mišule5 mišule5 komentáře u knih

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Krásné zakončení této skvělé série.
Doporučuji si určitě pokrevní Pouta přečíst :-)

13.08.2015 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Moc pěkné počteníčko, ale škoda, že to bylo tak krátké. Přečtena během pár hodin :-)

10.02.2015 5 z 5

Útěk Útěk Sophie Jordan

Tento díl byl ohromný :-o. Byl sice o něco smutnější než předchozí, ale i tak se spisovatelce moc vydařil :-) Od knihy se nešlo odtrhnout, jsem ráda, že Jacinda zůstala po boku Willa, i když je mi líto Casiana. Takže pokračuji s dalším dílem ;)

26.01.2015 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Tato kniha je výborná!! Hodnotila bych i více hvězdičkami :-). Tento příběh je napínavý, zábavný a hlavně romantický :-). Jsem strašně napjatá jak to bude pokračovat v druhém díle!

18.01.2015 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Musím pochválit spisovatelku za tyto skvěle napsané knihy! Dobře se mi četly všechny díly :) Zakončení této knihy se mi velice líbil, protože miluji dobré konce a to se mi splnilo :)Mohu všem doporučit!

02.01.2015 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Další skvělý díl :-o byla jsem unešena :-) nemůžu se dočkat až začnu číst poslední díl :-) zbožňuji všechny postavy a hlavně Rose! Strašně ji fandím :-)

02.12.2014 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Tento díl se četl velmi dobře. Příběh krásně plynul. Rozhodně mi nic nechybělo...skvělé postavy, romantika, boj, a jako vždy napínavý konec!
Magie z ní přímo sálá a neopouští ji....
Další díl prosím!!

15.04.2021 5 z 5

Krásná Filipína Krásná Filipína Brigitte Riebe

Byla jsem mile překvapena jak mě příběh o Filipíně velmi bavil. Je to skvělé jak dokáže autor vylíčit ten nelehký život a vtáhnout čtenáře do děje.
Opravdu velmi příjemná četba :)

10.07.2020 5 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Druhý díl romantického příběhu mně velmi bavil. Celý příběh jsem prožívala spolu s Beth, která je úplně odlišná, člověk ji musí pochopit aby ho kniha zaujala. Sice mi některé její myšlenkové pochody vadily, ale i tak se mi knížka líbila a jsem ráda jak všechno dopadlo.....:)))
Snad tohle není poslední knižní dílo od této autorky, protože píše skvěle!

18.04.2020 5 z 5

Ďáblova nevěsta Ďáblova nevěsta Alexander Stainforth (p)

Knížka se mi četla velmi dobře, autorův styl psaní mě stále nutil číst, takže jsem si příběh pěkně užívala.
Po celou dobu četby jsem dumala nad tím proč se tato kniha nazývá zrovna Ďáblova nevěsta, když se tam nevyskytují žádné tajemné bytosti. Po zavření knihy mi to celé docvaklo :D
Kdo si chce užit nenáročnou četbu tak určitě doporučuji.

28.04.2019 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Tento příběh o Johanně a Cameronovi mne naprosto dostal. V předchozím díle mě Jo moc nezaujala, protože jsem na ni nahlížela stejně jako Cam ze začátku příběhu. Ale posléze se vše vysvětlilo a příběh jsem si naprosto užívala.

27.04.2019 4 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Příběh se mi četl opravdu dobře, žádné nudné pasáže jsem tam neobjevila ba naopak. Je tam mnoho zajímavých a poučných pasáží- člověk by si měl rodiny velmi vážit.
Co se mi na knize velmi líbilo bylo střídání minulosti a budoucnosti, velké plus. Z čeho jsem bylo trošku v šoku byl ten konec, to jako opravdu? Proč? Aspoň ještě jednu stránku to chtělo..

Jako hlavní postava Rachel byla úžasná, soucítila jsem s ní v těžkých chvílích a naopak v šťastných jsem ji to neskutečně přála.
Mužů určitě doporučit, každý si v tomto příběhu najde to své...

02.01.2019 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Po celou dobu čtení vás to stále nutí číst ikdyž se tam toho zas až tak moc neděje. Ale ten konec- pane bože! Tolik zvratů jsem opravdu nečekala.

Velmi se mi líbí autorčin styl psaní, takový tajuplný a to dodává knize určité kouzlo....hlavně ty Písně Vendy jsou naprosto úchvatné.
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu! Doufám, že Lia ještě všem vytře zrak:D

27.04.2018 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha která mě zaujala už od prvních stránek díky vytvořenému světu který je namalovaný v knize. Je to něco jiného co u knih neznám.Hlavně se mi líbilo, že jsou v knize různé pohledy od hlavních postav, lépe se tak mužů vcítit do hlavních hrdinů, všichni jsou moc příjemní a to hlavně i kamarádka od princezny, která mi ke konci čtení docela scházela. Příběh mě velmi vtáhl do děje a nemohla jsem přestat v čtení. Jsem strašně zvědavá jak to dopadne v druhem díle, protože se mi více zamlouvá Rafe než Kaden, ale to se dozvím až posléze :)
Doporučuji k přečtení a vrhám se na
Zradné srdce

11.03.2018 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Úžasné úžasné úžasné. Jsem strašně ráda, že jsem tuto trilogii objevila, protože mě strašně bavila! Bravurně napínavý příběh, na který jen tak nezapomenu :-) všem vřele doporučuji.

03.12.2017 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Přečteno znovu a hodnocení bych neměnila. Tento příběh má opravdu něco do sebe a moc moc doufám, že budou i další díly o dalších nadpřirozených bytostech! Filmové zpracování by taky nebylo k zahození :D

24.06.2017 5 z 5

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Kniha se líbila díky příběhu, který vás nutí dozvědět se jak to dopadne s ženou, která touží po ,milostném a velkoměstkém životě, bohužel si neuvědomila jaké problémy tím způsobí.
Stále jsem doufala a doufala, že si uvědomí co měla doma za poklady, avšak někdy jsem s ní soucítila, když zůstávala doma celé dny sama.
Už jen to pomyšlení, že autor psal toto dílo 5 let je k neuvěření. Filmové zpracování taky moc povedené, ikdyz konec skončil jinak..
Poučné dílo ;)

15.04.2017 4 z 5

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Moc se mi to líbilo! Člověk ani nemusí do divadla :-D
Čtivé, zábavné a k maturitě ideální, doporučuji.

21.01.2017 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Na tuto knihu jsem se strašně těšila a musím uznat že je skvělá! Čte se opravdu dobře a u žádné kapitoly jsem se nenudila ba naopak- oči mi klouzali po slovech neuvěřitelnou rychlostí, abych se dozvěděla jak to dopadne. Hlavní postavy se dobře pamatují, ale vůbec jsem si nemohla zapamatovat rody a jejich barvy- bylo jich strašně moc :-D doufám, že se dočká i filmového zpracování!
Velice doporučuji si tuto knihu přečíst!!
( Obálka je neskutečně pěkná :-P)

03.08.2016 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Parádní zakončení série!! Sukubu jsem si zamilovala stejně jako VA.
Tento díl byl opět skvělý a nemohla jsem si snad přát jiný konec :-) :-)
Doporučuji moc!

30.07.2016 5 z 5