Osud mě má rád

Vtipně napsaný příběh dívky, která svou pílí a za pomoci babiččiných rad dosáhne svého životního snu. Daniela je nespokojená, že má po maturitě nastoupit do zaměstnání na poště v rodné vesnici. Z nečekaného těhotenství je nadšená, nuceně opouští rodiče. Azyl hledá u své babičky, kterou předtím neznala. Nachází nový domov, je šťastná, že má dceru. Díky babičče vystuduje vysokou školu. Najde skvělé zaměstnání, stane se finančně nezávislou. Jediné, co jí schází, je manžel a táta pro její dceru. Je vůbec možné, aby někdy potkala Michala, otce Michaely?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/75_/75841/osud-me-ma-rad-75841.jpg 4150
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno · Víkend, Tobiáš

Kniha Osud mě má rád

stju

Přečetla jsem dost knih od Monyové, takže kdybych to nevěděla, tak tuto knihu bych na ni netypovala. Je zřejmé, že jde o autorčinu prvotinu, jednoduchý, předvídatelný příběh o Popelce+...a byla svatba a žili šťastně až do smrti. Nekritizuji, ale chci konstatovat, že jak šel se spisovatelkou život, tak se v jejích knihách objevovala podstatně jiná témata. Ale to je asi spíš smutné...

Vendas

Všechny knihy od teto spisovatelky jsou krásné!

PetiJelinkova
08.12.2018

Krásná oddechová kniha přečtená jedním dechem.

kalinka99
28.07.2018

Příjemná kniha na jedno odpoledne. Holt hlavní hrdinka měla štěstí i přes těžký začátek, ale za to jí patří obdiv.

Aaloha
12.07.2018

Hezký příběh, přečteno na jeden zátah, příjemné čtení.

AnnL
27.05.2018

No co k tomu dodat, oddechovka pěkná to sice jo. Ale!! Rozhodně mi vadilo, jak hlavní hrdinka srovnávala všechny muže ve svém životě s tím jedním. To byla pitomost a tím se mi zprotivila, neboť na začátku, kdy šla z onoho maturitního večírku, ho potkala, prohodili spolu snad jen tři slova a "vlítli na to" (pardón). A ráno se jí jen představil a řekl jí, že jí děkuje. Nebo teda neumím číst, ale pochybné srovnávání mužů s ním. To mi prostě vadilo. Ale jinak příjemné čtení. I když trochu naivní v dnešní době, kdy málokterá maminka, co se ocitne "na ulici" a bez přátel a rodiny má takové štěstí, že má bohatou babičku, která ji zařídí a zaplatí všechno. Takže za mě to řadím mezi hezké pohádky.

AninkaHr
04.05.2018

Krásný příběh přečtený jedním dechem, se šťastným koncem :-)

AdamGranet
01.05.2018

Krásně oddechová kniha, čtená jedním dechem, Monyová se čte vždy skvěle. Toto dílo je výjímečně optimistické a uvítal bych i její pokračování.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

prvotina

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011

všech 29 knih autora

Kniha Osud mě má rád je v