení nemám problém vyrazit v mínus devíti stupních :-).

Nicky.ca
17.01.2016

Vdaka tejto knizke som sa zas prinutila k behaniu a naucila dokonale rizoto :D.

BBaarča
15.06.2015

Dočetla jsem během jednoho odpoledne, ale místy jsem přeskakovala. Je pravda, že sama jsem moc motivovat nepotřebovala, protože už běžkyní jsem, takže jsem četla spíš ze zvědavosti a možná jsem i čekala, že se dozvím něco nového. Být začínající běžec, tak mě knížka asi motivovat bude, takhle jsem ji brala spíše jako usměvnou oddychovku v párném odpoledni. Velmi se mi líbila část, kdy autorka nabáda, ať jdeme běhat i přesto, že se nám opravdu hodně nechce. Ať si jdeme zaběhat třeba jen tak na 10-15 min... stejně nakonec budeme dobrovolně prodlužovat. Na tom opravdu něco je, ale k tomu si každý dojde sám. :-) Nad některými pasážemi jsem zase jen nadzvedla obočí... např. "není důležité, co jíme, důležité je, že sportujeme (později si i sama autorka trochu protiřečí). "Tlustou krávu" bych taky úplně vypustila aj. Myslím, že někoho motivovat opravdu může, jen je potřeba ji brát s rezervou.. :-)

mišule5
14.05.2015

Velmi čtivá a zábavnou formou napsaná knížka, kterou jen tak neodložíte :-D
Doporučuji všem začátečnicím, které chtějí začít s běháním a posílit si postavu!

koMaty
02.02.2015

Skvělé, čtivé, praktické, motivující, zábavné.. Po dlouhé době jsem knihu přečetla okamžitě, musela jsem ji zařadit mezi oblíbené.. Ke knihám, které vždy budu potřebovat mít u sebe (Malý princ, Lady Fuckingham, Se šarmem Pařížanky,...) jsem přidala i tuto.. Děkuju Ti, Ruth.. :-)

Pistácie
29.01.2015

Opravdu nevšední čtení. Kniha, která vše řekne bez příkras. Autorka si je sama vědoma, že je nejlepší vše říct na plnou pusu, jinak se člověk k ničemu nedokope. Je těžké se k něčemu přinutit, pokud k tomu máme odpor. Pokud víme, že si radši poležíme, než abychom se zvedli a šli běhat. Některé výrazy by mohly urazit, ale je lepší si to přiznat. Než člověku mazat med kolem pusy a říkat mu, že sám shodí jen tím, že občas udělá pár sedů lehů a sní pár kousků zeleniny. Tak to nefunguje, a autorka to moc dobře ví.
Rady ženské ze života. Rady běžkyně, matky, která nabrala kila během porodu. Možná je trochu zvláštní, že se zaměřuje skutečně jen na ženské pohlaví, mluví v ženském rodě. Aspoň nějakého muže čtenáře by to mohlo urazit. I muži chtějí změnu a začít běhat.
Knihu doporučuju jako skvělý nakopávač. Jako skvělý start když se rozhoduju běhat. Kniha vás přímo donutí vstát a jít.