Osud mě má rád

Vtipně napsaný příběh dívky, která svou pílí a za pomoci babiččiných rad dosáhne svého životního snu. Daniela je nespokojená, že má po maturitě nastoupit do zaměstnání na poště v rodné vesnici. Z nečekaného těhotenství je nadšená, nuceně opouští rodiče. Azyl hledá u své babičky, kterou předtím neznala. Nachází nový domov, je šťastná, že má dceru. Díky babičče vystuduje vysokou školu. Najde skvělé zaměstnání, stane se finančně nezávislou. Jediné, co jí schází, je manžel a táta pro její dceru. Je vůbec možné, aby někdy potkala Michala, otce Michaely?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75841/osud-me-ma-rad-75841.jpg 4196

Kniha Osud mě má rád

marwinmh
04.02.2022

Pohádka pro dospělé, aneb jak se z ošklivého kačátka bez ambicí stane úspěšná žena, která přesně ví, co od života chce a pro niž vzplane nejedno mužské srdce, ale ona touží pouze po jednom jediném muži - Muži svého života a ne jenom jejího.
Odpočinkové čtení na pár hodin. V danou chvíli jsem podobný žánr číst chtěla, takže se mi to líbilo jak po obsahové stránce, tak stylistické.

Aleh
26.10.2021

Příběh, který patří k rané tvorbě Simony Monyové. Sladké potěšení na jedno odpoledne nebo večer. Jak mladá dívka nakonec ke štěstí příšla. Netvrdím, že se to nemůže stát, ale ale mám raději realitu než romantiku. A netvrdím, že reálný příběh nemůže být krásný. Určitě ano. Realita se vším všudy se v knihách Simony začala objevovat a převládat až později...

klarkys
23.10.2021

(+ SPOILER) Byla to taková pohádka pro romantičky na jeden večer. Příběh mě bavil, i když se ani zdaleka nedá věřit všem “náhodám”, díky kterým se Daniele tak dařilo. Ale strašně se mi líbilo, jak vřelý a krásný vztah měla ke své dceři, to na mě zapůsobilo z celé knihy nejvíc.

Evka271
26.04.2021

Z této knihy ve mě zůstalo mnoho .Určitě budu ještě časem znovu číst. Dojemný a krásný příběh .

Allla9
04.02.2021

Hezký romantický příběh. Škoda, že paní Monyová již nic nenapíše.

mirunda
25.12.2020

Pro mě velmi odpočinková kniha. Příběh lásky jedné mladé dívky.

mariva
03.08.2020

Krásný romantický příběh na jeden večer. Už dávno jsem přečetla všechny knihy Monyové a tato byla poslední, která mi chyběla. Jsem ráda, že jsem ji konečně sehnala. Je hodně jiná než většina autorčiných knih, zřejmě měla v té době ještě optimističtější pohled na svět a muže, bez špatných zkušeností, které vedly k jejímu tragickému konci. Právě v těchto dnes se vzpomíná výročí jejího úmrtí a já tak opět zalitovala, že už si od ní nic nového nepřečtu.

Zesamsun
12.07.2020

Velice povedená věc, něčím trochu odlišná od ostatních knih Monyové.